Отговори
# 60
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Eeeей, един път ще ви оставя да пускате нова тема и шменти-капели...
Жадиньо ма, може ли две правописни грешки в заглавието, м...? И ако едната е допустима в поезията, то другата е непростима... Щях да ти скъсам ушите...!!! Добре, че си я поправила... Mr. Green

Августиньо, седма градина, зад училището Иван Вазов, е мнооого далеч от сумрака и сянката... Ама много... И то не защото Росито е там... Тяхната стая е най-близо да зданието на училището и въпреки това... През зимата има слънце вътре по цял ден... По-слънчева едва ли може да е която и да е друга стая...

ЕдЕничке, сбърка географията, душа... Флюбена си, явно... Wink
Кухнята по диагонал на хотел Дедов се намира на пресечката на Цар Симеон Велики със Стефан Караджа... А другата, която е на изток от градинката на бившата баня Пиперка е на ъгъла на Граф Игнатиев пак със Стефан Караджа... И още нещо за кухнята, след записването на детето в централната кухня до болницата и занасянето на всички тези бурканчета... Купуваш си лист с купони, различен цвят според възрастта на детето... И не казваш къде ще вземаш храна... После просто отиваш на избраното място и си заверяваш едно купонче... И на следващия ден ти карат там манджичко-буламачите на отрока... И не си задължен да вземаш само от едно място... Днес може да си до Дедов, утре на Левски и Патриарха, другиден в Зора, пък другата седмица на Три Чучура - север... Важно е къде си заверил вчера купона... От там си вземаш днес пълните буркани...

# 61
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Eeeей, един път ще ви оставя да пускате нова тема и шменти-капели...
Жадиньо ма, може ли две правописни грешки в заглавието, м...? И ако едната е допустима в поезията, то другата е непростима... Щях да ти скъсам ушите...!!! Добре, че си я поправила... Mr. Green

Що не си го завреш отзад и после да си скъсаш него? На мен ушите ми трябват!
Тази вечер не съм на кеф и глупости не ми се четат, даже от теб.

# 62
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Що не си го завреш отзад и после да си скъсаш него? На мен ушите ми трябват!
Тази вечер не съм на кеф и глупости не ми се четат, даже от теб.

М-м-м, добро предложение...! Ама няма да се възползвам...
Най-малкото щото не ми е пораснал толкова, че да стига до отзад...
Пък идеята най-напред да го скъсам и после да си го завирам...
Хич не ме кефи... Онзи ша ми трябва нескъсан...
И аналния секс - ептен не ме кефи...
Нито от едната, нито от другата страна... Wink

А ти да не би да не си на кеф, щото някой нещо някъде ти е заврял и е забравил да го извади...?  newsm03

# 63
  • Мнения: 619
 bowuu
Хелоу,има ли някой наоколо....   newsm78

# 64
  • Мнения: 139
Здравейте заралии. Казвам се Мария и съм мама на едно прекрасно шест месечно момиченце. Сега чак я виждам темичката (участвам в друга - недоносени дечица). Трудно ще ми е да наваксам с четенето, но обещавам, че ще прочета поне предните три теми, та да добия представа за вас.
Пожелавам ви лек и успешен ден.

# 65
  • Мнения: 6 243
mamajaba, добре дошла!
Дано четенето ти помогне да добиеш някаква представя за тукашната популация. Но да знаеш, че на живо совите не са това, което са.

Експри, къде ги видя тия две грешки, пиле шарено?! Много ми е интересно и на мен. би ми било интересно да видя и номера със завирането, ама ти не щеш да го изпълниш  Mr. Green

# 66
  • Мнения: 753
здравей mamajaba, добре дошла   Hug  bouquet

# 67
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Хайде да се преброим за Събота вечер, за да знаем колко точно места ще ни трябват. Заведението е малко и не ми се ще да не успеем да си запълним масата или пък някой да остане без място.

mamajaba, добре дошла и от мен  Simple Smile

# 68
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Ох отрезнявам още....
Кви грешки пак..кви пет лева и аз не вдянах ама това е щото съм си натурално проста Mr. Green
Добре дошли на новите мамите..да се настаняват удобно. Аз наистина на живо съм по-добра Twisted Evil
За събота и аз - обаче за мен два стола...щото съм с гъз декар Mr. Green

# 69
  • Мнения: 139
Ами благодаря за гостоприемството и добре сте заварили. Аз още съм в процес на четене. Много нещо сте изписали...мисля, че ще ми трябват години да прочета, затова ще прочета последните двенки темички и дано наваксам.

# 70
  • Мнения: 753
2 -ма и от мен..mrgreen:

# 71
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
За англочетящите:

# 72
  • Мнения: 169
Здравейте аз за събота няма да успея да се вредя , защото сме на сватба,но другия път ще се постарая Simple Smile  Като гледам доста често заформяте сбирки Wink

# 73
  • Мнения: 6 243
Пишете две места за "Елей" за мен.

# 74
  • Мнения: 280
Aбе ние и по-често се виждаме,ама през деня,на кафе.А този сняг  като падна,не можем да мръднем с количките.Ама само да се постопли,ще щурмуваме градинката и кафетата по центъра.Много мами се върнаха на работа,та имаме нужда от нови попълнения.

И ние сме двама за събота.Ако Стефи си промени решението,все ще намеря кой да доведа Mr. Green

Експри,вярно,че всички апартаменти(така им казва директорката) в нашата градина са ориентирани на изток и юг,но чак пък постоянно слънчево греене...И аз не разбрах къде са правописните грешки.

Общи условия

Активация на акаунт