Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Детски ясли и градини
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

Basel

Здравейте мами!Аз съм от Пловдив и живея в жкТракия.От другия понеделник детето ми тръгва в ясла Слънчев рай.Има ли някой който е доволен от тази ясла и в коя група е детето му,защото толкова лоши отзиви получих,че вече се чудя какво да правя?
Цитирай

Пловдив

Не се чуди Peaceто май и така да е ,нямаш избор,нали вече е прието детето Smile
На приказки нямай много вяра,хора всякакви,на повечето не може да се угоди...
Предстои ви адаптиране към нова среда!Всяко начало е трудно,но е важно да започнете с добри впечатления,лошите винаги ги има,все пак други хора ще гледат децата...Бъдете здрави!!! Peace
Цитирай

гр. Пловдив

Аз съм много доволна
От първа група
Адърска и Малинова са с призвание да правят това нещо
От всичко съм доволна, чистота и тн т
Имаше в началото една неориентирана сестра Сиракова, която замина за Англия, после си беше идеално.

Цитирай

Basel

Здравей Каспър PeaceПо желание ли ви записаха в първа група или така се случи?Аз смятам да помоля директорката да ни запише в първа група но незнам дали ще ни огрее newsm78
Цитирай

гр. Пловдив

Да, по мое желание и настояване
Но след рекламата, която съм им направила, не знам напливът може да е много голям  Smile
Пробвай Smile
Цитирай

Сьс сигурност откажи ,ако ти предложат 2 ра група. Аз водих детето си там точно 5 дни,
Цитирай

Basel

Благодаря Кремена,обаче каква друга алтернатива имам?Вие в къщи ли сте или си даде детето другаде и къде?
Цитирай

Не сме вкъщи,на ясли сме- в тези до Каменица.
Цитирай

гр. Пловдив

Връщам темата понеже виждам, че има мама с детенце в ясла Каменица. Какво значение е дали е първа или втора група?  newsm78 Хич не съм наясно. А отзивите ви за тази ясла какви са? Още не сме приети, но да се информирам. Благодаря за отговорите предварително!   bouquet
Цитирай

Връщам темата понеже виждам, че има мама с детенце в ясла Каменица. Какво значение е дали е първа или втора група?  newsm78 Хич не съм наясно. А отзивите ви за тази ясла какви са? Още не сме приети, но да се информирам. Благодаря за отговорите предварително!   bouquet

Ясла Каменица или тези ДО Каменица (ясли 19)?
Цитирай

гр. Пловдив

И ясла Каменица ли има? Знам за детска градина Каменица. За ясла 19 ми е въпросчето.
Цитирай

Няма никакво значение каква група сте -1 или втора. Това не са вьзрастови групи. Ние сме втора група и сьм много доволна от персонала.Новите деца ги разпределят равномерно по групите. На още 2 сьфорумки децата са в тази ясла и сьщо са много доволни.
Цитирай

Отзиви за Слънчев рай-Тракия и по-конкретно за 4-та група?
Всъщност всякакво инфо относно яслата ще ми бъде полезно.
Мерси предварително!
Цитирай

Побутвам темата с надежда да получа все пак отговор  Smile
Цитирай

Пловдив

И аз да попитам за "Слънчев рай" как успяхте да запишете децата си? С моята приятелка няколко дни подред ходим да търсим директорката и всеки път я няма. Какви документи трябва да се представят и изобщо дали ще може да се запишем? Иначе лично познавам Адърска, но не ми се иска да занимавам жената с тези неща. Ще се опитам да се справя сама. Адърска е много свястен човек, майка е на моя приятелка и от доста години я познавам. Тя самата е баба на три внучета момиченца и е много нежна и грижовна.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора