Отговори
  • София
  • Мнения: 1 056

 Прочетете това и си правете изводите:
(прочетете особено рубриките Изследвания, Резултати и Съвети !!!

http://www.emv.hit.bg/

Мен особено ме впечатли следния текст:

"...Защото към момента са правени всевъзможни проучвания за влиянието на мобилните телефони върху здравето на хората, но резултатите от тях са противоречиви. Причината е, че най-често изследванията се поръчват, плащат и манипулират от компаниите за мобилни телефони, които нямат интерес истината да излезе наяве..."

А, като се сетя ние как спим с телефоните до главите, ходим с тях по джобовете, даваме на малкия да говори с бабите, направо.... Sick

# 1
  • Мнения: 745
нека повече мами да прочетат!

# 2
  • Мнения: 27 524
Нито чета подобни материали, нито се впечатлявам. Защото не са само телефоните, а е и въздухът, храните, водата, всичко, за какво да чета и какво да направя... засега не искам и не мога да ида на върха на планината и да живея там на чист въздух и да си отглеждам сама зеленчуци, кози и ядки. Би било добре, но прекалено много съм била вече сред цивилизацията  Crazy

# 3
  • Мнения: 5 940
Честно да ви кажа не ми се чете...Толкова неща, без които не можем са вредни.

# 4
  • Мнения: 174
Ми то май почти всичко взе та стана вредно,  Thinkingно за съжаление без много от тези неща неможем.

# 5
  • Мнения: 961
Доста неща са вредни, но не можем да си представим ежедневието без тях.
Относно мобилните телефони - аз престанах да нося моя в джоба на панталона, а го слагам в чантата, не го държа до главата си, а на бюрото на една ръка разстояние от мен. Няма да престана да го ползвам, докато съм бременна и после като гледам бебе, така че това са единствените начини, по които мога да огранича вредното му въздействие.

# 6
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 337
То кое около нас е полезно?

# 7
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 511
Подобно нещо за пръв път прочетох през 1999 година-нищо ноав за последните 9 години Naughty

# 8
  • София
  • Мнения: 3 688
Както момичетата по-горе са писали доста неща около нас са вредни.Неприятно,но факт,немога да се огранича от всичко:(

# 9
  • София
  • Мнения: 1 524
То да бяха само телефоните  ooooh!
В интерес на истината рутерите са далеч по-вредни.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 953
То кое около нас е полезно?
Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 44 019
То всичко е вредно  и монитора пред, който седиш и пишеши той вреден, и уаърлесите, и клетките за гсм (много по-вредни са от самите апарати) и телевизорите и микровълновите, и въздуха ии...и....и.....и.....
не се шашкай толкова много Winkняма къде да избягаш и без това.

# 12
  • Мнения: 417
То всичко е вредно  и монитора пред, който седиш и пишеши той вреден, и уаърлесите, и клетките за гсм (много по-вредни са от самите апарати) и телевизорите и микровълновите, и въздуха ии...и....и.....и.....
не се шашкай толкова много Winkняма къде да избягаш и без това.
Peace

# 13
  • Мнения: 11 003
Спрях да чета такива неща, за да не се шашкам излишно. То май не остана нещо да не е вредно. Laughing

# 14
  • София, България
  • Мнения: 5 594
Peace

Дааа...
По празниците по 1 от телевизиите, в новините, посочиха 10-те най-вредни храни, беше буквално всичко, което се яде  Shocked

Претръпнах

Общи условия

Активация на акаунт