GULF AIR, Бахрейн

  • 1 073
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 562
Ще пътуваме до Тайланд с Gulf Air и имаме една нощувка в Бахрейн  Grinning

Казвайте, мацки, впечатления от авиокомпанията (предполагам, че е добра щом е на Емирствата) и къде да се отиде в Бахрейн вечерта. Чудя се дали има нещо като вечеря на корабче  newsm78

# 1
  • Мнения: 1 722
Погледни тази тема за Бахрейн, в нея са писали и момичета които живеят там, биха могли да ти бъдат полезни с информация  Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=227248.0

Приятно изкарване в Тайланд  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 1 655
Приятни  и незабравичи изживявания в Тайланд. Ах как ми се ходи пак там Hug
Би ли споделила сами ли огранизирате престоя си там и ако може малко цени. Къде в Тайланд ще бъдеш.

# 3
  • Мнения: 562
Много благодаря за линка  Heart Eyes

Иначе ще бъдем в Банкок 3 нощувки и 6 нощувки в Ко Самуи. Сама го организирам, на човек ще ни излезе около 1700 евро в 4-5* хотели.

# 4
  • Мнения: 2 066
Pola, кога заминавате?
Ние сме в Банкок на 30 и 31 януари и после в Пукет 1 седмица.
Може да си видим Grinning

# 5
  • Мнения: 562
Февруари сме ние, от 16-ти. Сега бях с приятели, които се върнаха от Ко Самуи и не са доволни - мръсотия, облаци и дъжд ooooh!. И сега се чудим къде да ходим след Банкок  newsm78

# 6
  • Мнения: 3 461
Ще пътуваме до Тайланд с Gulf Air и имаме една нощувка в Бахрейн  Grinning

Казвайте, мацки, впечатления от авиокомпанията (предполагам, че е добра щом е на Емирствата) и къде да се отиде в Бахрейн вечерта. Чудя се дали има нещо като вечеря на корабче  newsm78

Компанията не е на емирствата а  на Бахрейн. Peace Не е лоша, макар че има и по-добри. Най-привлекателната част е, че има доста добри български пилоти. Иначе ние избягваме да пътуваме с тях заради честите закъснения. Имам идеи как да прекарате  нощувката в Бахрейн, ако искаш да продължим на лични с повече подробности.

# 7
  • Мнения: 1 655
Много благодаря за линка  Heart Eyes

Иначе ще бъдем в Банкок 3 нощувки и 6 нощувки в Ко Самуи. Сама го организирам, на човек ще ни излезе около 1700 евро в 4-5* хотели.
Благодаря и ще чакаме да споделиш после впечатления. Аз също имам идея за посещение на Ко самуи така ,че ще чакам отзиви.
Относно времето не е било лошо само там от друго място имам инфо, че и на Пукет е било същото явно сезона не са улучили.
Ние 2007 бяхме края на февруари и беше страхотно времето.
Желая ти слънчева ваканция.

Общи условия

Активация на акаунт