Ясли в Пловдив

  • 2 236
  • 27
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Basel
  • Мнения: 65
Здравейте мами!Аз съм от Пловдив и живея в жкТракия.От другия понеделник детето ми тръгва в ясла Слънчев рай.Има ли някой който е доволен от тази ясла и в коя група е детето му,защото толкова лоши отзиви получих,че вече се чудя какво да правя?

# 1
  • Мнения: 550
Не се чуди Peaceто май и така да е ,нямаш избор,нали вече е прието детето Simple Smile
На приказки нямай много вяра,хора всякакви,на повечето не може да се угоди...
Предстои ви адаптиране към нова среда!Всяко начало е трудно,но е важно да започнете с добри впечатления,лошите винаги ги има,все пак други хора ще гледат децата...Бъдете здрави!!! Peace

# 2
  • Мнения: 6 206
Аз съм много доволна
От първа група
Адърска и Малинова са с призвание да правят това нещо
От всичко съм доволна, чистота и тн т
Имаше в началото една неориентирана сестра Сиракова, която замина за Англия, после си беше идеално.
 

# 3
  • Basel
  • Мнения: 65
Здравей Каспър PeaceПо желание ли ви записаха в първа група или така се случи?Аз смятам да помоля директорката да ни запише в първа група но незнам дали ще ни огрее newsm78

# 4
  • Мнения: 6 206
Да, по мое желание и настояване
Но след рекламата, която съм им направила, не знам напливът може да е много голям  Simple Smile
Пробвай Simple Smile

# 5
  • Мнения: 3 216
Сьс сигурност откажи ,ако ти предложат 2 ра група. Аз водих детето си там точно 5 дни,

# 6
  • Basel
  • Мнения: 65
Благодаря Кремена,обаче каква друга алтернатива имам?Вие в къщи ли сте или си даде детето другаде и къде?

# 7
  • Мнения: 3 216
Не сме вкъщи,на ясли сме- в тези до Каменица.

# 8
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
Връщам темата понеже виждам, че има мама с детенце в ясла Каменица. Какво значение е дали е първа или втора група?  newsm78 Хич не съм наясно. А отзивите ви за тази ясла какви са? Още не сме приети, но да се информирам. Благодаря за отговорите предварително!   bouquet

# 9
  • Мнения: 3 216
Връщам темата понеже виждам, че има мама с детенце в ясла Каменица. Какво значение е дали е първа или втора група?  newsm78 Хич не съм наясно. А отзивите ви за тази ясла какви са? Още не сме приети, но да се информирам. Благодаря за отговорите предварително!   bouquet

Ясла Каменица или тези ДО Каменица (ясли 19)?

# 10
  • гр. Пловдив
  • Мнения: 711
И ясла Каменица ли има? Знам за детска градина Каменица. За ясла 19 ми е въпросчето.

# 11
  • Мнения: 3 216
Няма никакво значение каква група сте -1 или втора. Това не са вьзрастови групи. Ние сме втора група и сьм много доволна от персонала.Новите деца ги разпределят равномерно по групите. На още 2 сьфорумки децата са в тази ясла и сьщо са много доволни.

# 12
  • Мнения: 299
Отзиви за Слънчев рай-Тракия и по-конкретно за 4-та група?
Всъщност всякакво инфо относно яслата ще ми бъде полезно.
Мерси предварително!

# 13
  • Мнения: 299
Побутвам темата с надежда да получа все пак отговор  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 473
И аз да попитам за "Слънчев рай" как успяхте да запишете децата си? С моята приятелка няколко дни подред ходим да търсим директорката и всеки път я няма. Какви документи трябва да се представят и изобщо дали ще може да се запишем? Иначе лично познавам Адърска, но не ми се иска да занимавам жената с тези неща. Ще се опитам да се справя сама. Адърска е много свястен човек, майка е на моя приятелка и от доста години я познавам. Тя самата е баба на три внучета момиченца и е много нежна и грижовна.

# 15
  • Мнения: 1 619
Млко  ми е раничко да питам, но може и да ми се наложи да работя. На каква възраст приемат децата в детски ясли?

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 187
Здравейте,
От другата седмица и ние тръгваме на ясла Слънчев рай. Смятам да помоля да сме в 1 група, ама ако няма места, нямам отзиви за другите групи Thinking Моля мами, кажете от кои групи сте доволни и от кои не!
Tristan77 директорката приема по принцип от 10 до 12ч сутринта. Последно като бяхме каза че записват за 2010г, тя ще ти обясни какви документи трябва да подготвиш. Носи си здравната книжка на детето, гледат имунизациите.

# 17
  • Мнения: 299
Млко  ми е раничко да питам, но може и да ми се наложи да работя. На каква възраст приемат децата в детски ясли?

"В Детска ясла "Слънчев рай" се приемат деца на работещи родители и на социално слаби семейства от 10 месеца до 3 години"(цитат от сайта на район Тракия)

# 18
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 440
И аз да питам за "слънчев рай".  Записах сина си, когато беше на 7м, мястото ни е за 9.2009 - тогава ще е 3г  Rolling Eyes Още тогава директорката ми каза, че ако ми се наложи да тръгна на работа да отида да говоря с нея.....Смятам другата седмица да отида да питам има ли въобще някакъв вариант да тръгне например октомври или ноември. Имам познати, чието дете също беше запсано за късна дата, но им се наложи тая година да тръгне януари и го приеха срещу спонсорство.....
В "Бороу" не ни излезе мястото , и там са казали на мъжа ми да отиде да говори края на септември.......
Няма кой да ми го гледа, имам платен отпуск до януари, а после евентулано ще ползвам и неплатения си.....

# 19
  • Мнения: 1 477
AIR може ли по-подробно да разясниш за спонсорството.Смятам да посетя въпросната ясла другата седмица.Не съм подавала молба там...та искам да се информирам има ли смисъл да ходя.

# 20
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 440
AIR може ли по-подробно да разясниш за спонсорството.Смятам да посетя въпросната ясла другата седмица.Не съм подавала молба там...та искам да се информирам има ли смисъл да ходя.

Sled kato otida 6te pi6a kakvo e stanalo....

# 21
  • Мнения: 1 006
Доволна съм от Слънчев рай.
Дъщеря ми отиде бебе - на годинка и два месеца, и сега като тръгна на градина и на двете ни е мъчно за яслата  Laughing
Повече - на лични, ако искате Wink

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 187
Побутвам темата с надежда за още отзиви за яслата и най-вече за групите, че се чудя в коя да я запиша Wink

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 187
Днес ни приеха в Слънчев рай, в 5 група сме, ако има някой там да свирка

# 24
  • Мнения: 88
Мами на дечица, които ходят в яслите "Слънчев рай" и "Едгар Бороу" споделете мнения за въпросните ясли, как се адаптираха мъниците и доволни ли сте?

# 25
  • Мнения: 1 006
Неведнъж съм казвала - Слънчев рай е ок! Много съм доволна, отгледаха дъщеря ми от бебе / на 1 год/.....Страхотни са!  bouquet

# 26
  • Мнения: 3 216
Мами на дечица, които ходят в яслите "Слънчев рай" и "Едгар Бороу" споделете мнения за въпросните ясли, как се адаптираха мъниците и доволни ли сте?

Точно на предната страница е кометиран Сльнчев рай. Rolling Eyes

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Връщам темата  Mr. Green
Аз до сега не съм любопитствала какво е положението в Слънчев рай.
Подала съм "молба" миналия декември с идеята да почнем този април. Завежеждащата ми даде едно картонче с печат и месец на започване. Това гаранция ли ме е, че април ще има място за нас  newsm78
Честно казано не съм очарована от директорката като отношение и чак не ми се ходи да я питам  Mr. Green

Ясно ми е, че за всяка ясло си се разнасят градски легенди за това какво се случва там, ама аз нищичко не съм дочула. Не познавам други майки в района, които да разпитам. Ще съм благодарна да науча както важна информация за групите и хората, които се грижат за децата, така и за клюките  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт