Няколко въпроса за яслите, гледачките и други

  • 1 429
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 668
Притесняват ме гледачките  Rolling Eyes , като гледам какви личности са наети за тази работа / от познатите ми от квартала / и лошо ми става ...
Определено кандидатките не се вписват в моите представи за човек на който ще си поверя детето и ще допусна в домът си  Naughty
Моят син тръгна на ясла на две години и два мес.  / частна / . Много ги извеждат , повече от доволна съм от начина по който се гледат децата .
Боледувал ми е един път за тези 6-7 месеца  Peace

# 16
  • Мнения: 181
Когато детето ходи на ясла не губиш майчинство. Губиш го само ако си го оставила на заведение на пълна държавна издръжка, което означава 7 дни в седмицата по 24 часа.
Според мен детето ти е малко за ясла. Повечето деца много боледуват първата година в детско заведение. Аз дадох моята дъщеря на 1 год и 6 м. и си имах и бавачка, защото наистина много боледуваше - средно 3 седмици на месец си беше в къщи, т. е. бавачката я гледа основно. Попаднах от първи път на много свястна млада жена. Намерих я чрез агенция. Процесът на търсене на бавачка е наистина трудна работа и ти трябва да си наясно какво искаш. Аз исках млада жена за да играе с детето повече и да изпълнява точно моите нареждания. Според мен това трудно се постига с улегнала вече жена, отгледала едно-две деца и още толкова внучета. Вярно е че имат повече опит, но със сигурност ще има навици, които няма да ти харесат, но и няма да можеш да промениш.

# 17
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 337
Когато детето ходи на ясла не губиш майчинство. Губиш го само ако си го оставила на заведение на пълна държавна издръжка, което означава 7 дни в седмицата по 24 часа.
....

Мисля, че има нов закон, според който и на ясла да е, спират майчинството. Нека някой сигурен да каже, но мисля, че така от скоро. И мен много ме вълнува.

Питах нашата счетоводителка и се оказа, че наистина спират майчинството само, ако детето е настанено в дом на държавна издръжка, т.е.Магариту е права  Peace.
 .

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 18:25 от Гита Ог

Общи условия

Активация на акаунт