Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 16 отговора
Здравейте имам един проблем,моят съпруг има хемороиди от10г.но сега нещата взеха да се влошават.Почнаха да кървят и да го болят.Моля някой ако може да ми помогне и да ми препоръча нещо спешно
Цитирай

Ами щом кървят и го болят толкова много , би трябвало да отидете на лекар да не стане някоя беля !

Препоръчвам промивки с тетра и лайка !
А за кремче , когато бях бременна аз използвах "Ултрапрокт" има го и на свещички , пак подчертавам че  при всеки е строго индивидуално !

Консултацията с лекар е най-доброто нещо !
Цитирай

Задължително да се консултира с лекар, защото има доста опасни случаи, без да те плаша.
След раждането и аз много страдах от това, ужасно е ,даже съм плакала от болки, мислех че никога няма да мине. Моята докторка ми изписа DETRALEX - сутрин и вечер по едно и така 3 месеца. Е, наистина подейства, страшни са.
Цитирай

Задължително на лекар.
Аз също имах хемороиди след раждането, мога да ти препоръчам едим мехлем Antiflegmin-L (това е лакарство за мастит при кравите) Laughing  но аз се оправих много бързо с него.
Успех
Цитирай

Цитат на: Roshalche
Задължително на лекар.
Аз също имах хемороиди след раждането, мога да ти препоръчам едим мехлем Antiflegmin-L (това е лакарство за мастит при кравите) Laughing  но аз се оправих много бързо с него.
Успех

и аз с това се оправих,а и мноооого хора покрай мен.препоръчвам го горещо.
Цитирай

Аз ползвах крем Прокто-Гливенол, но след консултация с лекар.
Цитирай

Mastu S - без консулт с лекар  Blush . Обаче облекчението е много за кратко:(
Цитирай

И преди съм хвалила  едно изцяло билково Pilex, може и без лекар няма странични ефекти и противопоказания и помага наистина.
Цитирай

След като родих - бях ужасно зле , не че бях зле ами не сядах и не лягах сигурно 20 дни , а това си е много трудно - пих детралекс ( страхотно помагат ) Прокто гливенол и свещички и кремче.В комбинация всичко.От кое точно се оправих не знам , но минаха 6 месеца няма и помен.А аз имах доста преди да родя и си беше мъчително.Най - добре се посъветвайте и с лекар.На баща ми 2 - 3 пъти се наложи хирургична намеса.Всеки организъм различно.Успех в лечението.
Цитирай

аз също ползвах Прокто-Гливенол. След раждането бях ужасно зле, направо си ревях и мъж ми изтича до аптеката (май ми го бяха препоръчали това). Сега си имам само един, възпалява се много рядко. Последния път пих билкови таблетки на Тошков.
Цитирай

Цитат на: Casey
Аз ползвах крем Прокто-Гливенол, но след консултация с лекар.

И аз така. Прати го на лекар!
Цитирай

az pih endotelon, ne znam dali taka se pi6e, no mi pomogna, izpitvah neudobstvo da hodj na lekra, ama njma6e kak, pie endotelona, vatre ima shema, ne pomnj 3*den li be6e pi6e si vatre i e hubavo ako imate bide malko da pravi promovki sas studena voda, tolkova vreme kolkoto moje, efekta ot vodata be6e nalice slad 3 dni, no bez hap4eta ni6to ne stava, veni4kite mi se pribraha njkade sled 1 mesec-neka si vzeme 2 kutii endotelon, 4e 1 ne e dostata4na, uspeh
Цитирай

Задължително на лекар.
Аз също имах хемороиди след раждането, мога да ти препоръчам едим мехлем Antiflegmin-L (това е лакарство за мастит при кравите) Laughing  но аз се оправих много бързо с него.
Успех
А дали може да се поолзва при кърмене?
Вече малката е на 2м.и 2 дни...

П.П. Къде в Люлин(VIII ) има ветеринарна аптека?
Цитирай

Има ли нещо верно в това ,че аналния секс помага за прибиране на външните хемороиди.При моето състояние не мога да си го представя да го направя,но една приателка твърди че и помогнало!
Цитирай

Има ли нещо верно в това ,че аналния секс помага за прибиране на външните хемороиди.При моето състояние не мога да си го представя да го направя,но една приателка твърди че и помогнало!

Хе хе хе това твърдение ще ме разсмива дълго време  hahaha 35 hahaha
Цитирай

1-14 от 16 отговора