«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

расива мама
0 ѕотребители и 0 √ости преглежда(т) тази тема.
1-14 от 476 отговора

—офи€

ћнени€: 657
ќт известно време тормоз€ косата си с ролки, маши и вс€какви методи, за да й направ€ хубави къдрици, но ми е много трудно - с ролки не мога да сп€, с машите става бавно, да не говорим, че прав€ на луда косата си. “€ по принцип е чуплива, но харесвам красивите къдрици.

—поделете методите си - ролки по време на сън, н€какви приспособлени€ към машата или какво?

Hug
÷итирай

√аброво

ћнени€: 3 036
«ащо не опиташ с тези, които са като от плат и са с тик - так копче накра€ и може да се закопче€т.“ака може и да се спи ,защото не убиват.Ќавлажн€ваш косата или слагаш п€на и после тази завърташ,увиваш и го закопчаваш.¬иждала съм такива и жени,които ги ползват - сто€т като букли,ако не ги разрешиш или леко начупени.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 657
«ащо не опиташ с тези, които са като от плат и са с тик - так копче накра€ и може да се закопче€т.“ака може и да се спи ,защото не убиват.Ќавлажн€ваш косата или слагаш п€на и после тази завърташ,увиваш и го закопчаваш.¬иждала съм такива и жени,които ги ползват - сто€т като букли,ако не ги разрешиш или леко начупени.

«вучи страхотно, но н€мам представа за какви ролки говориш и откъде да си ги набав€? Ѕлагодар€ ти предватилено и за тази информаци€!  bouquet
÷итирай

√аброво

ћнени€: 3 036
Ќе са ролки а като ластици  и отгоре с плат, а накра€ с тези копчета.
ћного са меки и удобни.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 220
» на мен ми стана интересно за тези ролки, но не се сещам за нищо подобно....къде ги продават  newsm78
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 163
¬ече писах и в друга тема, аз лично си прав€ примерно 6 плитки на главата, хем ми е удобно да сп€ с т€х, хем на сутринта като ги разплета стават едри къдрици, после може да се сложи фиксиращ препарат, мачка се косата и става доста чуплива и с обем  Peace
÷итирай

Ѕ√-изток

ћнени€: 760
¬ече писах и в друга тема, аз лично си прав€ примерно 6 плитки на главата, хем ми е удобно да сп€ с т€х, хем на сутринта като ги разплета стават едри къдрици, после може да се сложи фиксиращ препарат, мачка се косата и става доста чуплива и с обем  Peace
“ова е много интересна иде€!
ј може ли подробности или по-скоро снимка на тези ролки,не съм чувала за т€х досега?
÷итирай

”зунджово

ћнени€: 1 264
— дифузер.
÷итирай

Sugarland

ћнени€: 3 579
като б€х с дълга коса се правех с дунапренови ролки, от ти€ дългите с тел вътре, които се огъват, имах н€колко размера дебелини. слагах п€на на мокра коса и така сто€х докато изсъхне, като после вс€ка вечер до следващото миене пак сп€х с такива (мо€та коса никак не държи къдрици).
когато си скъсих косата € правех с маша.
÷итирай

ћнени€: 2 414
» на мен ми стана интересно за тези ролки, но не се сещам за нищо подобно....къде ги продават  newsm78
» аз искам да попитам същото  Peace
÷итирай

ћнени€: 261
¬иждала съм ги в почти вс€ка парфюмери€. ћо€та коса € прав€ с п€на и дифузер.
÷итирай

ћнени€: 2 414
ћерси,ще ги потърс€....ƒосега ролки от плат не съм виждала буквално никъде... Rolling Eyes
÷итирай

—офи€

ћнени€: 664
мо€та коса е зверски права, тежка и много трудно се поддава на обработка (особено непрофесионална, каквато аз се опитвам да й прилагам).  Rolling Eyes
така че най-много държи като € накъдр€ с преса. а ролки... до кра€ на ден€ вече н€ма и помен от къдрененто  #Cussing out
кажете мол€ ви се н€кой много силен лак за коса!
÷итирай

ѕловдивъ

ћнени€: 2 631
јми да отворим тема: ѕокажете си ролките  Mr. Green

Crazy
÷итирай

ѕловдив

ћнени€: 4 069
ћо€та коса си е чуплива, но € донакъдр€м с дифузер или с маша. ¬ салона имаме една страхотна на –овента/около 70 лв. и е цената/ с н€колко приставки. ќсвен че има права преса и вафли към не€ има и три маши-една тънка, една за спирали и една много дебела, ко€то прави страхотни букли.
÷итирай
0 ѕотребители и 0 √ости преглежда(т) тази тема.
1-14 от 476 отговора