Иска да гледа латино сериали

  • 3 881
  • 51
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 62 595
Значи съм пощадена - щерката не играе с барбита, дори не ги е поискала. Но за сметка на това се интересува от футбол.
Сори за офф-а.

# 31
  • Мнения: 17 407
Перфектно дете, на перфектни родители Mr. Green БАрбито го бях забранила, обаче в градината прецакаха работата момиченцата....

# 32
  • София
  • Мнения: 2 437
А иначе...някой явно сме помияри - казвай ни го по-често - ако искаш и по 5 лева ще ти даваме. Хубаво е човек да научава истината за себе си.
Joy Яко

 А според мен по-въмутителното в цялата тема е гледането на ТВ  Laughing

Не гледам сериали, сапунки и т.н. Много рядко филми. НО споделям мнението на терапевтката, че сапунките действат добре на психиката на някои хора  Peace
Децата ги харесват, защото там всичко е много ясно- добрият, лошият, мимиките са прекалени, жестовете също. Ако вие не им давате да се заглеждат, то при някоя от бабите това се случва. Ако и вие пуснете ТВ, без да гледате сериала и да давате личен пример, ще видите, че детето пак ще потъне във сапунката.
Това за мен са си точно детски филми Simple Smile Затова и бабите ги гледат Simple Smile
Хубавото им е, че няма престрелки, побоища, кръв, катастрофи, пожари и САЩ не спасява света Mr. Green

# 33
  • Мнения: 2 032
Иса, защо толкова се учудваш, че има различни мнения от твоето за това "ползата" от латино (или каквито) сериали? Да, за мен те са помия и това е. Някъде да съм ти казала какво да правиш със свободното си време или как да си въпитаваш детето? Честно казано, не ми е работа, нито ми пука кой с какво облъчва 5-годишните си децата си. Казвам моето мнение, после подминавам тази очевадна тема; който се е замислил- добре, който не- за негова сметка е.

# 34
  • София
  • Мнения: 6 999
Алиса, а къде ме видя да се чудя на мнението ти?  newsm78
Всъщност ти се чудиш на мнението на терапевта ми - виж си пак поста.  Peace

# 35
  • Мнения: 2 032
Според моята терапевтка 'сапунките' са изключително разтоварващи.

Това изявление е доволно глупаво. На някои хора им помaга да се "разтоварят" половин кило шоколад на ден, на други-бутилка водка, а на трети- няколко грама хероин. И какво като ги разтоварват? Констатираме и приeмане средството за разтоварване ли? Не, разбира се. С други думи, самата констатация не прави средството за разтовраване особено полезно, смислено или желателно; за малки деца даже не говорим.

Друго. Често съм чувала как поколението на сегашните баби казва, ние като бяхме млади, тичахме на работа, борехме се с трудния живот, и нямахме време да се радваме на децата си, затова сега толкова много се радваме като имаме време с внуците си. Е, ако такава баба ми инсталира най-редовно малкото детенце пред сапунки, да не би да ми стане много мило на сърцето? Като я мързи да го занимава, стимулира, учи и играе с него, да не го гледа.

# 36
  • София
  • Мнения: 6 999
...самата констатация не прави средството за разтовраване особено полезно, смислено или желателно...

Абсолютно си права... И?  Thinking

# 37
  • Мнения: 2 936
Друго. Често съм чувала как поколението на сегашните баби казва, ние като бяхме млади, тичахме на работа, борехме се с трудния живот, и нямахме време да се радваме на децата си, затова сега толкова много се радваме като имаме време с внуците си. Е, ако такава баба ми инсталира най-редовно малкото детенце пред сапунки, да не би да ми стане много мило на сърцето? Като я мързи да го занимава, стимулира, учи и играе с него, да не го гледа. [/b]

  202uu

# 38
  • Мнения: 104
Ох и аз не знам как да спася децата си от този телевизор. Свекърва ми гледа ТВ предимно сапунки от 10 сутринта до 7 вечерта. Ние живеем заедно и в това е голямата трагедия. Лятото сме повече време навън, но зимата - докато съм в хола или в кухнята децата са неотлъчно до мен а телевизора е включен. Добре че са още малки, но ще се наложи да се разправяме в скоро време с бабата. Блазе на тези от вас които живеят само с мъжете и децата си и не им се налага да се разправят с разни баби. На мен от "баби" ми е дошло вече до гуша, а иначе все много се натискат да ми помагат.

# 39
  • София
  • Мнения: 62 595
Как? Поставяш въпроса на масата. Все пак детето първо е твое и после са взаимоотношенията със свекървата.

# 40
  • Мнения: 2 438
Свекърва ми от години не работи, уплътнява си времето с тъпи сериали. По едно време се опита да ги разисква с децата ми, директно й заявих, че у нас глупости не се гледат и не желая да се обсъждат латиносериали. Реално погледнато ние с мъжа ми нямаме време за ТВ новини, какво остава за 300 серии простотии.

# 41
  • Мнения: 17 407
НЕ чета подфорума Кино и телевизия обаче, съдейки по темичките там- бая народ гледа ТВ и сериали...Отдавана мисля да си отворя една тетрадчица и да записвам кой къде какво и кога пише. Мисля, че ще е забавно....

# 42
  • Мнения: 2 438
НЕ чета подфорума Кино и телевизия обаче, съдейки по темичките там- бая народ гледа ТВ и сериали...Отдавана мисля да си отворя една тетрадчица и да записвам кой къде какво и кога пише. Мисля, че ще е забавно....

Къде точно е този подфорум? newsm78

# 43
  • Мнения: 17 407
Ох, не го приемай лично само! НЯмах предвид теб, но темата е за сериали. А доста народ гледа явно, както казах, предполага се че част от тях имат и деца. Отдавна ми е направило впечталение, че във форума като цяло с епише според зависи- на кой как му оттърва и целта е да покажем на другите колко са зле, а ние сме над нещата, винаги перфектни и т.нТуй с тетрдката беше шега, щото наистина съм засичала "разминавания" Mr. Green Моля, ако някой се е разпознал- да не ми обръща внимание, да не се засяга, ядосва и отговаря. Аз тъй си пиша Peace

# 44
  • Мнения: 3 423
Според моята терапевтка 'сапунките' са изключително разтоварващи.

Така ли? И за 5-годишни деца ли даже твърди това? Поразително.
 А по моето скромно мнение, тази помия не е годна за човешка консумация, камо ли за деца. Ама на, не съм "терапевтка" и няма кой да ми даде 5 лева, за да му го кажа терпевтично.

Алиса много крайно изказване.................
А има ли нещо ,което според теб не е помия и което дават по телевизиите или ти пускаш на децата си само Високо изкуство.
Интересно и кое за теб е Високо изкуство newsm78
Латино сериалите не са нещо толкова опасно(не говоря за американските сериали а именно за латино ,за което е и темата)

Общи условия

Активация на акаунт