Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Филми и ТВ сериали
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора

Харесва ли ви? Изобщо какво Ви е мнениета за филма?
Цитирай

София

Аз го гледам и ми е страшно интересен , ама и Глен Клоуз е брилянтна актриса . Нямям търпение да разбера кой е убил годеника на Елън .
Цитирай

пред компютъра

Аз също го гледам, доколкото малкият ми позволява  Sad. Много ми е интересен и ми харесва. Глен Клоуз също много я харесвам. В този сериал е също много добра. Peace
Цитирай

Гледах   го още преди да го пуснат    по Нова     харесвам   Глен Клоуз  Very Happy
Цитирай

Boston

Глен Клоуз взе Златен Глобус за ролята си в ЩЕТИ. Иначе е хубав сериалът...чух, че финалът е доста изненадващ...но ще видим
Цитирай

София

Гледам го с голям интерес, но нещо взех да се изнервям.Много мудно върви- ту напред, ту назад.А всичко става само за 6 месеца и непрекъснато вкарват нови герои.
bluevelvet ,моля те пиши ми на лична какво става,че ме хванаха лудите вече.  Ако някой знае от къде може да се тегли,моля да даде линк.Никога не съм теглила нищо и не знам от къде и как.
Цитирай

Варна

Гледам го, да. Интересен ми е до момента.
Тайна, ами мудно върви, нали е сериал. Аз заради подобни мудности и в последствие измислици - премислици спрях да гледам Изгубени и нищо не може да ме върже пред екрана да го гледам Sick Дано в този сериал не са се престарали.
Играта е много завъртяна и аз се чудя кой е убил гаджето на Елън....НЯкой знае ли колко са епизодите?
Цитирай

пред компютъра

Първи сезон е от 13 епизода.
Цитирай

Дали може да се изтегли от някъде ,че вече нямаме търпение как ще се развият събитията
?
Цитирай

София

Може ли и на мен малко инфо за сериала bluevelvet  , ако не съм нахална ? И по точно какво се е случило с годеника ? Мерси   bouquet
Цитирай

smile3508
Цитирай

http://DMCA-removal-from-Google/torrents.php?search=damages& … y=18&active=1
Цитирай

София

ох и аз го гледам. малко му изпуснах началото, ама то се наваксва. наистина е мудничко, искам повече действие.
глен клоуз много ми харесва. Peace понеже гледам оттук - оттам, може ли някой наистина да даде инфо най - общо какво се случва?
Цитирай

Гледам го, идеята е добра Peace, но наистина малко мудно върви. Глен Клоуз, както винаги, е блестяща Hug. Бих го определила като много поучителен от гледна точка на стратегия за изграждане на професионалните отношения. Има и доста готини фрази - а аз обичам такива филми Crazy, да има как целият да е в мисли и сентенции Mr. Green Някой знае ли ще има ли втори сезон?
Цитирай

Boston

В imdb пише, че ще има втори сезон, но със стачката, която не се знае кога ще свърши...времето ще покаже Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 26 отговора