Гледате ли филма по Нова "ЩЕТИ"?

  • 1 755
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 522
Харесва ли ви? Изобщо какво Ви е мнениета за филма?

# 1
  • Мнения: 98
Аз го гледам и ми е страшно интересен , ама и Глен Клоуз е брилянтна актриса . Нямям търпение да разбера кой е убил годеника на Елън .

# 2
  • Мнения: 3 042
Аз също го гледам, доколкото малкият ми позволява  Sad. Много ми е интересен и ми харесва. Глен Клоуз също много я харесвам. В този сериал е също много добра. Peace

# 3
  • Мнения: 1 434
Гледах   го още преди да го пуснат    по Нова     харесвам   Глен Клоуз  Grinning

# 4
  • Мнения: 60
Глен Клоуз взе Златен Глобус за ролята си в ЩЕТИ. Иначе е хубав сериалът...чух, че финалът е доста изненадващ...но ще видим

# 5
  • София
  • Мнения: 15 458
Гледам го с голям интерес, но нещо взех да се изнервям.Много мудно върви- ту напред, ту назад.А всичко става само за 6 месеца и непрекъснато вкарват нови герои.
bluevelvet ,моля те пиши ми на лична какво става,че ме хванаха лудите вече.  Ако някой знае от къде може да се тегли,моля да даде линк.Никога не съм теглила нищо и не знам от къде и как.

# 6
  • Мнения: 8 769
Гледам го, да. Интересен ми е до момента.
Тайна, ами мудно върви, нали е сериал. Аз заради подобни мудности и в последствие измислици - премислици спрях да гледам Изгубени и нищо не може да ме върже пред екрана да го гледам Sick Дано в този сериал не са се престарали.
Играта е много завъртяна и аз се чудя кой е убил гаджето на Елън....НЯкой знае ли колко са епизодите?

# 7
  • Мнения: 3 042
Първи сезон е от 13 епизода.

# 8
  • Мнения: 522
Дали може да се изтегли от някъде ,че вече нямаме търпение как ще се развият събитията
?

# 9
  • Мнения: 98
Може ли и на мен малко инфо за сериала bluevelvet  , ако не съм нахална ? И по точно какво се е случило с годеника ? Мерси   bouquet

# 10
# 11
# 12
  • Berlin
  • Мнения: 11 254
ох и аз го гледам. малко му изпуснах началото, ама то се наваксва. наистина е мудничко, искам повече действие.
глен клоуз много ми харесва. Peace понеже гледам оттук - оттам, може ли някой наистина да даде инфо най - общо какво се случва?

# 13
  • Мнения: 776
Гледам го, идеята е добра Peace, но наистина малко мудно върви. Глен Клоуз, както винаги, е блестяща Hug. Бих го определила като много поучителен от гледна точка на стратегия за изграждане на професионалните отношения. Има и доста готини фрази - а аз обичам такива филми Crazy, да има как целият да е в мисли и сентенции Mr. Green Някой знае ли ще има ли втори сезон?

# 14
  • Мнения: 60
В imdb пише, че ще има втори сезон, но със стачката, която не се знае кога ще свърши...времето ще покаже Simple Smile

# 15
  • Мнения: 1 434
Сериалът е  харесван   има  мн  добър рейтинг  и затова  ще има втори сезон за разлика  от други.
Освен това спечели и награда  Глен Клоуз

# 16
  • Berlin
  • Мнения: 11 254
да вметна, че снощният епизод тотално ме обърка. Crazy

# 17
  • София
  • Мнения: 15 458
bluevelvet, благодаря за линка! Аз се отказах да тегля, започнах и компа ми блокира.Толкова много неща гледам,че даже не можах да се сетя до коя серия съм гледала.Не знам какво ще стане, взе да се заплита много.Пати защо се крие,така и не разбрах.Защо и Пати и другия(не помня имена)работят срещу Елън?Излиза,че те знаят нещо за нея,което дори самата Елън не знае.

# 18
  • Berlin
  • Мнения: 11 254
аз пък разбрах, че пати май наистина се крие. том нещо лъже елън(?), а тя пък играе също някаква игра с някой.. това от последните минути снощи, които всъщност ме объркаха. а също и защо пати иска да ги скара..  newsm78
абе ще погледаме, ще разберем.  в нета до къде ги има епизодите?

# 19
  • Мнения: 3 042
абе ще погледаме, ще разберем.  в нета до къде ги има епизодите?

Целият първи сезон го има ,но няма субтитри за всички епизоди, а само за 4. 
bluevelvet, е дала линк.

Аз снощният епизод го проспох. Embarassed

# 20
  • Мнения: 8 769
Аз почти го проспах и видях само края. Но разбрах за какво иде реч. Пати е стара хиена, да...много ми харесва. Големи игри играе, да видим кой какво е надробил на Елън Thinking
Хареса ми също и как "излекува" сина си. Голяма смелост се изисква за подобни стъпки!

# 21
  • Мнения: 2 891
Добре, че беще снощният епизод, та се поизясниха някои работи. Ако Елън я осъдят и я върнат в затвора, ще има мегдан за втори сезон.

# 22
  • Мнения: 4 324

Едва ли ще я осъдят Елън. По-скоро сега ще има гонения заради касетата.
Харесва ми филмчето, ама сега пак като го прекъснат, направо ми идва да се гръмна, че съм го гледала. Мразя ги тези сезони, кой знае кога ще излезе следващия.

# 23
  • Мнения: 98
Днес в програмата на нова пише , че ще го дават и тази вечер , а аз си мислих че снощния епизод е последен . Някой знае ли нещо по въпроса дали наистина е бил последен ?

# 24
  • Мнения: 8 769
Аз разбрах, че довечера ще има още един епизод. И когато стане най-интересно-ще го спрат и ще трябва да го теглим като хамави пак.
Едно време се нервех така на Педя човек-лакът брада, на най-интересното спираше. Сега пак се опитват да ни разиграват, да живей Интернет!!!! Crazy
Добре, че се изясниха обстоятелствата около убийството на гаджето на Елън, че много го протакаха. Хареса ми твърдостта на Елън пред Пати-крайно време беше да започне да разсъждава малко това момиче...

# 25
  • Мнения: 302
Страхотно свърши снощи филма.Но дали ще има друг сезон,и кога... Thinking

# 26
  • Мнения: 60
ще има...на мен пък не ми хареса особено как свърши, не беше кой знае колко изненадващо както се говореше  Confused. само дано измислят нещо наистина свежо за втория сезон, че иначе ще се получи както с бягство от затвора (все по-зле всеки следващ сезон)

Общи условия

Активация на акаунт