МОля за бърз отговор

  • 969
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 284
МИли мами бебчо има отзаде на главичката една сининка вече повече от месец-викам си да не е дето лежи все и изчаках,ама още си я има не се е махнала.Дали е от това или може да е нещо сериозно.Намира се точно отгоре,където са върховете на главичката и е светло синя до средно синя...не е като синина...ами е синкаво местото.Надявам се ме разбрахте.Моля за отговор,че вече много се притеснявам.
 

# 1
  • Мнения: 809
Имало ли я е досега?
Защото може да е родилно петно. Стефчо имаше едно такова отзад на главичката, но долу, при вратлето.
Обикновено тези петна изчезват.

# 2
  • Мнения: 284
Ами мисля че се появи от около месец,а може и да е било много светло и да не сме го забелязали до сега...или да се е покривал;о от косичката,защото сега му поодапа и се вижда по-добре.

# 3
  • Мнения: 809
Синьо или тъмно червено, към синьо?
И равно ли е или подуто.
Все си мисля, че е родилно петно. Ама звънни и на педиатърката за успокоение.

# 4
  • Мнения: 284
Светло синьо е и е равно

# 5
  • Мнения: 284
Сега видях,че кожата му на главата е розовичка и то се отличава. от розовата кожа .като седи бяло с леко синкав отенък

# 6
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
за твое спокойствие попитай лекар.Моята кума преди 2м.роди близначета и те имат такива петънца.Казаха и че ще изчезнат с времето.

# 7
  • Мнения: 1 900
На твое място ще я заведа на педиатър да я  види.

# 8
  • Мнения: 941
Да не би да прозира веничка под тънката бебешка кожа?

# 9
  • Мнения: 581
 Разбирам притеснението ти, най-добре заведи детето при педиатъра да го види.Ние тук само можем да гадаем и да се правим на много знаещи.

# 10
  • Мнения: 1 983
Да не би да прозира веничка под тънката бебешка кожа?

И аз така мисля, на дъщеря ми така и прозира кожата на единия клепач.
Все пак звънни на доктор.

Общи условия

Активация на акаунт