Кошмарът извънматочна се повтаря

  • 5 390
  • 123
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 553
Не знам какво да кажа... Sad Sad Sad Ще се моля за теб миличка  Praynig Praynig Praynig

# 46
  • до морето
  • Мнения: 494
Денди няма безпогрешни хора, а това, че докторът ти е препоръчал и консултация с друг специалист подсказва че можеби и той има съмнение. Надявам се днес нещата да се развият поф най-добрия за теб начин! Praynig

# 47
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Денди, надежда има!
ЧХГ не  е голям показател - от личен опит знам.
Кураж и дано всичко е наред Hug

Аз не вярвам, че се вижда в тръбата. Факт е че на този етап бременността и в матката не може да се види, а какво остава за тръба.

# 48
  • Мнения: 1 209
Денди мила  Praynig Praynig Praynig

 fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 49
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 585
Денди, иди на консултация при друг лекар, просто търси варианти, за да си сигурна. Аз имам 3 бременности и трите са с кафяво зацапване в първите няколко седмици, така че за мен това не е показател за извънматочна. Просто може да е ниско нивото на прогестерона или нещо друго, но не е категоричен признак за извънматочна. В момента не мога да се сетя за добър диагностик във Варна, но пък нали за Бойчев от Тутракан казват само добри неща - там е доста по-близо от София. Ако трябва иди при него, ако за варненските не си сигурна.
Стискам палци, въпреки трудното начало това да се окаже една хубава, лека и прекрасна бременност, завършваща с едно сладко здраво бебе! Hug

# 50
  • Мнения: 1 951
Денди, мила, просто не знам какво да кажа. Това е направо нечовешко...

Силно, силно се надявам доктора да не е видял добре и да има надежда  Hug

# 51
  • Мнения: 4 298
Денди миличко  Cry, горещо ще се моля този път да е различно  и докторът да не е прав! Praynig Praynig Praynig

# 52
  • Мнения: 902
Мило момиче, чета, мисля, ядосвам се и вярвам...
Според мен е твърде рано при ЧХГ 430 да се види нещо , било в матката, било в тръбата. Чувала съм за способностите на д-р Александров, но си спомням моят първи преглед. Беше в 6 г.с. и единственото, което видяхме, беше едва забележима точица в матката. Два дни преди това нямаше да я има.
Изчакай поне няколко дни и през това време се консултирай с втори и дори трети лекар.
ЧХГ-то ти расте доста добре, за разлика от предния път. Има шанс.
Много, много ще вярвам вместо теб. Дано слънцето е току зад облака.

# 53
  • Мнения: 274
 smile3518 оф, защо ни се случва всичко това!? Толкова ли сме грешни!? Денди, ще се моля всичко да е наред с теб, мила.

# 54
  • Някъде там...
  • Мнения: 3 988
Денди, пиши ако има нещо ново, мила. Така се надявам тревогите да се окажат напразни.  Praynig

Само искам да вметна, че при мен на 8ми ден след трансфер д-р Стаменов каза, че вижда нещо в матката. Значи все пак е възможно да се види толкова рано. Но пък от друга страна моите точици са били 3, може това да е повлияло....  Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 235
Dendy, стискам силно палци за теб.
Искам всичко да е наред при теб и силно вярвам, че ще е.
 Hug Praynig

# 56
  • Мнения: 1 284
Денди моля се всичко да е наред! Praynig Praynig Praynig

# 57
  • Мнения: 989
Денди, аз бих отишла при Давидков. Наистина има доста негативни мнения тук във форума, но също така има и много положителни. Аз съм ходила при него и с чиста съвест мога да кажа, че на ехографа е много добър, а и има най-добрата апаратура във Варна. В това отношение наистина мисля, че е може би най-добрият избор в града ни. А щом и самият д-р Александров ти го е препоръчал смятам, че трябва да отидеш.
Сега като даваш повече подробности все повече започвам да вярвам, че всичко ще се окаже съвсем нормално. Много е било рано да се види каквото и да било в матката, пък камо ли в тръбата. Прегръщам те и се моля и вярвам и заради теб!  Hug Heart Eyes

# 58
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Денди, от много време си ми безкрайно симпатична.
Много ми е тъжно за това, което чета, че ти се случва.
От все сърце ти желая една вътрематочна, лека и безпроблемна бременност, която да завърши щастливо с появата на едно сладко и добричко бебе.
Моля те, не губи кураж и се моли, мисля си че чудото ще стане.
Аз в момента съм бременна / макар и аз с рискова бременност и проблеми / , но борбата си струва и стискам палци и ти да имаш една такава лентичка, която да отразява щастието ти до големия миг.
Желая ти всичко най- добро! Hug

# 59
  • Мнения: 916
Денди, мила, много ми е мъчно и не знам какво да кажа. Дано, дано, дано не е това  Praynig  Hug

Общи условия

Активация на акаунт