Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

Може ли да ми препоръчате мамолог в Пловдив. Искам да отида на профилактичен преглед.
Благодаря
  bouquet
Цитирай
Аз съм ходила при д-р Румен Тулев и съм доволна, НО той не работи със здравната каса за съжаление Rolling Eyes

Ако все пак те интересува, мога да дам координати  Smile
Цитирай

Искам кординати Peace
Цитирай

Приема в ДКЦ "Свети Георги" (на бул. "Васил Априлов") два пъти в седмицата, мисля понеделник и сряда, но го питай за всеки случай. Телефонът му е 0898 447120.

Успех  Peace

Цитирай

bouquet
Цитирай

Пловдив

Относно мамолога, който неработи с касата - а каква е цената на прегледа?
Цитирай
Аз последно ходих при него преди около година и тогава цената беше общо 25 лв. - 15 за преглед чрез палпация + 10 за преглед с ехограф. Дано не ги е увеличил...
Ако сметне, че нямаш проблеми при палпацията, можеш да откажеш ехографа, но предполагам, че която и пациентка да е отишла там, винаги иска да мине и през двете  Rolling Eyes
Цитирай

Пловдив

а някой ходил ли е на мамограф? Чух, че прегледа бил болезнен, или поне неприятен, тъй като се притискат доста силно гърдите.Вярно ли е?
Цитирай
Аз не съм. Докторът каза, че мамограф се прави само ако се съмняват за нещо много сериозно, при това не се препоръчва на жени, които не са раждали и които нямат деца още (както е в моя случай Smile ), заради облъчването.

Иначе и аз съм чувала, че не е особено приятно притискането  Confused
Цитирай

Пловдив

а някой ходил ли е на мамограф? Чух, че прегледа бил болезнен, или поне неприятен, тъй като се притискат доста силно гърдите.Вярно ли е?
Аз съм ходила в ДКЦ2 - срещу ресторант-стадиона.
Беше преди няколко години, но минах с направление по здравната каса.
Не е болезнено. Е, понатиска те малко апарата, но нищо страшно.
Бих те посъветвала ако мислиш, че не е нещо страшно, просто профилактика - да те види лекаря първо на ехограф, за да не те облъчват излишно.
Макар че ... топченцето, което аз бях напипала в гърдата ми беше толкова малко, че трябваше аз да насоча лекаря Smile трудно го намери с ехографа.
После отидох при хирург (д-р Иванов, или Димитров ли беше  newsm78 в частния му кабинет) за консултация, който пък само с опипване ми намери друго образувание на другата гърда  #Crazy Той пък само от опипване ми каза, че е доброкачествено... И как прецени така без апарат.. незнам ..

Успех   bouquet

Цитирай

Добри Мамолози в Пловдив са: Д-р Алтай Косев и д-р Румен Христов работят в Дкц 2 (Поликлиниката на ресторант стадиона) в Мамологичен център етаж 2. Извършват клинични прегледи  - палпация, ехографии и мамографии.
Много добри специалисти и професионалисти.
Цитирай

Мамологичен център етаж 2. .

Това към ДКЦ то ли е или е друго?
Цитирай

Пловдив

Мамологичен център етаж 2. .

Това към ДКЦ то ли е или е друго?
Да, към ДКЦ2 е. И мен Алтай Косев ме гледа.
Сега като прочетох името и се сетих, защото е запомнящо се  Smile
Цитирай

Добри Мамолози в Пловдив са: Д-р Алтай Косев и д-р Румен Христов работят в Дкц 2 (Поликлиниката на ресторант стадиона) в Мамологичен център етаж 2. Извършват клинични прегледи  - палпация, ехографии и мамографии.
Много добри специалисти и професионалисти.

И на мен ми препоръчаха тях, но лични наблюдения нямам. Водих баба ми при Алтай Косев и остана доволна  Peace
Цитирай

Пловдив

И аз съм доволна от д-р Тулев.
За мамограф, ако има някакъв проблем, открит чрез ехограф, тогава самия лекар ще те прати , иначе просто за профилактика, според мен не е разумно, това си е рентген.
Във ВМИ, в онкодиспансера преглеждат с направление, но там е страшна лудница, по-добре дай 35лв , отколкото да чакаш половин ден там Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора