Въпрос до мамите на къдрушки...

  • 2 530
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 030
ползвам на Чико балсама, чак и аз си слагам от него Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 11 701
Клоран имат ли балсам за къдрици?А моята девойка,че и синът ми са се метнали на мен и баща им.Генът е силно нещо,никога не се губи!

# 17
  • Мнения: 2 309
Никаква представа нямам имат ли балсам, ползваме си само шампоана  Thinking

# 18
  • София
  • Мнения: 11 701
Ние ползваме душ гела,преди това и шампоан,но с такива ситни къдри...

# 19
  • Мнения: 917
да преди време имаше някъде тук подобна тема в която и аз прочетах за балсам.....е купих го но файда никаква

# 20
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 498
А спрей?

# 21
  • Мнения: 700
Справяме се със страхотна четка. Ето такава е нашата и много си я пазим, защото при тези цени не ми се мисли като дойде време да я сменяме:

http://www.beautysak.com/products.asp?mode=m&mid=600

Косата на малката е все пак на големи масури, ако сте с тип афро  не знам как става.

# 22
  • Мнения: 2 614
Справяме се със страхотна четка. Ето такава е нашата и много си я пазим, защото при тези цени не ми се мисли като дойде време да я сменяме:

http://www.beautysak.com/products.asp?mode=m&mid=600

Косата на малката е все пак на големи масури, ако сте с тип афро  не знам как става.

Ло, срази ме с цени  Shocked
Купих от спрея на Орифлейм и ако трябва да съм честна - не виждам особена полза от него. Сутрин като стане все и е като топирана косата, но пък и тя много се върти понякаго и си мисля, че никой козметика няма да го предодврати това чудо  Mr. Green

# 23
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 498
253 долара за четка....не са ни чак толкова проблемни къдриците!

# 24
  • Мнения: 17 407
Хехе, Джули, помня я Теди каква беше Simple Smile За тази възраст на дъщеря ми, ползвах балсама на Чико- без особен ефект. НАй- доволна съм от балсама на ПАнте без отмиване, крема на Сънсилк и кристалите. Детските спрейове нищо, ама нищо не вършат, даже мога да подаря, ако някой иска- почти не е ползван.

# 25
  • Мнения: 6 029
Ееее че тя тая четка по-скъпа от детето бе!!! (Шегувам се.)

Дренка, поизправи се бая, вече съжалявам, че не е къдрушан като преди Grinning

# 26
  • Мнения: 17 407
То и мойто беше бая къдраво, но се поизправи и то. Оф, и аз съжалявам, че не е май кат майка си, колкото и да е гадно с къдрава коса.

# 27
  • Мнения: 46 508
На София косата вече не къдрава   Tired но мога да препоръчам балсамчето на Глис кюр, което е без отмиване, пръскаш преди да решиш и няма проблеми  Simple Smile

# 28
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Ах,как обичам къдрави дечица,но моята за съжаление е с абсолютно права коса,но през нощта така се върти,че сутрин и е като тупирана,много трудно я реша.Така,че ще следя темата за отзиви за продуктите.Този балсам на Кипо откъде мога да го намеря,по аптеки ли се продава или в козметични магазини?Аз досега не съм срещала балсам за деца

# 29
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
И моята е къдруша.С едни въртене букли,ще рече човек че със маша съм я навивала.
При нас помага само балсама,още повече,че тя е дете със характер и  не дава да я решат,кой когато му скимне,а когато тя реши. Rolling Eyes

Малко извън темата да питам,по принцип до каква възраст става ясно детенце със каква косичка ще  е?Имам предвид,че синът ми също имаше леки букли но след като стана на годинка и половина   и след една подстрижка,повече не се появиха.
та се питам,ако Преслава ,ще е със права коса,кога е възможно да се изправи,или щом до 2 год.си е все още със буклите така ще си остане? Thinking
Ей ги на буклите.

Последна редакция: чт, 17 яну 2008, 22:39 от ИВКА 10

Общи условия

Активация на акаунт