А как си къдрите/начупвате косата?

  • 134 788
  • 476
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 852
За варянта с бирата съм чувала,но как точно се процедира newsm78

# 106
  • Мнения: 2 414
като се изкъпя не си суша косата   а я правя на опашка от зад която започвам да я  въртя обратно на часовниковата стрелка на мен ми е по удобно  и после правя  я на кок  и я хващам с една шнола докато ми изсъхне косата .дано сте ме разбрали какво исках да кажа  bouquet
Какви са къдриците?И колко време ти издържа така косата?

# 107
  • София
  • Мнения: 1 326
За варянта с бирата съм чувала,но как точно се процедира newsm78
Ами аз общо взето си приготвях една кафена чаша бира, затоплена на стайна температура и слагах върху измита подсушена с кърпа коса, след което суша ....можеш да използваш ипо-голямо количество. И майка ми правеше така и се навиваше с ролки и сушеше след това

# 108
  • Мнения: 2 414
 бирата не оставя ли "характерна" миризма? Whistling

# 109
  • Мнения: 224
като се изкъпя не си суша косата   а я правя на опашка от зад която започвам да я  въртя обратно на часовниковата стрелка на мен ми е по удобно  и после правя  я на кок  и я хващам с една шнола докато ми изсъхне косата .дано сте ме разбрали какво исках да кажа  bouquet
Какви са къдриците?И колко време ти издържа така косата?
не че стават букли  Grinning или някакви  си къдрици не  просто косата ми се начупва  и на  сутринта като я пусна слагам малко пяна за коса и има обем така косата ми около 2 дни ,естествено че ако не сложа пяна  няма да държи кой знае колко време но аз съм доволна така .  bouquet

# 110
  • Мнения: 2 414
 petya-81 , а нещо преди да я вържеш слагаш ли и?

Последна редакция: вт, 11 мар 2008, 19:22 от Мелиса

# 111
  • Мнения: 224
А нещо преди да я вържеш слагаш ли и?
Мелиса извини ме но не мога да разбера мен ли питаш  ако питаш мен дали и слагам нещо  абсолютно нищо измивам си косата леко я подсушавам с кърпата и я връзвам

# 112
  • Мнения: 2 414
Да,това ми беше въпроса.  bouquet

# 113
  • Мнения: 2 414
Момичета,къде в София мога да намеря такива горещи ролки?
http://www.videojug.com/film/how-to-use-heated-rollers

# 114
  • София
  • Мнения: 7 798
Мелиса , има бутон " редактирай ".  Wink

# 115
  • Мнения: 2 100
При мен къдренето се е получавало с ролки, даже не съм слагала пяна. Но за такива перфектни къдрици каквито говориш, може би студеното къдрене ще ти направи. Всяка коса е различна. Збабелязала съм за моята, че ако я къдря 2-3 последователни дни с ролки или по друг крактотраен начин, после спира да се поддава на тази обработка. С дуфузер - ми при мен къдриците не са кой знае какво, по скоро е начупване и обем...краткотрайно. Абе заваси си от косата  Peace

# 116
  • Мнения: 961
Аз лично си правя примерно 6 плитки на главата, хем ми е удобно да спя с тях, хем на сутринта като ги разплета стават едри къдрици, после може да се сложи фиксиращ препарат, мачка се косата и става доста чуплива и с обем  Peace
И аз така.  Peace

# 117
  • 1st floor
  • Мнения: 9 103
Много просто - лягам си с мокра коса и сутринта съм безумно къдрава Crazy
и аз така Grinning...на другия ден , колежките ме питат  , дали съм ходила на фризьор Wink
ама понякога ефекта е обратен - така ми се сплесква , че трябва да я мокря наново, и да я оправям...

# 118
  • Мнения: 1 318
Да, леко се сплесква, ако веднага си легнеш. Ако е леко влажна, само прокарваш пръсти с нея, за да се разделят кичурите. Сутринта може да се сложи малко пяна за къдрава коса, за да се дооформи прическата. И мен сутрин колежките ме питат кога съм успяла да отида на фризьор Flutter

# 119
  • София
  • Мнения: 7 798
Много просто - лягам си с мокра коса и сутринта съм безумно къдрава Crazy

Охх на мен ми замръзва главата от студ.  Confused

Общи условия

Активация на акаунт