Колко време може да се издържи с почти изтекли води?

  • 4 925
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 107
Едно другарче от подфорума на Родители преживели загуба е с изтекли води в 28-ма г.с. Лекарите в Мд са казали, че има малко остатъчна течност. На АБ и вливания е.
Въпросът ми е, имате ли наблюдения по време на престоите си в болниците колко време може да се задържи в тази ситуация? 
Пускам темата тук, защото предполагам, че вие сте имали по-дълъг от обичайния за нормално раждане престой или даже, че на някоя от вас се е наложило да изпадне в тази стресираща ситуация.   bouquet 
Ако модераторите решат, че въпросът не е точно за тук, нека намерят подходящото й място.   bouquet

# 1
  • Мнения: 108
Аз издържах три дни, не знам, доколко обаче ми бяха изтекли водите. Като влязох в болницата, поради тази причина, ми казаха  "ще раждаш, няма връщане назад". Успях да устискам тези три дни, през които правиха профилактика на плода за разгръщане на белите дробове, защото нямах контракции. Това се случи при мен, дано съм била полезна.

# 2
  • Мнения: 7 107
bordima, благодаря ти.
Вече й предизвикват раждането.  Confused
Дано дребната беба излезе герой и се пребори за живота си и за щастието на мама и татко.  Praynig

# 3
  • Мнения: 139
Дай боже всичко да е наред и малкото съкровище се пребори и направи мама и тате щастливи. Бог да ги закриля и даде вяра в сърцата им. Praynig Praynig Praynig

# 4
  • Мнения: 22 343
Най-добре е при изтекли води да се предизвика раждане до 24часа максимум. Имам ного статии по въпроса в Нета, но са предимно на английски език.
Става много опасно бебето да стои при липсата на води, развиват се възпалителни процеси и т.н. и може да се стигне до много силни увреждания за плода.

Щом са предизвикали раждането ще чакаме информация. )) Дано всичко е наред.

# 5
  • Мнения: 486
.Моля се  Praynig, всичко да свърши добре за бебчето.Моето бебче се роди в 29.г.с. /по други причини/ и сега слава богу й няма нищо, жива, здрава и палава.Кажи на майчето да не се тревожи много за бебето и да има вяра.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 951
Бебка  е родена ,живичка е!Дано всичко е наред  с нея и с майчето й!Дано!Аз не съм спирала да се  моля за тях!

# 7
  • Мнения: 216
Аз съм била 6 дена със спукан мехур. На лекарства за задържане, антибиотици, за разгъване на дробчето на детето... Лошото е, че при спукан мехур, въпреки антибиотиците преграда за бактериите няма, даже обикновените могат да влязат при бебето и да причинят заболяване, най- често пневмония. Но след раждането се лекува.
Малкото ми съкровище излезе много борбено, пребори се и сега е много палав и ни радва.
Молете се всичко да мине добре! И аз ще ви подкрепям  Praynig !

# 8
  • Мнения: 1 685
а как са детето и майката?дано са добре, дано!!!

# 9
  • Мнения: 7 107
Майчето на малката борбена Дари вече пише в този подфорум.  Hug

# 10
  • Мнения: 3 914
Майчето на малката борбена Дари вече пише в този подфорум.  Hug
Аааа да,сладката мама Hug ,и Дари си я гледаме на снимки,много сладко малко и силно бонбонче,което ще стане голяма ,здрава и силна Дари Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 1 685
 Embarassed ахаааааа-сладката мама Laughing

Общи условия

Активация на акаунт