В Разград със шейни,падат весели игри!

  • 10 125
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 585

Ооо, аз със мойта склероза съм забравил да си легна, пък то станало посред нощ.

# 46
  • Мнения: 3 219
Дядооооо, ади в крАвата да наняш вече Joy

# 47
  • Мнения: 124
Добро утро!Хайде на кафето!
Аз прибавям към рецептите за смъкване на Т още една.Върху лъжица сол се капват 4-5 капки лавандулово масло и се разтварят във нормално топла вода.Прави се вана на детенцето за 10 минути,като непрекъснато се облива.После детето се облича включително и с чорапки и се завива с одяло.По принцип трябва да се изпоти детето и вероятно в такъв случай действието ще е по-бързо,обаче мойто не се поти.Въпреки всичко за около 1ас и половина Т беше спаднала и цяла нощ не е имал.
Аз днес съм  значително в по-добре кондиция със себе си!А Нико още спи.
Лек ден на всички!

# 48
  • Мнения: 201
Айде и аз да се запиша в новата тема.
Браво Бен, дано сте овладели положението с температурата вече, а рецептата ще я запомня. Дано не ми се налага да я изпробвам скоро.
So sweet, честито ви зъбче, а за захранването бъди сигурна, че бебочето ти ще те води. Иначе мъничето е достатъчно голямо да опита било то оризова каша, плодово или картофено пюре с кърма  независимо в какъв порядък ще решиш да въвеждаш твърдите храни.
Хубав ден на всички и дано става за разходки, че вече ми писна да обикаляме само около блока с шейната.

# 49
Добро утро и от мен! Благодаря за рецептата ще я изпробвам още днес.Приятен ден на всички.

# 50
  • Мнения: 491
Добро утро и от мен! И аз ще запомня рецептата, почти винаги като вдигнем Т правим бани с вода, с няколко градуса по-ниска Т от тази на тялото, това винаги помага, и то най-много от всички останали бабини средства.
Бързо оздравяване на всички болни, аз каката съм я спряла от градина временно, че с тези грипове е много страшно. Но ще видим докога ще издържа с двата дзвера в къщи. smile3511

# 51
  • Мнения: 227
Добро утро и от мен.
бен Радвам се,че Нико е по добре и дано вече да не дига Т.
Ние сме криви много сега ни избиват и 4 зъба едновременно.Иначе сме доста по добре от преди.
Желая ви лек и усмихнат ден на всички.
А на болничките бързо оздравяване.

# 52
  • Мнения: 3 219
Добро утро и от мен, радвам се ,че всички сте спали добре, аз спах като бебе.

# 53
  • Мнения: 441
Добро утро.
Бен,Мила ,радвам се,че децата са по-добре.Дано и друготе болни да оздравяват бързичко  Praynig
Бени и аз ще запомня рецептата,че никога не се знае.При последното вдигане на температура и аз обливах с хладка вода,но за лавандуловото масло не знаех.Ще си купя да имам за всеки случай.
Добро утро и от мен, радвам се ,че всички сте спали добре, аз спах като бебе.
Ти си имаш причини  Whistling.И аз спах добре  Flutter

# 54
  • Мнения: 39
добро утро нека и аз да почерпя с кафенце  за тези ,които са станали по-късно 

# 55
  • Мнения: 500
Добро утро и от мен!Мерси за кафенцето!Гледам снощи сте си говорили за възрастта-е аз съм в златната среда! Mr. Green
Айде лек ден и от мен!Дано болните да оздравяват по-бързо и успешно!
Апропо(така ли се пише.... Embarassed),Бен и аз мога да се престраша за лопатата... Mr. Green
Айде,до довечера!  bouquet

# 56
  • Мнения: 441
Благодаря ти ,точно от кафенце имах нужда.
И да ви се оплача и аз.Снощи Влади му се допиша и хукна от хола към спалнята,защото гърнето седи там под леглото и се спъна в килима в коридора.Удари се в ръба на стената,която е с дървена ламперия.Резултата е огромна синя цицина с червена резка отпред(добре,че не си спука главата  ooooh!Cry.Веднага му сложих студен компрес и денс е по-добре  Praynig
Апропо(така ли се пише.... Embarassed),Бен и аз мога да се престраша за лопатата... Mr. Green

hahaha hahaha

# 57
Добро утро и от мен аз естествено докато се усетя  smile3506 вие пак сте изписали света. Аз, съм болна и съм на тръни да не лепна нещо и на бебока,че ще стане страшно.
Благодаря за кафенцето.
А ето нещичко и от мен към кафето

# 58
  • Мнения: 39
мале titania много е лошо това  дано детенцето не го  боли много

# 59
  • Мнения: 441
мале titania много е лошо това  дано детенцето не го  боли много
ами вече не ,ама вчера какъв рев падна.Като се прибраха баба му и дядо му и на тях се оплаква  ooooh!.Сега си играе и може даже да е забравил.Цицината е поотпихнала и не е толкова синя  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт