Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 524
А то въпроса не е ли резултат - т.е. пол на бебето, а не резултат т.е. килограми??????
Ами въпросът на темата ме подведе  Joy  Joy - то при мен е болна тема резултатът от хапването, даже не се замислих пишейки качените килограми, но поне се усетих  - добавих и полът.

# 31
  • Мнения: 27 524
Нищо специално. Пишех и пиша грамотно; качих 6 кг за цялата бременност; изписаха ме 8кг по-малко, отпреди да забременея  Grinning
Накрая похапвах основно диня. Качих всичко на всичко 6 кг  Flutter
Сладко не допусках, имам момче  Simple Smile

# 32
  • София
  • Мнения: 3 271
С първата бременност ми се ядеше кисело, кис. мляко, млечни произведения - роди се момче.
Вторият път - сладкиши, плодове, салати ( марули) - роди се момиче.

# 33
  • Мнения: 5 026
Нямах определени предпочтиания-до 3 м. ядях сладолед, после не го поглеждах. Момче имаме.

# 34
  • Мнения: 4 621
Хапвах каквото ми се ядеше - предимно зеленчуци, пълнозърнести продукти, млечни продукти  понякога си позволявах и нещо сладко. Избягвах пържени и мазни храни, както и тестени изделия от рода на баници, геврци и т.н.
Краен резултат + 12 кг. В родилното одтавих 7, останалите 5 свалих до края на 1 -я месец Peace

# 35
  • Мнения: 3 929
Предпочитах предимно солена храна и, от време на време - сладки работи. Най-много обаче ядох сладолед, и то ванилов, капучино ванилово и череши. Скъсах се да ги ям. Родих момче.

# 36
  • там някъде...
  • Мнения: 235
през цялата бременност хапвах сладки неща - сладолед нагъвах дори в полунощ  hahaha
Резултата е 100 % мъж до мен в кошарата  Joy

# 37
  • Мнения: 636
Хранех се както обикновено, нямах по-специални предпочитания. Единственото нещо, което включих допълнително в менюто си бяха тестените закуски Crazy. Никога не съм ги обичала...и сега не ги ям, но докато бях бременна всеки ден си хапвах Confused. Резултатът беше 7кг. отгоре и мъничка девойка Flutter

# 38
  • Мнения: 238
Ядях си всичко,уж в умерени количества,  само от рибата ми се гадеше, резултат +20кг, до края на третия месец си бях възтановила килограмите и си имам едно прекрасно момиченце.

# 39
  • Мнения: 97
Мнооооого кисело и много плодове и зеленчуци хапвах,даже и на сладко налитах(при положение че никога не съм обичала сладко),качих 9 килограма-резултат девойка  Grinning

# 40
  • София
  • Мнения: 82
Апетитът ми не се промени, но много си хапвах резенчета лимони, вишнички, сиренце и кисело мляко по една кофичка на ден, като се има в предвид, че много не обичам да ям мляко. Резултат + 12 кг., като след раждането свалих около 9кг. и в края на първия месец се върнах в кг отпреди бременността. Имаме си най-хубавата госпожица на света. Laughing

# 41
  • Мнения: 1 311
По принцип си налитам на сладко, но по време и на двете ми бременности налитах на шоколад като невидяла. И много ми се хапваха тестени закуски, но тях си ги спестявах. Резултатите - две момчета, първия път 25 кг, втория - 23. Тогава ги свалих за 6 месеца, сега имам да свалям още 8 (то с тия празници ...).

# 42
  • Мнения: 3 157
При мен резУлтата беше 9кг отгоре и момче:)По принцип обичам страшно много сладко,но докато бях бременна изобщо не ми се ядеше,сега след като се роди пак си ям сладко.Simple Smile

# 43
  • Мнения: 152
Питала съм много майки-при всеки е различно! И аз не знам какво да очаквам. до края на 3-я месец не можех да погледна сладко,все още не мога да ям гъби и месо. Най-много си обичам тестеничко и киселко. Очаквам близнаци-надявам се поне едничкото да е момченце!  Simple Smile

# 44
  • Мнения: X
С първата бременност не се ограничавах - 23кг. отгоре.
Сега пак не се ограничавам, до тук 11кг., но с първата вече бяха поне 15 - 16кг.

Общи условия

Активация на акаунт