А как си къдрите/начупвате косата?

  • 134 775
  • 476
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 414
Каква?Под формата на спрей ли е?

# 61
  • Мнения: 2 414
Да не е това

# 62
  • София
  • Мнения: 7 768

Да, точно.  Peace

Може да са му сменили опаковката и тази да е новата.  Grinning

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Охх това ми е най-сложното нещо  Crazy косата ми е почти до кръста,супер права и много тежка  Crazy опитвах се няколко пъти да я начупя малко... но нещо не ми се получава  Sad слагам 1 флакон със пяна... черна Тафт.. Crazy вързвам я , усуквам я, държа я 30 минути така вързана и после пак с пяна я мачкам... пускам сешоара с дифузера... суша,суша ама .... като че ли нищо не става  Sad ... някво все едно не съм я ресала  Laughing  ама не се отказвам и си пробвам чат-пат, може би някога ще успея  Laughing  Mr. Green  Crazy

# 64
  • Мнения: 1 179
Охх това ми е най-сложното нещо  Crazy косата ми е почти до кръста,супер права и много тежка  Crazy опитвах се няколко пъти да я начупя малко... но нещо не ми се получава  Sad слагам 1 флакон със пяна... черна Тафт.. Crazy вързвам я , усуквам я, държа я 30 минути така вързана и после пак с пяна я мачкам... пускам сешоара с дифузера... суша,суша ама .... като че ли нищо не става  Sad ... някво все едно не съм я ресала  Laughing  ама не се отказвам и си пробвам чат-пат, може би някога ще успея  Laughing  Mr. Green  Crazy

Когато косата е по дълга натежава и къдренето освен, че става трудно, но и много по малко държат. Когато бях с коса до раменете ставаше много хубаво и 5 дена поне си имах къдрици  4470. Ама сега ... май само с плитки  Crossing Arms

# 65
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Точно така Aera и аз така си мисля ама и като ми беше до раменете пак не можех да я направя  Laughing ама скоро ще се подстрижа на пластове и тогава ще пробвам  Crazy

# 66
  • Мнения: 1 259
Някой пробвал ли е с бира?

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
А с белтък?  Laughing

# 68
  • София
  • Мнения: 7 768
Някой пробвал ли е с бира?

Косата се втърдява много с бира, а и си мирише.  Whistling

# 69
  • Мнения: 120
Сега се сещам като бях ученичка нямаше такъв избор на продукти и си правех бретона с вода и захар беше си истинско преживяване Joy Joy Joy

# 70
  • Мнения: 836
Стоя с едни дунапренови ролки (само дето пеньоар не нося).  Tired
Имам дифузер, но с него не мога да оформя къдрици, по-скоро косата се разхвърчава на всички страни и само мога да изплаша някой.

# 71
  • Мнения: 14 486
Сега се сещам като бях ученичка нямаше такъв избор на продукти и си правех бретона с вода и захар беше си истинско преживяване Joy Joy Joy

и с паста за зъби  Blush

# 72
  • Мнения: 836
И с лимонов сок  Blush

# 73
  • Мнения: 120
Момичета трябва да отворим една тема през 80-90 година с какво правихте косите си ще си умрем от смях Joy #Crazy Party

# 74
  • Мнения: 131
Имам питане към всички момичета, които ползват дифузер. На коя марка използвате?
Кой модел точно дифузери прави къдрици, а не само обем или разрошване?
Аз имам сушоар на БРАУН, чиито дифузер е с дълги шипове и общо взето нищо не се получава. Търся да си закупя по -свястна представка, но се оказа, че хубавите представки пасват само на професионалните серии сушоари.
Сега се чудя дали да си купя нов непрофесионален сушоар с дифузер комплект  или професионален сушоар с допълнителен дифузер?
Кое според вас е най-добре?

Общи условия

Активация на акаунт