Кой какво сервира вчера, кой какво ще готви днес?

  • 16 393
  • 282
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 500
За днес имаме картофена яхния и салата от ряпа и моркови.

# 76
  • Мнения: 9 900
и нещо с пилешко филе - може би просто задушено с лек сос.

аа, доволна съм - нарязано на късчета го запържих филето, после добавих маслини, после салца/в случая домашен кетчуп/ и накрая кашкавал само да се разтопи. това всичкото на тиган. Много съм доволна.

обаче тази картофена яхния на Мирката ме изкуши....

# 77
  • Мнения: 3 034
днес ще запека в йенската тенджера свински котлети с грах, моркови, кисела краставичка и топено сирене. за гарнитура ще пържа картофки, десерт плодове   chef

# 78
  • Мнения: 3 036
За вечеря пилешки дробчета с лук и вино.
За мен шопска салата с много сирене.
За десерт за милия торта а за мен плодово мляко.

# 79
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
днес-руло Стефани

# 80
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
   chef бели картофи с пирешки будчета/намазани с малко чесън на прах/ и "Снежанка"

# 81
  • Мнения: 950
Панирано броколи ,сиренце,кашкавал , пробвах и дебърцини /панировка от галета,сусам,чесън на прах и 2-3 бисквити /   Party  гарнирано всичко с чеснов сос и млечна салатка /домашна е нали  Laughing /

# 82
  • Мнения: 460
снощи правих яйченото руло от форума-не останах особенно очарована Tired.може пък да не съм го направила както трябва Thinking,салатка и така-ааа.
за тази вечер Thinking Thinking ще видим.за сега тиквички с ориз,ако нещо не ми хареса от форума разбера се!!! Peace

# 83
  • Мнения: 5 001
Днес грах с картофи,салатка - ряпа+моркови+праз,десерт - вишнев пай.

# 84
  • Мнения: 1 802
Пиле със ориз
десерт - риване
Вечеря - винен кебап + млечна салата

# 85
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Днес ще дояждаме!  Wink

Капамата от онази вечер:


И зеленчуковите бургери с млечно-майонезен сос от снощи:
 

# 86
  • Мнения: 311
Вчера дробчета,днес макарони с доматен сос и салам.

# 87
  • Мнения: 3 641
Боже,t_ilieva  какви чудеса HugСтрахотно изглеждат и съм сигурна ,че са мн вкусни.
Аз правих пил. хапки със зехтин на тефлонов тиган.Отделно сос със сметана и серена/емантал, синьо, топено ии още едно даже и незнам как се казва/ Grinning

# 88
  • Мнения: 9 052
днес пица от останал хляб, тиквени сладки с орехи и канела и салатка  Wink

# 89
  • Popovo, Bulgaria
  • Мнения: 559
мюсли с мляко. картофена яхния с рагу, за довечера се колебая между макарони и дробчета.За десерт ще направя chocolate crazy cake-рецептата е от форума

Общи условия

Активация на акаунт