А как си къдрите/начупвате косата?

  • 134 767
  • 476
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 186
Това ми изглежда че е правено с някаква маша и после леко тупирано Thinking...

# 136
  • София
  • Мнения: 480
Влажна коса + черен Тафт пяна + дифузер Simple Smile + всяка сутрин намачкване с мокри ръце = 4-5 дни къдрици.
Може и лак накрая, но после стават мн сплитания в косата и е гадничко Sad

# 137
  • Мнения: 758
аз също ако легна с мокра коса на сутринта имам много хубави къдрици и всички ме питат как съм се къдрила!понякога и с дифузера!

# 138
  • Мнения: 349
Аз си правя къдриците така: на леко влажна коса слагам пяна и намачкам косата. Хващам я с шнола / нещо като на кок / и така спя. На другия ден имам къдрава коса  Wink

# 139
  • У дома !
  • Мнения: 700
след баня си слагам sunsilk-зеления за палави къдрици,а после намачквам и довършвам с дифузер.
но само първия ден се харесвам,след едно преспиване всичко се скапва,незнам защо...

# 140
  • Мнения: 389
Аз си правя къдриците така: на леко влажна коса слагам пяна и намачкам косата. Хващам я с шнола / нещо като на кок / и така спя. На другия ден имам къдрава коса  Wink

Същото правя и аз,а когато не ме мързи я сплитам на 4-5 плитки,като пак слагам пяна

# 141
  • Мнения: 3 413
Я кажете някой хубав продукт за оформяне на къдрици,който обаче се слага на мокра коса,и ДА НЕ става дума за някакъв балсам без отмиване? Praynig

# 142
  • Мнения: 2 720
И аз обичам начупената коса но както и да я направя седи добре само първия ден.Пък не ми се мие всеки ден косата

# 143
  • Мнения: 2 478
На влажна коса слагам малко от гела на Rolland.
Намачквам хубаво с ръка и чакам да изсъхне.

# 144
  • 1st floor
  • Мнения: 9 096
а има ли пияна за коса, която да НЕ омазнява? Rolling Eyes

# 145
  • Мнения: 1 318
Я кажете някой хубав продукт за оформяне на къдрици,който обаче се слага на мокра коса,и ДА НЕ става дума за някакъв балсам без отмиване? Praynig
В момента ползвам пяна за коса на Вела - професионалната серия (Curl saver mousse). Слага се на мокра коса, но си е пяна, а не балсам и не прави косата мазна, не провисва. Овлажнява и много хубаво мирише. Вече изхабих един флакон, пак ще си купя. Продава се във фризьорските салони, където работят с продукти на Вела.

# 146
  • Мнения: 164
Момичета,някоя от вас да е изпробвала този крем на Алфапарф http://indola-bg.com/133/135/550.html
Дали къдриците си остават меки след употребата му? newsm78
Търся продукт,който да ги оформя,но да не ги втвърдява

# 147
  • София
  • Мнения: 901
И се къдря горе-долу по същия начин като повечето от вас: пяна на Лореал  Heart Eyes на влажна коса, мачкам докато суша, връзвам на кокче и спя така! На 2я ден обаче все още изглежда добре по дължината, но в корените е доста изправена и не ми харесва - в началото права, надолу начупено  Crazy При вас получава ли се така и какво правите за да го избегнете? newsm78  bouquet  bouquet

# 148
  • София
  • Мнения: 4 587
Хващам си цялата навлажнена коса или я разделям на 2-3, навивам на руло и защипвам с шнола. На сутринта косата ми е прилично начупена. Simple Smile Понякога си плета плитки или хващам на топка и хващам с ластик, както някой беше споменал вече. Wink
Тези процедури ги правя постоянно, защото не си понасям косата права. Confused

# 149
Момичета , вчера си купих един продукт от магазина на Вела -BY fROZEN gLAZE -моделиращ флуид за чуплива коса и съм адски доволна.В къщи имам продукти от всички за сасвито се сетите , но все не е подходящия за мен. Аз търся ефект на естествено чуплива коса , да не е мокър ефекта и да не ми изсушава косата т.е да не я втърдява.Косата ми от този флуид стои естествено къдрева , оформя се и се сресва на следващия ден лесно като къдриците не се развалят.

Общи условия

Активация на акаунт