Второ дете-дали ще се справя?

  • 2 342
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 688
Ще се справите,колкото сте щастливи с едно дете,ще сте двойно по-щастливи с две:)

# 46
  • Мнения: 114
Ще, ще. Каката ще помага, таткото също. Пък и тъкмо ще си бъдеш в къщи, да помагаш на каката с науките, няма да я записваш на занималня или да се чудиш кой да е с нея след училище.
много добро мнение! и аз смятам така.

# 47
  • Мнения: 334
"Всяко дете идва на този свят с късмета си, а ако е желано и обичано то носи радост и щастие на всички около него." Тези думи чух от една възрастна жена, която гледаше съседското и дете / без заплащане или някакви ангажименти - на добра воля/ 
От личен опит мога да кажа, че най-трудно се гледа първото дете. Щом си се справила с каката, няма как да не успееш и с едно братче или сестриче  Hug

# 48
  • Мнения: 3 695
Разбира се, че ще се справиш, стига да искаш.  Peace

# 49
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Авторката няма ли да се включи все пак............ newsm78

# 50
  • София
  • Мнения: 11 658
И аз те подкрепям за второ детенце!Ако чакаш удобния момент,то обикновено той никога не идва.
Моите деца са с разлика от 7.6 години и съжалявам на моменти,че не са с по-малка.Ама и аз все чаках,не знам какво...т.е. знам,ама това е друга тема.
Не се притеснявай ще се справиш!

# 51
  • Мнения: 232
Давай! Няма нищо страшно. Разликата на моите е три години .Първите месеци ми беше трудно, но всичко се подрежда. А и твоята е голяма. Аз и досега трябва да обръщам голямо внимание на моята, защото веднага се натяква, че се занимавам само с бебо. Ти поне няма да имаш този проблем.

# 52
  • Мнения: 2 818
Мисля, че ще имат перфектна разлика. Когато тръгне на училище ще можеш да си до нея, защото няма да работиш. Тя ще ти помаха със сигурност, а на тази възраст каките мисля, че много се радват на бебетата и ревноста е минимум. Освен това в първите месеци бебо предимно спи, а и като ти е второ няма да се шашкаш много много.  Peace

# 53
  • София
  • Мнения: 627
Ще се справиш. Като заговори майчинското чувство в теб ще правиш и възможното и невъзможното за да се справиш  Simple Smile

# 54
  • Мнения: 573
Естествено ,че няма да ти е лесно.Но какво по хубаво от това, къщата ти да е пълна с деца.Така ,че смело напред!
На лято и аз започвам да'' работя'' за 2-ро Peace

# 55
  • Мнения: 727
разбира се че ще се справите:)
аз смятам че жената става много организира и всичко си идва на мястото
Ние искаме три...засега сме на номер 1 Mr. Green,имаме си някакви планове и ние..но никога не бих се колебала дали да имаме или не
отговора е РАЗБИРА СЕ Laughing

Общи условия

Активация на акаунт