А как си къдрите/начупвате косата?

  • 134 768
  • 476
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 348
Аз слагам пяна за обем на мокра коса, суша я изцяло и чак тогава топлите ролки иначе не хващат. Аз съм с много гъста и твърда и много права коса, но два дни седи с хубав обем и лееееееко чуплива.
Някой из темата спомена за външния вид с ролките - на мен пък ми се струва секси  Crazy

# 181
  • Мнения: 686
Вижте това клипче - как да си направим букли с преса за коса. Мен ме направи една приятелка миналата седмица и се получи доста ефектно. Мисля че ще ви се стори доста интересно.  Party

http://vbox7.com/play:859b31de

Малко след като пуснах тази тема, открих именно този начин. Много е добър и не просто ефектен, но бърз и дълготраен. Първия ден си малко по-бухнал, но на следващия е мечта!  Heart Eyes Peace

# 182
  • Варна
  • Мнения: 692
Вижте това клипче - как да си направим букли с преса за коса. Мен ме направи една приятелка миналата седмица и се получи доста ефектно. Мисля че ще ви се стори доста интересно.  Party

http://vbox7.com/play:859b31de

Малко след като пуснах тази тема, открих именно този начин. Много е добър и не просто ефектен, но бърз и дълготраен. Първия ден си малко по-бухнал, но на следващия е мечта!  Heart Eyes Peace

Тоя метод съм го виждала, но така и не съм го пробвала, з-то пресата ми не е плоска (но ще я сменям скоро).  Ти какви стилизанти слагаш, за да издържат къдриците? Преди или след ги слагаш?

# 183
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
На мокра коса слагам пяна за коса-черната Тафт-мачкам я леко,след това довършвам се разбит белтък,мачкам я с ръце и суша със сушоара става страхотно.А за тези които евентуално ще питат-не мирише след изсъхването на косата.

# 184
  • Мнения: 2 457
Ми от разбития белтък не стои ли на клечки? newsm78

# 185
  • Мнения: 184
с дунапренени ролки на съвсем леко влажна коса - ефекта е кукленски къдрици, които след два-три часа се поотпускат и стои много красиво.
Подходящи са за средно дълга коса -  на по-късата ефекта "УФСЪ" е сигурен  Laughing

# 186
  • Пазарджик
  • Мнения: 100
моята коса си е естествено чуплива,но аз подсилвам ефекта още докато е влажна косата слагам кристали и я суша с дифузер

# 187
  • Мнения: 639
Записвам се и аз де следя темата Flutter
По принцип я къдря с дифузер,но от тук взех идейки и ще ги пробвам още утре Hug

# 188
  • Мнения: 10
Загледала съм се в едни ''ролки'' - всъщност са едни меки гумени пръчици (не знам точно как се казват). Има ли някой, който ги е ползвал и дали е доволен от тях Peace

Аз ги имам, но съм ги ползвала има-няма 5 пъти. Много са трудни за закрепване и винаги карам някой да ме прави. Когато се махат много скубят косата, бая коса съм си оставяла по тях  hahaha Ефектът е много добър иначе! Имай предвид обаче, че съм си сакатня малко и не ме бива в тези неща, така че ако си сръчна може би ще се справяш и сама  Peace

# 189
  • Мнения: 3 413
Загледала съм се в едни ''ролки'' - всъщност са едни меки гумени пръчици (не знам точно как се казват). Има ли някой, който ги е ползвал и дали е доволен от тях Peace

Аз ги имам, но съм ги ползвала има-няма 5 пъти. Много са трудни за закрепване и винаги карам някой да ме прави. Когато се махат много скубят косата, бая коса съм си оставяла по тях  hahaha Ефектът е много добър иначе! Имай предвид обаче, че съм си сакатня малко и не ме бива в тези неща, така че ако си сръчна може би ще се справяш и сама  Peace
И аз съм се загледала в тези ролки.Я кажете коя дебелина прави най-хубави букли?

# 190
  • Мнения: 686
Вижте това клипче - как да си направим букли с преса за коса. Мен ме направи една приятелка миналата седмица и се получи доста ефектно. Мисля че ще ви се стори доста интересно.  Party

http://vbox7.com/play:859b31de

Малко след като пуснах тази тема, открих именно този начин. Много е добър и не просто ефектен, но бърз и дълготраен. Първия ден си малко по-бухнал, но на следващия е мечта!  Heart Eyes Peace

Тоя метод съм го виждала, но така и не съм го пробвала, з-то пресата ми не е плоска (но ще я сменям скоро).  Ти какви стилизанти слагаш, за да издържат къдриците? Преди или след ги слагаш?

Там е хубавото, че при този метод няма нужда от нищо особено. Със сигурност косата трябва да е перфектно суха и без никакви препарати след измиването й. След като направя цялата коса, слагам малко лак зо коса и това е. Много е лесно. а

Е, вече не го правя, защото се подстригах.  Wink

# 191
  • Мнения: 19
Момичета,моля да ми пуснете линк към ягодата. Търся Avenda Be Curly-някоя от вас ползвала ли е продукти от тази ф-ма/серия? И знаете ли къде из София правят прическа афро-къдравко,без да се къдри трайно косата?!

# 192
  • Мнения: 19
намерих я! Тествал ли е някой тези продукти?

http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=87493#DETAIL

# 193
  • Мнения: 348
Аз само се включвам да споделя, че вчера след къпане си направих косата с пяна за обем и дифузер. Дължината ми е до раменете и на етажи и стана страхотно. А аз се мъча с ролките  hahaha докато може така ще се възползвам   bouquet

# 194
  • Мнения: 0
С преса за изправяне- държи ми до измиване на косата(което ще рече най-много три дни, защото косата ми се омазнява/ не слагам никакви лакове и разни подобни, но от личен опит ще ви кажа, че има значение с каква преса се правиш.
Аз имах една за 20 лева, взех си я преди година от един магазин и с нея като се направя сутринта и до обяд вече от къдриците нямаше и помен :/

Общи условия

Активация на акаунт