Коя педиатърка да избера ?( поликлиника в Младост 3)

  • 966
  • 11
  •   1
Отговори
Моля ви за препоръка , коя е най добрата педиатърка в поликлиниката на Младост 3 ? newsm78

# 1
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Малкия ми е при д-р Цокова  Peace доволни сме  Peace


п.п.ако решиш пиши ми на ЛС ще ти дам телефона и  Peace

# 2
  • Мнения: 40
Моя калпазанин е при Стефка Пеева и съм доволна засега от нея, не само за хлапето, но и за мен.Добри отзиви от мамите в градинките съм чувала и за Ранева.Успех в избора!!! newsm10

# 3
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Ранева е класика, но твърде претоварена лекарка и предвид колко често боледуват децата в началото, по-добре си избери доктор, при който няма да си късаш нервите заради 300 души пред кабинета.
Ние сме при Катя Иванова - доволна съм от жената, много добър диагностик, не бърза с антибиотици, педиатър си е и ако си откровена с нея за това как възнамеряваш да си гледаш детето, няма да имаш проблеми.

# 4
  • Мнения: 4 053
Моля ви за препоръка , коя е най добрата педиатърка в поликлиниката на Младост 3 ? newsm78


за мен е д-р Азади  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 2 734
Ние сме при Ивайло Тодоров,готин е.Много се радва на децата,подкрепя късното захранване.За болести обаче немога да кажа,слава Богу все още не сме го търсили по сериозни поводи Praynig

# 6
  • Мнения: 620
Дъщеря ми беше при Ранева и все още щеше да е, ако не се бяхме преместили. Много добър лекар е, наистина не бърза с антибиотици, много е наблюдателна, добра е и закачлива с децата, за 7 години не е поставила грешна диагноза или пък е притупала работата.
Единствения недостатък е - адски е претоварена.

# 7
  • Мнения: 27 524

Сестра ми води децата си при нея и е страшно доволна.

# 8
Зная, че Ранева и класика.
Азади също, но не е по ЗК.
Ние сме при Ясен Иванов.
Съпругата му е Катя Иванова (по-нагоре са я споменали) и са в един и същи кабинет.
Общо взето съм доволна, винаги си вдига телефона и е обстоятелствен.
Не си пести направленията, на нас ни прави на няколко пъти извънредни такива и ни праща на два пъти в Токуда.
Не е фен на антибиотиците.
Обаче и той съветва да се дохранва с АМ, не чака чак до 6-тия месец със захранването. Но пък в това отношение не е необходимо да го слушаш на 100%.

# 9
Благодаря ви много момичета !!!

# 10
  • Мнения: 153
Моля ви за препоръка , коя е най добрата педиатърка в поликлиниката на Младост 3 ? newsm78


за мен е д-р Азади  Peace


Азади е номер едно - принцип е по-традиционалист в лечението, избягва антибиотици (само ако не е крайно наложително) и винаги обяснява и отоговаря на въпросите, които съм задавала.

# 11
  • Мнения: 468
И ние сме при Катя Иванова и сме доволни, макар че сме още в самото начало. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт