А как си къдрите/начупвате косата?

  • 134 766
  • 476
  •   1
Отговори
# 120
  • 1st floor
  • Мнения: 9 096
Много просто - лягам си с мокра коса и сутринта съм безумно къдрава Crazy

Охх на мен ми замръзва главата от студ.  Confused
еее, тоя номер го правя само лятото Grinning

# 121
  • Sofia
  • Мнения: 1 730
Моя начин за навиване е малко необичаен - понеже косата ми е чуплива, но ако я изсуша със сешоар се поизправя, та правя следното: изсушвам я, връзвам я на опашка с дебел не стегнат ластик високо на главата, така че като си легна да не ми пречи, и навивам само опашката на обикновени големи дунапренови ролки. На сутринта имам страхотни къдрици Simple Smile

# 122
  • Мнения: 281
С дифузер,става страхотно Hug

# 123
  • Мнения: 23
Моята коса си е къдрава, но ще ви кажа метода на моята баба - нарязвате лентички от плат и навивате кичур коса като с ролка, след което я връзвате на върха (косата трябва да е мокра). Има гарантиран успех.

Цитат
moqta kosa si e kadrava,no 6te vi kaja metoda na moqta baba-narqzvate lenti4ki ot plat i navivate ki4ur kosa kato s rolka sled koeto q vrazvate na varha (kosata trqbva da e mokra)ima garantiran uspeh



------------------------------------
Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: чт, 13 мар 2008, 13:48 от Mamma

# 124
  • Мнения: 205
Моята коса е на трайно къдрене, но не по онзи начин бабешкия, а си е на едри къдрици, които много приличат на естествени.

# 125
  • Мнения: 165
starshine ако не ти представлява трудност ще ни покажеш ли твоята косичка  Embarassed Blush

# 126
  • Мнения: 2 414
Може ли снимка на "тупирана" коса? Whistling

Интересно! Аз не съм им фен! Мисля, че  е голям тормоз!
Може ли снимка,защото не мога да се сетя как изглежда... ooooh!

# 127
  • София
  • Мнения: 4 746
Може ли снимка на "тупирана" коса? Whistling

Интересно! Аз не съм им фен! Мисля, че  е голям тормоз!
Може ли снимка,защото не мога да се сетя как изглежда... ooooh!
Тупирана е в задната част, мързеше ме да потърся по-хубава снимка  Blush
http://a426.ac-images.myspacecdn.com/01447/52/40/1447340425_l.jpg

# 128
  • Мнения: 5 658
Моята коса си е къдрава, но ще ви кажа метода на моята баба - нарязвате лентички от плат и навивате кичур коса като с ролка, след което я връзвате на върха (косата трябва да е мокра). Има гарантиран успех.

Цитат
moqta kosa si e kadrava,no 6te vi kaja metoda na moqta baba-narqzvate lenti4ki ot plat i navivate ki4ur kosa kato s rolka sled koeto q vrazvate na varha (kosata trqbva da e mokra)ima garantiran uspeh



------------------------------------
Моля, пишете на кирилица!

Обясни,моля те, по-точно и ясно как става това ?

# 129
  • Мнения: 2 414
illy,благодаря за снимката.  bouquet
Чудя се дали има ваниат косата ми хем да е тупирана(леко),хем да е права? Thinking

# 130
  • Мнения: 131
От 2-3 месеца и аз пробвам какви ли не методи за начупване на косата.
Вчера си купих дунапренови ролки /едновремешни/ за 1.50лв. Най-големият размер и ефекта беше поразителен. Едри букли.  С моята дълга руса коса направо заприличах на фолк певица. но днес..... просто само обем. поне пробвах. следващият път ще сложа някакъв фиксатор.

# 131
  • Мнения: 165
ооо да задължително трябва поне малко пяна,иначе на мен на 2 рия час  (с ролки и без пяна)косата вече е права ,а аз позеленяла  Sick

# 132
  • София
  • Мнения: 4 746
illy,благодаря за снимката.  bouquet
Чудя се дали има ваниат косата ми хем да е тупирана(леко),хем да е права? Thinking

Може, да. Мисля, че бебе_ефи в някоя от темите беше сложила снимка стъпка по стъпка как тя се прави, потърси, че не се сещам къде или й пиши и я питай. Peace

# 133
# 134
  • Мнения: 2 414
Някой знае ли как мога да си накъдря косата така?

Последна редакция: сб, 04 окт 2008, 11:10 от Мелиса

Общи условия

Активация на акаунт