Работещи майки 2006 г. - тема 12

  • 17 797
  • 283
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 584
Гер4о, за полетите - днес пак май всички излитащи са отменени. В понеделник мой колега вместо за Франкфурт с ЛХ е излетял за Брюксел с Балкан Shocked и оттам за Франкфурт. Абе важното е, че е стигнал де..ама в 2 посред нощ и без багаж...

Ти с какво летиш? Зависи от компанията какво става ако ти отменят полет - най-често летш със следващия. То принципно до другата неделя има бая време (аз все пак се надявам на 29 в 6 сутринта  Crazy да се излетя за Германия Joy) така, че не го мисли от сега Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 512
Момичета,
Благодаря за поканата  Hug Не знам дали ще мога обаче  Thinking Но бих се радвала много да се запознаем  Hug

# 62
  • Мнения: 3 092
Привети на всички !
Само минавам ,з а да съобщя че съм жива ...все още  Tired цяла нощ дивичкото ми дете рева и съм поспала има няма два - три часа , чаках си тъпия автобус тази сутрин в снега без шапка 30минути  ooooh!...изобщо не съм видяла че вали навън ...и сега доволно силно се опитва да ме '"започне "мигрената..и едва гледам ....
Съжалявам за ядовете , несполуките и болежките на всички оплакали се .
Ето и аз съм в "кюпа " и нищо свежо не ми иде в главата , което да кажа , за да ви ободря .
Ще привършвам поста си че ми предстой среща с данъчните и със сигурност ще да се ядосам  #Cussing out от сега ми е ясно ....та да събирам сили !
 Hug на всички ви с пожелание за най- малко  едно положително преживяване този ден !  Hug

# 63
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Герчо,като наближи,питай мила,ще ти дам свежа информация за времето и евентуални мъгли. Peace
Приятна срещичка и споминайте и нас с добро  Hug
За всички болнички и раболяващи се  Praynig Не се давайте,вие сте огън момичета.Аз съм зарината до глава в работа,вече и не остава време за нищо.Димо не стига че ходи нонстоп на работа, а и почна служебно курс по английски и сега само на снимка се виждаме. #Cussing out
И така 3 месеца -  #Crazyужас.Айде и аз се оплаках,ама ви пожелавам хубав ден !  bouquet

# 64
  • Мнения: 1 336
Розичка, аз съвсем умишелно търся в района градина, защото транспорт не ме устройва, няма как да гоня автобусчета да го качвам или посрещам, защото в офиса няма какво да го правя, да не говорим че ако са ме привикали в някоя среща кой ще го забавлява, а при толкова компютри и сървъри тук той ще обезумее, още повече че сме в помещения със специален режим на достъп и ще ми правят физиономии ако си довеждам детето  ooooh! В квартала имам три приятелки ако ме задържат все някоя от тях ще го прибере ако и мъжа ми не може, та затова искам да е близо и удобно за всички не мога да пратя някой в Бояна да ми вземе детето. Принципно ако всичко е нормално в 80% от вечерите аз се прибирам към 18-18:30, а мъжа ми след 19:00...Та от утре тръгвам по блоковете в квартала като нямат градинка голяма работа, в Марита поне всичко беше след основен ремонт, а и 2 деца от квартала са ходили там известно време и родителите са супер доволни. Има още, една която е в един затворен комплекс със заградено дворче със катерушки много луксозно ама не го искат там, че е малък то си е градина най-рано септември октомври ми казаха...
ivka76 ти в кой район си  newsm78 аз съм зад Билла на бул.България там мога да ти дам 4 адреса  Wink на частни ясли и градини в блокове!
Хайде мацки до довечера, като гледам как вали май ще хвама мъжа ми да ме докара, че не ми се отрива пак кола а ще и пия две бири  Wink сутринта полудях преди да тръгна и сега гледам, че пред офиса пак е натрупало върху нея  #Cussing out мразя да си отривам колата  #Cussing out

# 65
  • Мнения: 1 584
Я кажете за срещата довечера - Миньон, на твое име ли е резервацията? Направо вътре ли ще се чакаме или отпред?

# 66
  • Мнения: 2 109
ger4o, на сайта на летището има онлайн постоянно актуална информация за кацащи и заминаващи.

аз май ще свърша работа по-рано, Майра, да те взема от някъде? Кате?
майра, пиши някакъв тел на лс.

# 67
  • Мнения: 2 109
в 8 без малко ще свърша... се оказа....

# 68
  • Мнения: 993
Майра, влизай направо вътре - ние с Калина ще сме там малко преди 20:00 ч. Нямам ти телефона, но ти трябва да имаш моя - ако не се ориентираш лесно - звънни да ти обясня. Масата ни е в стария салон на Табиет - входът е откъм паркинга.

# 69
  • Мнения: 1 584
Миньон, имам твоя телефон и с Кали се чухме Wink Ще се намерим, няма да се измъкнете. Вече си мечтая за всички вкусотии - умирам от глад ooooh!  Mr. Green

# 70
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 371
Надявам се да сте си изкарали прекрасно, а някои може още да не са се прибрали. Завиждам, не особено благородно,  Twisted Evil но днес е първи ръботен ден на мъжът ми след отпуска и нямаше начи. Затова не се обаждах, че да ме е яд по-малко. А и предстоящото местене ме втриса. Утре би трябвало да вземем ключовете от хазяйката - много мила и свястна жена, впрочем. Отивам от апартамент 40 кв. в 75 кв.  Hug Покупка на жилище? Ах, защо така все на мен ми се случва да пропускам най-интересните разговори  Cry
А бабите . . ах, бабите . . . и нашите баби мрънкаха, що толкова рано го даваш на ясла, даже имаха наглостта да говорят нещо относно момента, който сме избрали да имаме деца, но . . като рекох веднъж "Ако имаш пари излишни - дай, аз ще ги наместя, ма акъла си ми стига да си редя живота както ми изнася . . . "  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Класирахме се за държавна, но сега ще се местим, един тур ще трябва да правя из махлата, белким закачим някъде. Че сме и с претенции  ooooh! рисуване да има! #Crazy
Да се жалвам и от джипито, сега ще търсим в Младост, да го сменяме юни. След месец и половина ходене по мъките, изкрънках направление за специалист, който каза че ни трябва просто един антибиотик, щото не са ни обърнали внимание навреме  #2gunfire #Cussing out А джипито ни беше диагностицирал - семейство астматици  #2gunfire #2gunfire #2gunfire Последния преглед при личния беше половин час, като 20 минути ми обяснява колко е некадърен тоя, при който сме били. По-преди ми беше казал и да се връщам по майчинство, а бе . . . почна много да се дъни.
Другото ни е наред, даже тръгнах на фитнес  hahaha И Митака взе да реди едни, ей тъй, изведнъж, за седмица, като Кайо, проговори. То бисери, то чудо, но някой друг път, че станах като в ... някои други теми.
А следващия път ще дойда!  Twisted Evil Казах ли, че в съседния апартамент ще живее бившата детегледачка на една колежка?  Бонус, дето не е включен в наема  Laughing

# 71
  • Мнения: 2 109
jd, звучиш много оптимистично! разкажи някоя случка, нали сме отчетна тема.

Simple Smile

мисля, че вече всички се прибрахме. много ми беше трудно да следя 3 разговора едновременно, при положение, че вс ми бяха много интересни и важни.

времето ужасно не ни стигна. пак.

в коя младост ще сте? нашта лекарка е в дървеница, но живее в младост 3. (ние сме на другия край на софия, но много си я харесвам и кайо пътува много докато стигнем до нея,но не съжалявам)

# 72
  • Мнения: 4 970
Как сте ,момичета GrinningБолят ли главиците... Wink. Бяхте ли добрички снощи... Simple Smile.Хайде- чакам ви да се включите по някое време.
Аз слагам кафенцето, та да ви примамя по-рано

# 73
  • Мнения: 1 668
Тихооооо Tired.... Днес стъпвайте на пръсти из форумско, че така ме цепи глава, че ако днес оживея шЪ знаете, че ще живея сто години... Айде до по-късно, че тая клавиатура много шумна като стигна в офиса ще пиша

# 74
  • Мнения: 3 092
Хм..май снощи много хубаво сте си изкарали и весело при това  Laughing
Радвам се за вас . Grinning
Айде , продължавам да стъпвам тихо , на пръсти из форума , че имам малко да чета  Wink
Велмар - а ти как си ! Искам си обратно слънчевото ти настроение  Hug
jd
и на мен ми звучиш много  положително  Simple Smile
EkaterinaM докъде стигна с градината ?

Общи условия

Активация на акаунт