Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
15-28 от 28 отговора
Има кабинет на ул. Алеко Константинов 17 А (улицата е пряка  на Оборище), телефонът му е 0899 130550
Цитирай

Момичета, понеже и аз съм се насочила към Д-р Марков, можете ли да ми кажете къде е по-добре да се отиде- във Фемина или в неговия кабинет на А. Константинов? Къде е по-добър апарата? Аз съм ходила във Фемина преди 2 години и знам че беше топ, ама да не сега Марков да е направил нещо още по-хубаво?
Мерси Very Happy

ПС. Упс, току що разбрах че не работи вече във Фемина. Ясно  Wink
« Последна редакция: Вт., 29 Ян. 2008, 10:43 от mona »
Цитирай

Марков вече не работи във Фемина, а само в частния си кабинет.Техниката там е много добра или поне така изглежда. Peace
Цитирай

Шегуваш ли се? Той вижда дефекти по органите на бебчетата и ги изчислява до милиметър, та няма да види цял пенис?  Laughing
Видя пола и при нас, разбира се, и много по - важното е, че видя дефект в бъбреците на бебо и бяхме напълно подготвени да реагираме адекватно след раждането. За което ще му бъда признателна цял живот!
Цитирай

Сърдечно ви благодаря момичета за отговорите. Напълно ме убедихте, че грешка не може да има и със сигурност ще ви докладвам след 2 месеца. А трябва ли да се ходи и на втора ФМ, при положение, че първият път ни каза, че всичко е ОК и според него няма смисъл? Защото някои мами ходят и в периода 28-32 г.с.
Цитирай

Мисля че в 28 г.с се откриват някакви малоформации на мозъка. Според мен обаче е излишно да ходиш пак.
Цитирай

Щом ти е казал, че няма нужда да ходиш повече, можеш да му се довериш. Явно наистина всичко си е наред с твоя бебо!
Цитирай

Бях в 13 седмица когато ходих при д-р.Марков и ми каза че е момиче.Беше прав.Но повръщах много и тои ми изписа ''квамател'' с ''деган''-венозно,и като казах на лекара който ми водеше консултацията(които е много добар специалист),а и се консултирах с още един лекар разбрах че ''кваматела'' не е подходящ за бременни.
Цитирай

Комбинацията "Деган" и "Квамател" венозно и система ме е спасявала при тежко повръщане точно като бременна и ме е вдигала на крака, между другото ми е предписвано от друг лекар. Сега пак ми се налага да пия тези лекарства понякога. Обезводняването на организма също не е добро за плода  Peace.  Не е хубаво да се взимат лекарства, но щом се налага  Tired.
Milenni, щом ти е казал, че няма нужда да ходиш пак, сигурно е огледал всичко, което е искал и е трябвало.  Peace На мен ми го каза също след последната ФМ (аз правих 3 ФМ, но по по-особени причини исках да съм сигурна, че всичко е наред).
« Последна редакция: Вт., 05 Февр. 2008, 22:15 от evelinar »
Цитирай

някой може ли да каже колко време предварително трябва да си запиша час и каква е цената на прегледа /ФМ при Марков/?
Цитирай

Записването на час - около месец предварително. ФМ струва 60 лв. без запис на диск. Ако искаш запис е повече - не съм сигурна 70 или 80.
Цитирай

благодаря за отговора  bouquet
Цитирай

сега като влязох в сайта видях, че има двама лекари с тази фамилия. За кого става въпрос?
Цитирай

За д-р Димитър Марков, кабинета му е на ул. Ал. Константинов 17, вх. А
Цитирай

15-28 от 28 отговора