Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-620 от 620 отговора

Анкета

По темата...

Може да изберете максимум 2 опции.
Въведи твоя глас
Пиете ли дражета за коса и нокти, и какви?
Предстои да пусна анкета, за да може по - лесно да се ориентираме в отговорите.
Напишете всичко, което искате за ползваните от вас дражета или за такива, които вашите приятелки са ви похвалили или предупредили да не ползвате. Пълнеете ли, не пълнеете ли, има ли ефект, няма ли....
Всичко!
 Hug
Цитирай

Комбинирах шампоан и дражета Фитовал, за  растеж на косата. Ефекта от шампоана не беше лош, косата става по жива, след прием на дражета от 3 месеца все още не съм забелязала косата ми да расте по-бързо от средно 1 см. на месец, както си беше и преди. Колкото до пълнеенето, не мръднах и килограм, но при всеки може би е различно
Цитирай

Аз пия калмацин и съм доволна от него
Цитирай

Аз пия калмацин и съм доволна от него

От колко време го пиеш? Какъв е ефекта от него?
Цитирай

И тук да похваля ПРИОРИН-а. След година и нещо експериментиране с какви ли не витамини, лосиони и хранителни добавки /Фитовал, Пантогар, Геритамин ..../ да се преборя с косопада и да сьживя косата си открих ПРИОРИН, след като прочетох за него тук вьв форума. Изключително сьм доволна - косопадьт спря, косата ми се вьзобнови и сьм щастлива да отбележа, че започнаха да ми растат много нови косьмчета.
Цитирай

Допълних анкетата и с Приорин  Hug
Заинтригува ме, честно. Не го бях чувала, сега ще поровя за инфо.
А откъм килца? Качи ли?
Цитирай

И аз пия Калмацин.Много съм доволна от него.Косата ми капеше ужасно и една приятелка ми го препоръча.Обаче ми обясни, че за да има ефект трябва да се пие по-дълго, т.е. повече от месец.Разбира се, освен него през това време изчетох какви ли не мнения и слагах на главата си какви ли не маски.И косата ми спря да капе.Дали е само от него незнам, но докато го пиех/сега съм в почивка/, нормализира ми се метаболизма,свалих кг. и настинка не ме хвана, при положение, че всеки вирус ми се лепва.Мисля тези дни пак да започна с него.
Цитирай

Гласувах за калмацин - пила съм го преди време. Имаше ефект. А сега съм си взела едни комбинирани витамини, като центрум, но с друго наименование.
Цитирай

И аз пия Калмацин.Много съм доволна от него.Косата ми капеше ужасно и една приятелка ми го препоръча.Обаче ми обясни, че за да има ефект трябва да се пие по-дълго, т.е. повече от месец.Разбира се, освен него през това време изчетох какви ли не мнения и слагах на главата си какви ли не маски.И косата ми спря да капе.Дали е само от него незнам, но докато го пиех/сега съм в почивка/, нормализира ми се метаболизма,свалих кг. и настинка не ме хвана, при положение, че всеки вирус ми се лепва.Мисля тези дни пак да започна с него.

Бреййй  Thinking
Ще взема да се замисля  Party
А ноктетата как са ти??
Цитирай

и фитовал съм пила и калмацин. И от двата продукта има видим резултат, но след продължителна употреба - мин. 4 месеца
Цитирай

Пия Калмацин и Фитовал, скоро ми свърши Фитовал-а. Мисля пак да си взема, само не знам дали не се получава някакво натрупване от едновременния прием на двете...Пих ги 2 месеца.
Откъм килограми-не са ми повлияли по никакъв начин...
Цитирай

пия фитовал вече 2 месеца, но за резултат не мога да кажа нищо още Laughing
Цитирай

Пия Калмацин и Фитовал, скоро ми свърши Фитовал-а. Мисля пак да си взема, само не знам дали не се получава някакво натрупване от едновременния прием на двете...Пих ги 2 месеца.
Откъм килограми-не са ми повлияли по никакъв начин...

Колко струва Калмацина? Колко дражета са в опаковка и как се пие през деня?
Цитирай

калмацина сега в някои аптеки е на промоция - една голяма опаковка от 90 бр. (ако не се лъжа) и една малка опаковка от 30бр. т.е. общо 120 бр. за 15лв.
а иначе само голямата опаковка от 90 бр. е 17 лв. пие се по едно на ден, около 3-4 месеца годишно, за да не се получи натрупване
Цитирай

Преди 4 години пих 3 месеца Фитовал за следродилния косопад,но мажех и ампули на Виши,определено бях доволна от резултата.
Сега пих 3 месеца и половина Герикапс,върху ноктите ефект нулев,а върху косата си нямам и понятие,защото правя и много други магии Wink на косата си,та не мога да преценя дали е оказал някакво влияние.В момента пия витамин Б-комплекс и биотин.Редовно ядях смляно ленено семе,но сега нещо ме мързи да го меля Crazy.Всичките тия неща не са ми подействали на килограмите.

И да питам сега тоя Калмацин разтворими таблетки ли са ?
Цитирай

не, калмацина не са разтворими таблетки, доста големи хапчета са.
Цитирай

Единствено Фитовал съм пила и ефект от него не видях.

Мисля да поразровя за този Приорин. Заинтригува ме.
Цитирай

Пила съм дражета на Мерц, ефект при мен нямаше, но пък апетита ми се увеличи от тях.  Crossing Arms
Цитирай

Пила съм дражета на Мерц, ефект при мен нямаше, но пък апетита ми се увеличи от тях.  Crossing Arms

И аз пиех мерц, но ме хванаха нервите и не го допих  Whistling
Апетита не ми се е променял...
Цитирай

Аз започнах с пълната серия на Ревалид : дражета,шампоан,балсам и ампули.Това 3 пълни месеца.Лятото аз имах ужасен косопад - по две - три  шепи на ден.Сега я поддържам с фитовал.

Цитирай

откакто 1приятелка ми каза 4е и се е появил мъх по тялото след като пила от тези "добавки",не ме интересуват въобще тези хап4енца Mr. Green
Цитирай

Пих преди години Пантогар, но не са в опцията. Пиех сутрин  и вечер по 1 т. Напълнях с няколко килограма и от тогава вече избягвам да пия такъв вид хапчета.
Цитирай

На пролет пих Калмацин и останах доволна. Около 2 месеца. Видимо се отрази отлично както на ноктите ми, така и на косата ми.
До преди месец пък пих рибено масло, от което също останах доволна, за период от три месеца.
Сега пия B-комплекс.
poli__5 ,биотина  на хапчета ли е ? За какво го пиеш? Каква му е цената ?  Hug
Цитирай

откакто 1приятелка ми каза 4е и се е появил мъх по тялото след като пила от тези "добавки",не ме интересуват въобще тези хап4енца Mr. Green
Глупости  hahaha
Аз пия РЕВАЛИД а той  съдържа: Аминокиселини; Микроелементи и Витамини smile3521
И какво означава появил се мъх по тялото всеки човек си има окосмение. Е има и такива при които е много бурно  #Crazy
Цитирай

Направих един курс с Приорин и съм много доволна. Още по-добър ефект се получава и с шампоана Приорин Smile
Цитирай

anastangelche   биотина е на хапчета,сдъвква се по едно на ден и е с вкус на ананас.Купих го за 3,85 лв.и вътре са 50 таблетки.Той е важен за косата,за общото й укрепване и заздравяване.Разрови се в гугъла и ще намериш повече информация за него Peace

Сега прочетох какво пише на моите таблетки,ето:
подпомага оздравяването и възстановяването на кожата,косата и ноктите.
Кожа-стимулира възстановяването й и я прави по-еластична.
Нокти-намалява чупливостта им и ги заздравява.
Коса-укрепва косъма и го прави по-жизнен.
« Последна редакция: Четв., 17 Ян. 2008, 17:16 от poli__5 »
Цитирай

anastangelche   биотина е на хапчета,сдъвква се по едно на ден и е с вкус на ананас.Купих го за 3,85 лв.и вътре са 50 таблетки.Той е важен за косата,за общото й укрепване и заздравяване.Разрови се в гугъла и ще намериш повече информация за него Peace

Сега прочетох какво пише на моите таблетки,ето:
подпомага оздравяването и възстановяването на кожата,косата и ноктите.
Кожа-стимулира възстановяването й и я прави по-еластична.
Нокти-намалява чупливостта им и ги заздравява.
Коса-укрепва косъма и го прави по-жизнен.

На коя фирма е биотина?
Цитирай

На коя фирма е биотина?

Значи пише,че производител е NP Pharma Sp.z o.o,Poland,а пък вносител е Натурпродукт ООД,София
Цитирай

Пия Виадерм.
Писах ти и в другата тема, като правеше проучване, но явно не си ме прочела.
Цитирай

Калмацин 6 месеца пих, резултат никакъв, даже съвпадна с есенен косопад, който си ме уплаши бая.
А от Ревалид и Мерц ме е срам да ви кажа какъв апетит ми се отвавяше, резултат пак нямаше...
Цитирай

Пия Виадерм.
Писах ти и в другата тема, като правеше проучване, но явно не си ме прочела.

Извинявай!  Praynig

А тамън се зарибих утре да си купувам КАлмацин и гледам, анкетата се обърнала  35
Цитирай

Нищо Wink
Само да кажа, че съм доволна от тези витамини, не ми се е повишил апетита, а ноктите ми, например, определено са по-здрави.
Цитирай

Пия Герикапс, което е същото като Геритамин. Още не съм забелязал кой знае какъв ефект, единствения проблем е, че от тях ми се повиши апетита.
Цитирай

Пия Герикапс, което е същото като Геритамин. Още не съм забелязал кой знае какъв ефект, единствения проблем е, че от тях ми се повиши апетита.
и аз съм го пила , но проблем с апетита нямах Mr. Green, явно при всеки е различно....спряха ми ужасен косопад , миналата година...гласувам с две ръце за него Peace
...пък е и евтин... Love
Цитирай

Пих FlaxOil, което е масло от ленено семе. Ефектът беше много добър върху целия ми организъм. За ползата от лененото семе има доста изписано в съответната тема
http://forum.bg-mamma.com/index.php?PHPSESSID=53bf25da5790ce5f27 … opic=237996.0;all
Цитирай

Пих FlaxOil, което е масло от ленено семе. Ефектът беше много добър върху целия ми организъм. За ползата от лененото семе има доста изписано в съответната тема
http://forum.bg-mamma.com/index.php?53bf25da5790ce5f27e8e5e31d57 … opic=237996.0;all

FlaxOil, ама много пари!  Crossing Arms
Иначе сега ще прочета какво сте изписали, де Smile))
Цитирай

Тази есен пих Ревалид. Дали беше нормално състояние на есенен косопад не зная, но доста се уплаших. Братовчедка ми ми препоръча Ревалид - като го пиела косата и растяла по-бързо. Взех си и аз. Косопадът спря, а фризьорката ми каза, че по цялата ми глава имало покарали "бебешки" коси. Не зная дали се дължи на Ревалида, но новата коса и приема му съвпаднаха. Обаче апетита ми се увеличи и дори качих 3 килограма, които още не мога да сваля - покрай тези празници.....
 Сега от темата се заинтригувах от Калмацина и Flax Oil, ама второто доста скъпичкоооо.
Цитирай

Току - що намерих тази интересна и полезна статия за ревалида:
http://www.ewopharma.bg/index.php?page=itemid&id=1

Засега ме привлича повече от Калмацина...
Търся за фитовал..
Цитирай

Аз пък съм решила да си взема обикновено рибено масло. Предполагам че поне наполовина би имало ефекта на лененото, нали все пак е богато на Омега 3 маст. к-ни. Надявам се де...
Цитирай

Аз пък съм решила да си взема обикновено рибено масло. Предполагам че поне наполовина би имало ефекта на лененото, нали все пак е богато на Омега 3 маст. к-ни. Надявам се де...

Да, ама чух, че мноОоОоОого се качвало от него  Whistling
Цитирай

Биоскалин-много съм доволна!!!
Цитирай

Имах сериозни проблеми с косата и лекар ми предписа Пантогар. Ефект имаше, но напълнях. Пила съм и фитовал и съм сравнително доволна от резултата. Шампоанът на фитовал също е много добър. Каквото и да си вземеш, не очаквай видим резултат преди да са минали поне 3 месеца. Успех!
Цитирай

Преди всичко искам да ми се заздрави косъма, е, може и ноктите  Rolling Eyes
От 2-3 месеца си правя редовно маски на косата, но освен външно, искам и вътрешно да създам условия за стабилизиране на положението. Проблеми с апетита по принцип нямам, така че не се плаша кой знае колко  Wink
Какви са съставките на Пантогар-а??
Цитирай

http://www.pantogar.com/bg/56.php

тук може да прочетеш, има отстрани и за състава и др.подробности Peace
сега по темата:
Не съм на мнението, че задължително щом някой е качил то и при друг ще е така-всичко е така индивидуално и оказват влияние и други фактори по време на приема. За Мерц съм съгласна че се увеличава апетита, също и Герикапс-обяснимо е от научна гледна точка с бирената мая в първото и вит. Е и А във второто.
А пък това че някой ми казал че му се появило мъх... скептично го приемам, защото науката се е развила така че да създава таблетки и капсули които оказват влияние на косата и косопада, а не да станем маймуни от подобни неща, защото в много случаи такива продукти спасяват от пагубен косопад вследствие на най-честият враг в днешно време-СТРЕС Sick
Пантогар се пият по 1 капсула три пъти на ден по време на храна с малко течност, в продължение на поне 3 месеца до 6.
По темата доста може да се пише като се има предвид и че теми такива бол, но няма лошо да има нова Peace Hug
Ревалид също съдържа бирена мая (покачва апетита), но в по-малки количества от Мерц Peace
Рибено масло съм пила, определено ми се хапваше повече -като го спрях всичко се нормализира но го пих за 2 седмици-ефект не знам Peace
кафе статията която си показала е много интересна и полезна-съставките са в основата на много продукти за коса Peace разликата е комбинацията, както и милиграмите.
Цистеинът-аминокиселина която е незаменима за нашият организъм се намира основно в червеното месо, но е много важна за косъма на косата. За това аз се спрях на Пантогар - защото не ям почти месо, камо ли такова ooooh!
рибено масло и вит.А на кръгли капсулки, баба ми даваше на времето на пиленцата за по-бърз растеж-няма да го забравя 35
Моя позната пи заради екзема Герикапс и качи кг-и и то основно на лицето си пролича Tired Tired
Но при всеки е различно Peace
Писала съм и в другата тема за мнението ми по въпроса:
Пия Пантогар вече 2 месеца и половина, както е по схемата -3 пъти по 1 капсула  Peace Мисля да го пия 5 месеца ...
Пила съм го преди 2 години за такъв период също;   и съм доволна -и в двата случая странични ефекти нямах.
Скъпо е и за това малко хора го избират, но аз го избрах именно за това че съдържа Л-Цистин и Кератин - защото не ги поемам много с храната Peace Peace
Цитирай

iguanka,
много ти благодаря за подкрепата и в тази тема!  bouquet
Благодаря и за отделеното време да напишеш толкова много  Hug
Аз също не ям много месо, камо ли червено  Tired, макар че все пак понякога ми се случва.
В момента чета статията за Пантогара, ще прочета всичко, което мога да сравня с Ревалид и ще му мисля  Smile Имам още малко време до заплата и края на работния ден  Mr. Green

smile3525
Цитирай

Герикапс пия,но почнах от скоро и не знам как ще ми подеиства на мен лично.Вземам ленено семе всеки ден ,смляно, с нектар.Надявам се всичко това да помогне за подобряване на косата и кожата.
Цитирай

Цинк. Ефектът беше видимо положителен - коса, кожа, нокти. 3 пъти на ден поне 3 месеца.
Цитирай

Герикапс пия,но почнах от скоро и не знам как ще ми подеиства на мен лично.Вземам ленено семе всеки ден ,смляно, с нектар.Надявам се всичко това да помогне за подобряване на косата и кожата.

Определено за ВИДИМ резултат в/у коса, кожа и нокти вземай ленено семе или масло. Резултата е невероятен, повярвай ми!  Peace
Цитирай

Пия Пантогар от около две седмици.Ефекта който съм забелязала до сега е в ноктите-белите пенънца които имах вече са почти незабележими  Flutter Вярно че е скъп но си заслужава не само по моя преценка Smile
А когато имах бирена мая я пиех заедно с Пантогар,скоро мисля пак да започна.
Цитирай

вече две седмици пия хранителна добавка за коса на клоран . В аптеката ми я препоръчаха но все още не мога да дам отзиви. Мисля да продължа поне три месеца. Ако някой може да даде отзиви ще бъда благодарна . Ще дам малко инфо: продава се в аптеките кадето продават продукти на клоран , в опаковката ива 60 капсули от които 30 бяли и 30 зелени , пият се сутрин по една от двата цвята , цената е около 30 лева.
Цитирай

вече две седмици пия хранителна добавка за коса на клоран . В аптеката ми я препоръчаха но все още не мога да дам отзиви. Мисля да продължа поне три месеца. Ако някой може да даде отзиви ще бъда благодарна . Ще дам малко инфо: продава се в аптеките кадето продават продукти на клоран , в опаковката ива 60 капсули от които 30 бяли и 30 зелени , пият се сутрин по една от двата цвята , цената е около 30 лева.

Бреййй, в съседната тема се чудихме откъде да изкопчим инфо...
Дай още нещо, каквото и да се сетиш  Hug
Цитирай

Кафе, здравей тук и от мен   :bouquet:

До този момент съм пила Герикапс и съм доволна от него.
Сега съм на рибено масло, даже на втората опаковка - тоест, всяка кутийка съдържа 200 малки перлички, пият се 3 пъти по 2 на ден и според мен са много полези не само за косата.

Това ленено семе ми буди любопитството, за което Вивиан пише, но все още не съм се решила. Пък и то в комбинация с рибеното масло едва ли е добра идея... да не пренаситя ми е мисълта?!

Вивиан, ти от колко време взимаш ленено семе и какъв е точно принципът? Видим ефект кога забеляза...  Peace

Забравих само да ви кажа, че освен рибеното масло, пия от два месеца насам някъде и Келп - това са кафяви водорасли. В кутийката са 50 таблетки, съответно се пият по 1 таблетка на ден и стигат за месец и половина. Сега съм на втората опаковка и съм доволна от тях. Пише, че спомагало за добрия вид на косата, ноктите и зъбите, също така и за изгарянето на мазнини. Хубаво е. Цената му е между 6 и 7 лв. - на Walmark  Peace
« Последна редакция: Съб., 19 Ян. 2008, 12:23 от Anelia85 »
Цитирай

Ползвала съм Ревалид. Не мога да кажа, че съм много доволна. а и напълнях
Цитирай

Ползвала съм Ревалид. Не мога да кажа, че съм много доволна. а и напълнях

Апетита ли ти се увеличи??  newsm78
Цитирай

В поне две теми се обсъжда, че от Ревалид се пълнее заради медицинската (бирена) мая която съдържа в състава си Peace До сега не помня някой да не се еоплакал от това Peace
Цитирай

Да, постоянно исках нещо да си хапвам, особено сладко. Аз по принцип млечен шоколад почти не ям, докато през тези два месеца и половина ядях по цял шоколад, всякакви вафлички и бисквитки...
Цитирай

Аз почнах Ревалида на 21 януари, но покачване на апетита не съм усетила...  Thinking
И в състава на хапчето нищо не видях за маята  newsm78
Цитирай

Ами незнам какво да ти кажа, дано на твоя организъм не се отрази така, все пак всичко е индивидуално. Успех и дано гривата ти стане по-буйна от всякога  Smile
Цитирай

Аз съм пила Ревалид за проблеми с ноктите първия път. Имаше ефект определено. Беше ми го предписал лекар. Втория път го пих за косата, много ми падаше след раждането(както и на много от вас). Този път го комбинирах с ампулите на Виши против косопад и отново имаше резултат. Успех!
Цитирай

здравейте аз не съм" маминка" но живо се интересувам от коса!много обичам моята и затова я глезя с най различни продукти.в момента пия капсули за коса на д-р ВАЙНДРИХ HAAR-VITAL-KAPSELN.някой взимал ли е тази хранителна добавка
Цитирай

Изключително доволна съм от Мерц Peace
Цитирай

От един месец пия Герикапс. Сега ще почивам един и пак мисля да ги започна.
Не мога да кажа дали има ефект. Rolling Eyes
Цитирай

Аз съм изключително доволна от биотина - помогна ми при доста тежък косопад. Моята коса расте бавно, по-малко от 1 см на месец, а с него растежът определено се ускори. Преди няколко години съм пила Мерц и Фитовал, не забелязах ефект. С биотин имах видим такъв още след месец, но аз пия по-концентрирана формула. На апетита не ми се отразява.
Цитирай

Момичета,
много ви благодаря за хубавите пожелания  Hug
Чудя се само един месец ли да пия Ревалида или 3??  newsm78
Не са ми по лекарско предписание, но знам, че някои ги пият 3 месеца, други само по един...
Моля да ме посъветвате  Praynig
Цитирай

Изключително доволна съм от Мерц Peace
Колко месеца пи Мерц?
Цитирай

Момичета,
много ви благодаря за хубавите пожелания  Hug
Чудя се само един месец ли да пия Ревалида или 3??  newsm78
Не са ми по лекарско предписание, но знам, че някои ги пият 3 месеца, други само по един...
Моля да ме посъветвате  Praynig
Според мен по-добре 3 месеца,за да има по-добър резултат. Peace
Цитирай

Аз Ревалид пих малко повече от месец и ми спря косопада. А и още кърмя и педиатърката ми каза не повече от 30 дни Naughty
И все пак мисля, че е по-добре да си направиш пълен курс от 3 месеца.
Цитирай

Да, вереятно ще направя тримесечен курс... И после почивка 3 месеца... И после може пак един курс, ама до тогава има доста време  Crazy
Макар, че в листовката пише да се пие един месец  Thinking
Цитирай

Коприва на д-р Милко Тошков Peace
Цитирай

Има ли някакъв ефект, забелязваш ли?
Цитирай

как се казва точно Биотина ?
Цитирай

Има ли някакъв ефект, забелязваш ли?

Да има ефект Peace ,Но аз използвам и хининова вода и не знам дали е само от копривата,но сигурно и тя помага
Цитирай

Аз сега съм на вълна Приорин. Мъжът ми ми донесе от Германия.
Цитирай

Пила съм Мерц. Имаше очевиден ефект.
Сега пия Омнивит, но съм в началото.
Цитирай

Пия ампулите на Phyto за укрепване на косата и ноктите. Не знам дали си въобразявам,но косата ми започна да расте по-бързо. Фризьорката ми също каза, че изглеждала по-жива. Препоръчвам ви ги.
Цитирай

Как така ампули пиеш  Shocked -на Фито ампулите са за външна употреба, а хапчетата за пиене Peace
Цитирай

А някой пил ли е соев летицин? .В него се съдържали фосфолипиди, които влияят добре на косата и кожата.Вижте и тук:
http://www.solae.com/company/benefitsofsoy/soylecithin.html
Цитирай

Пих Пантогар преди година и останах много доволна.Сега отново ги започвам  Peace
Цитирай

Пила съм Калмацин и Герикапс- видим ефект, като че ли, нямаше.  Rolling Eyes
Цитирай

Имах сериозен косопад, единственото, което ме спаси, беше биотин в комбинация със Себорал форте. Откъм блясък - рибеното масло дава много добър ефект  Love
Цитирай

От изброените в анкетата съм пила Мерц, Виадерм и Геритамин и не видях ефект от нито едното. Съжалявам, че пиша втори пост  Blush
Цитирай

Един глас за Приорин - най-доброто средство с/у косопад, което съм използвала досега. newsm10
Цитирай

От Мерц ( в сравнение с други) бях чувала, че се напълнява. Вярно ли е?
Цитирай

Аз пия Герикапс и съм доволна.  Peace
Цитирай

Аз съм пила Мерс преди 2г. бях доволна.
Цитирай

Центрум форте, с видим ефект от втората седмица (по препоръка на фризьорката ми).
Цитирай

Е явно аз съм някакъв кърък пила съм МЕРЦ, Геритамин, Ревалит, Фитовал и Пантогар и не видях никакъв ефект. Сега ще пробвам и Биотина дано помогне. От хапчета полза не видях само от Хидро АДЗЕ-то видях, ама изисква редовно мазане. Е явно лесно хубост не става.
Цитирай

Още един глас за "Приорин"-а  newsm10
Цитирай

Пия Геритамин и отвреме на време се мажа с хининова вода. Много съм доволна от тази комбинация!
Цитирай

А тези Герикапс не са ли със същите съставки като Геритамина? newsm78
Цитирай

Мерц. Определено има ефект, но след продължителна употреба. Тези, които си мислят, че с една-две опаковки ще направят нещо, много бъркат. Laughing
Цитирай

От Мерц ( в сравнение с други) бях чувала, че се напълнява. Вярно ли е?

От всичко, което съдържа витамини, се напълнява. Peace Пък хубава коса без витамини не знам как можеш да имаш... Very Happy
Цитирай

А тези Герикапс не са ли със същите съставки като Геритамина? newsm78
Да!
Цитирай

последно пих табл. на Фито и съм много доволна  Peace
Цитирай

Гласувах за Геритамин и Мерц. Незнам дали си внушавам и дали има полза, защото много неща мацам по косата.
Цитирай

Форкапил , не го видях в анкетата  newsm78
Цитирай

Форкапил , не го видях в анкетата  newsm78

Сефте го чувам....  Whistling
Подробности??  Praynig

Тамън щях да питам някой пил ли е Келп и какво мисли за него, че сега се насочвам към един курс с келп...
Цитирай

http://209.85.135.104/search?q=cache:9fmb_H8551QJ:www.arishop-ph … ;client=firefox-a

Препоръчаха ми го, тъй като след бременността се започна едно цепене на пети, стърчащи коси, пъпки.... чудооо. Една позната ги пиеше и се похвали, че дори косата и растяла по-бързо. Пие се 3 месеца.  Peace Пак е за коса ,кожа и нокти
Цитирай

Приорин и съм много доволна.Невероятни са  Hug
Цитирай

Лекарката ми предписа Ревалид - за косопад.
Тя също го е пила.Каза ,че е доволна от него.Ще видя какъв ще е ефектът при мен ,
че вече от две години имам проблеми с косата.То не бяха разни шампоани,балсами,
маски и витамини.Препоръча ми и шампоана.
Да видя сега какво ще стане,че не ми се ще  къса коса , а надали
и това ще реши проблема  Sick
Цитирай

Какво съдържа този Приорин?
Цитирай

Какво съдържа този Приорин?
Тук има много информация за Приорина -> http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=242877.0
Аз иначе съм пила много видове хранителни добавки,но не съм имала косопад и не мога да кажа коя е по-добра.
Цитирай

Пия Фитовал в момента, за ефект още е рано да се каже Rolling Eyes
Цитирай

Пия Фитовал в момента, за ефект още е рано да се каже Rolling Eyes

А дразни ли ти стомаха? В аптеката ме посъветваха да си взема други добавки за коса, нокти и кожа, защото много хора се оплаквали от проблеми със стомаха, когато пият фитовал? Rolling Eyes
Цитирай

За сега нямам проблеми със стомаха, вече около месец ги пия Thinking
Цитирай

За сега нямам проблеми със стомаха, вече около месец ги пия Thinking

благодаря много, може да опитам и аз  Flutter
Цитирай

И аз тук да се включа.Миналата година пих Мерц-цял курс от 3 месеца и на косата кой знае какъв ефект не видях, но ноктите ми бяха станали твърди, та чак за отвертка можех да ги ползвам Laughing.
От зимата насам съм с доста сериозен косопад и сега довършвам пак трета кутийка Мерц без абсолютн #Cussing outо никакъв ефект.Явно организмът ми тотално с е е скапал Sick Та , миналата седмица ходих на дерматолог и тя ми предписа пълна терапия с продукти на Ducray-шампоан и серуми за мазане Chronostim.Включително и капсули за пиене Anacaps.До тук не видях никой да е писал за тях newsm78.За сега не съм ги почнала, остават ми няколко дни от Мерца-ще направя и пауза , пък после като ги започна ще докладвам.
Цитирай

Аз вече започнах да пия Мерц, макар че още е рано. По принцип почвам да го пия към средата на Септември  за 2-3 месеца с по 10-15 дена почивки.
Много съм доволна. Пък и маникюрът ми е много здрав и стигна до сантиметър и половина дължина. Rolling Eyes Обаче доста ми пречи при домакинската работа, та няма да ги оставям да порснат повече от това.
Кожата ми не се бели и изглежда по-добре.

През пролетта също ги пия за 2-3 месеца.

Тааа, това е ефектът при мен.
Цитирай

И аз тук да се включа.Миналата година пих Мерц-цял курс от 3 месеца и на косата кой знае какъв ефект не видях, но ноктите ми бяха станали твърди, та чак за отвертка можех да ги ползвам Laughing.
От зимата насам съм с доста сериозен косопад и сега довършвам пак трета кутийка Мерц без абсолютн #Cussing outо никакъв ефект.Явно организмът ми тотално с е е скапал Sick Та , миналата седмица ходих на дерматолог и тя ми предписа пълна терапия с продукти на Ducray-шампоан и серуми за мазане Chronostim.Включително и капсули за пиене Anacaps.До тук не видях никой да е писал за тях newsm78.За сега не съм ги почнала, остават ми няколко дни от Мерца-ще направя и пауза , пък после като ги започна ще докладвам.

Кой ти е казвал, че Мерц спира косопада? Това не е вярно.
Всеки, който е ползвал Фитовал плюс, казва, че е много доволен. Пробвай  с него. Струва една 5-6 лева и се намира във всяка аптека.

Мерц не спира косопада.
Опитай с други таблетки за задравяване на косата и ноктите, ако от Мерц не виждаш ефект вече.
Аз пък винаги си имам страхотен ефект от него. Peace
Цитирай

Най-ефектни дражета, които са ми оказали отличен ефект са "Мерц-специал".Дълги години ги пих. Страхотен ефект върху коса, кожа и нокти.
Цитирай

Пробвала съм с Фитовал-нищо! Sick
А както Peace вече писах ще опитам с други дражета -Anacaps на Ducray.
Ползвал ли ги е някой?
Цитирай

Ползвал ли ги е някой?
Аз започнах да ги пия, но едва от 10 дена и не мога да кажа все още дали има ефект. Те за специално за косопад, на мен също дерматолог ми ги изписа и каза, че са най-ефективни от всичко на пазара. Ще ги пия 3 месеца заедно със шампоана Anapfase. Надявам се да има резултат. Peace
Цитирай

Аз съм ползвала ДЮКРЕ.
Доволна съм. Сестрата на мъжа ми също го беше ползвала - поникна й много коса от него след сериозен косопад. ПРи мен ефектът обаче беше по-слаб - може би защото нямах чак такъв косопад, направо почти си нямах и го ползвах за подсилване на косата.
Шампоанът обаче няма да ти направи косата много красива... Не е като да си вземеш шампоан за обем или за подхранване например... Но пак става.
Цитирай

Само на мен ли ми действат зле шампоаните на Фитовал!?
Така ме сърби кожата от него и ми е с едно като мазен филм отгоре. Излизат ми и пъпки в косата!
Цитирай

Само на мен ли ми действат зле шампоаните на Фитовал!?
Така ме сърби кожата от него и ми е с едно като мазен филм отгоре. Излизат ми и пъпки в косата!

Prolet, да не би да правиш алергична реакция към някоя от съставките??  newsm78
Не го ползвай повече!  Naughty
Цитирай

Ползвал ли ги е някой?
Аз започнах да ги пия, но едва от 10 дена и не мога да кажа все още дали има ефект. Те за специално за косопад, на мен също дерматолог ми ги изписа и каза, че са най-ефективни от всичко на пазара. Ще ги пия 3 месеца заедно със шампоана Anapfase. Надявам се да има резултат. Peace

XS,  една опаковка от касулите за колко време стига, ще покрие ли 3 месеца?
Защото спрейовете ми са баяяя Sad скъпи и ще ми стигнат само за 2 месеца, т.е. за целия курс на лечение ще трябва да си взема още една опаковка.
Цитирай

И Prolet-че не си единствената с такова мнение за Фитовал-шампоана.На мен косата ми стои като немита когато съм го ползвала.Но сигурно Thinking си е до скалп и косъм, щом толкова момичета пък са доволни!
Цитирай

XS,  една опаковка от касулите за колко време стига, ще покрие ли 3 месеца?
Защото спрейовете ми са баяяя Sad скъпи и ще ми стигнат само за 2 месеца, т.е. за целия курс на лечение ще трябва да си взема още една опаковка.
Една опаковка е 60бр., точно за 1 месец. Пият се по 2 на ден, струва 31лв.
Цитирай

Аъ как съм забравила да споделя най-важното за Фитовала - както си бях овладяла косопада преди това, след 3 измивания с Фитовал - пак съм с косопад ooooh!  #2gunfire
Цитирай

имах ефект от испанския Артивит Спин - съчетание от колаген, витамини и антиоксиданти. За 20 дена косата ми спря да пада и после я поддържах много дълго време така. Имах ефект и върху стриите, писала съм в друга тема.
Цитирай

Ми6Ми6,Анакапс на Дюкре са възможно най-доброто решение на проблема ти.Пила съм какво ли не,Фито,Пантогар,Приорин...дрън-дрън.От Анакапса се вижда резултат още втората седмица,спира косопада и запо4ват да поникват бебешки коси4ки Flutter.Пила съм го 3 пъти по 3 месеца(с по4ивки от два месеца между приемите)и съм поше4е от о4арована.Определено го препоръ4вам,още пове4е 4е се продава и на блистери и така не се усеща 4е е толкова скъп! Peace
Цитирай

да, това е добра политика на някои аптеки въпреки разпоредбите. аз от площад велчова завера съм си взимала и артивит на пликчета. но най-изгодно като цена наистина излиза да си вземеш цялата кутия.
Цитирай

Момичета, аз както съм писала сега си допивам третата опаковка Мерц и според вас колко време е хубаво да почивам преди да започна Анакапс-а?Мерси предварително за отговорите Love!
Цитирай

около 20 дена
Цитирай

Аз толкова и м ислех да направя, мерси за отзивчивостта! Hug
Цитирай

Анакапс-а на Дюкре е страхотен,важно е да се знае ,че се пие минимум 3 месеца и се вземат по 2 хапчета сутрин по време на закуската с 200 мл.вода.Казвам го от опит ,наистина има ефект.Може да си вземете и шампоана Анафаза на Дюкре.
Цитирай

Анакапс-а на Дюкре е страхотен,важно е да се знае ,че се пие минимум 3 месеца и се вземат по 2 хапчета сутрин по време на закуската с 200 мл.вода.Казвам го от опит ,наистина има ефект.Може да си вземете и шампоана Анафаза на Дюкре.

Мерси за мнението Very Happy!Да, точно така са ми изписали и на мен да ги пия капсулите, по 2 и с мнооого вода.А
относно шампоана дерматоложка ми изписа "Ultra doux", тъй като имам проблем и със скалпа и шампоана трябваше да е възможно най-щадящия, но да не оспамвам темата Embarassed.
Цитирай

аз пия калмацин ама видим ефект още няма косата ми си пада както и преди,но забелязах че и апетита ми се е увеличил, но не знам дали е от него или от рибеното масло.... след калмацина мисля  да пия Ревалид или Пантогар ама ще видим. А цената на Ревалид 90 капсули каква е? Пантогар по-колко капсули са в кутия и на каква цена?  Hug на всички мамита успех с преборването на косопада
Цитирай

Току що си взех Анакапс-а. Аптекарката много ми го похвали, каза, че единствено той я е спасил от ужасен косопад, причинен от стрес / както е и при мен/
От утре го започвам и ще докладвам за резултати. Не мисля да изчаквам да мине време от другите таблетки, които пих досега пьк да видим  Rolling Eyes
Цитирай

Това което пия аз не го виждам в анкетата, затова пиша...става въпрос за герикапс, вече 3-та година ги използвам, като спазвам указанията, понякога ги заменям с Геритамин, което и отбелязах...
Цитирай

Здравейте и аз да се включа по въпроса с косопада- през лятото ужасно много ми капе косата. Всяко лято. Просто не знам как след това все пак имам коса #Cussing out Пила съм какво ли не- мерц, ревалид, калмацин. Ползвам и ампулите на виши/миналата година ми действаха, тази не/. Сега пия пак релавид- вече трета опаковка, като че ли има ефект, но ползвам и себорал форте. Интересното е, че когато ми капе косата- ноктите ми не се чупят и "разделят" и обратното- когато имам хубава коса, нямам нокти.  Shocked Ще пробвам някои от изброените от вас дражета и ще докладвам.
Цитирай

be.free, защо не се присъединиш към темата за "Тайната на дългата и гъста коса", където си подхранваме косите с тривитаминол и други масла....  Flutter МОже да имат ефект и върху теб...
Цитирай

Пиех Мерц около 3 месеца. Ефект за косата наистина имаше, но не и за ноктите. Там не усетих никаква промяна.
Цитирай

Днес си взех хранителната добавка на Фито,но има много странен аромат. Shocked
Някой,който я е ползвал може ли да каже дали е нормално? Rolling Eyes
Цитирай

Мерц Peace
Цитирай

Днес си взех хранителната добавка на Фито,но има много странен аромат. Shocked
Някой,който я е ползвал може ли да каже дали е нормално? Rolling Eyes

Защо, на какво мирише?? newsm78
Вероятно е от някоя от съставките. Прочети съдържанието, може би там се крие отговорът!  Wink
Цитирай

Не мота да определя на какво мирише точно. Shocked Питам,защото Мерц нямаха никакъв мирис и това ме учуди. Peace
Цитирай

Аз сега пия келп... Те също имат мирис, но не е прекалено силен... Ама то си е водорасли  Laughing
Цитирай

най-вероятно мерц са били филм-таблетки и от това покритие се губи аромата... поне така си мисля.  Peace
Цитирай

Мерси много за отговорите. bouquet
Цитирай

Темата ми е много интересна. Преди не съм имала проблеми нито с косата, нито с ноктите. След раждането имах страшен косопад, нацепиха ми се петите (не знам дали има връзка с раждането). Използвах шампоана на Фитовал и много ми помогна. След като спрях употребата му, косопада не се е върнал (поне не е в такава степен, каквато беше в началото). Ще следя темата и ще реша, какви витамини да си взема.
Цитирай

Аз лично съм пила Мерц, Калмацин и Ревалид. Осезаем ефект забелязах само при ноктите.
Вчера започнах Геритамин.
За Анакапс -  скъпички ми се видяха, аз нямам проблем с косопада, по скоро ми трябват някакви витамини за подхранване.
Но вече в няколко аптеки виждам, че ги има в промоция - 3 опаковки на цената на две, така че който е навит да пробва - май сега е момента да се възползва  Peace
Цитирай

А каква е цената на Анакапса и за колко време е предназначена опаковката?
Цитирай

От скоро пия Фито и вече виждам ефект върху ноктите. Peace
Цитирай

Пила съм и Мерц и Фитовал - полза нямаше от никои  Crossing Arms
Цитирай

Пила съм Ревалид и при мен имаше ефект и върху косата и върху ноктите, въпреки че го пих само 1 месец. Мерц също съм пила 2 месеца, но от него не съм доволна. Cool
Цитирай

И аз бях много доволна от Ревалид!  Party
Цитирай

когато бях бременна пиех мерц,мисля че имаше ефект.Косата и ноктите ми се оправиха.След като родих косата много ми капеше и пиех фитовал и шампоана си бях взела.Не мога да кажа ,че има някакъв ефект от тях,а шампоана не може хубаво да измива.Това е мое лично мнение,но някой маже да е доволен от тях
Цитирай

А каква е цената на Анакапса и за колко време е предназначена опаковката?
Около 34 лв за 1м.
Цитирай

О т ч е т   :

От два месеца пия Ревалид - първия месец по 2 капс.  на ден , от втория - по 3 .
От горе-долу един месец , си мия косата с шампоан и балсам Ревалид.
Резултатът е :
 - преди да почна при сресване събирах една шепа опадала коса ;
 - сега ... около 1/3 на това .

Ще продължа и занапред , докато ликвидирам проблема   bowuu
Цитирай

Аз съм пила Ревалид преди да родя.След раждането-Фитовал-шампоан и дражета.Останах доволна.Сега обаче ми се появи пак-дали сезонен...нямам идея.Някой ползвал ли е АНАКАП-ANACAP.Мисля,че са италиански??
Цитирай

калмацин
Цитирай

Пробвах Пантогар в комбинация с ампули против косопад на Виши. Месец след като спрях лечението косопадът се появи отново с пълна сила, а използвах препаратите 3 месеца. Сега съм на Ревалид капсули и Прегаин шампоан - доволна съм от резултата, но ме е страх да ги спра, за да не се получи предишния ефект. И все пак не мога да ги пия вечно...
Цитирай

Записвам се да следя темата.В момента пия мерц от около месец и забелязвам, че апетита ми се е увеличил. Интересува ме и Форкапил дали има такъв ефект, защото обмислям да го започвам него.
Цитирай

Аз минавам само да очета моето мнение от Келп, който пих 50 дни. Ефект - нулев.
Към декември може пак да почна Ревалид.... Много ми бяха полезни....  Flutter
Но преди да си купя следващите витамини, ще се консултирам тук  Hug
Цитирай

Aз пия Пантогар вече трета опаковка има ефект но е бавен Peace ,и малко се увеличава апетита за жалост!
Цитирай

Аз бях много доволна от ампулите, витамините и шампоана на Фито за косопад - мъжкия вариант, защото е по-солен .. май се казваше Фитоаксил .. обаче се оказа че са ги спрели на Бг пазара Sad Днес си купих серията на DUCRAY - шампоан, хапчета и двоен нощен и дневен лосион .. Излиза скъпичко, но и Фито ми излезе скъпо .. Надявам се да има ефект.. Жалко че са спрели Фито, понеже от него бях много доволна, макар че от ампулите след това-косата ми миришеше много силно на миродия от сминдуха в тях ... Надявам се продуктите на DUCRAY да имат ефект !!!
Цитирай

До колкото знам ще го има пак в Бг (Фито), но сменят доставчика и за сега го няма.  Peace
Цитирай

а защо не опитате първо да отидете на кожен лекар за да се уверите че проблема не е липса на витамини или липса на някой хормон. не е много умно сами да се лекувате. може да е вследсвие на някакво заболяване и самолечението да влоши нещата колкото и безобидни да са всички оттук изброени таблетки
Цитирай

Привършвам капсулите на Фито.Много съм доволна:)
Цитирай

...герикапс Peace
Цитирай

Биотин - много съм доволна Peace
Цитирай

Пия комплекс "Коса, кожа, нокти"на Amway. Запо4нах веднага като спрях да кърмя и нямаше падане на коса, освен може би малко, но знам 4е си е нормално след като спреш кърменето.
Не знам дали е заради таблетките или просто имах късмет.
Да допълня, 4е косата ми е дълга и правя кичури от 11г.
Цитирай

Мерц.Вече втори месец.На килограми- не съм качила.По принцип като цяло само от вит.Б се отваря апетита.Така, че няма значение какви ще са добавките. Smile
Цитирай

mimi_82 На коя фирма е биотина който пиеш?
Цитирай

На мен ми помогнаха таблетките Dermabion® / Дермабион® - http://www.krka.si/bg/izdelki/otc/dermabion/.

Независимо, че ще прочетете, че препаратът е за акне, на мен ми подейства против косопада, въпреки, че въобще не вярвах, имайки предвид, че цената им е 3,65 лв /60 таблетки - дозата за 1 месец/. Предписани ми бяха от лекар-дерматолог 

Вземат се сутрин и вечер по 1 таблетка.
Пих ги 2 месеца .

Цитирай

Момичетата тук ме посъветваха за Пантогар и след 3 месеца отговорно заявявам, че има видим ефект Peace
Цитирай

аз си взех Биотина, обаче са с нова опаковка и са на капсули, а не на дражета за сдъвкване

иначе може ли да ми кажете колко време трябва да се пият newsm78 в опаковката са 50бр. т.е. за месец и 20 дни. обаче само 1 месец ли трябва да се пият или 3, защото четох че не трява повече от 1 месец да се приемат хранителни добавки, или там как се водят, обаче аз знам, че за да има ефект трябва да се пие поне 3 месеца Rolling Eyes
Цитирай

никакви , но ще си взема задължително  Peace  заради гадния косопад  Tired
Цитирай

Ще е добре да сложите и цените на хапчетата, защото ми се струва ,че повечето жени избират да пият все пак по-евтини и не са пробвали по-скъпите хапчета за коса. Затова си мисля, че анкетата не е съвсем точна !
Цитирай

Момичета, някоя от вас да е пила таблетките против косопад на Йожен Перма (Eugene Perma)? Ползвах ги в комплект с ампули против косопад, но като че ли нямаше особен ефект...  Rolling Eyes
Цената на ампулите беше 45, а на хапчетата - 66 лв. Сега навярно са с нови, по-високи цени.
Цитирай

На мен ми помогнаха таблетките Dermabion® / Дермабион® - http://www.krka.si/bg/izdelki/otc/dermabion/.

Независимо, че ще прочетете, че препаратът е за акне, на мен ми подейства против косопада, въпреки, че въобще не вярвах, имайки предвид, че цената им е 3,65 лв /60 таблетки - дозата за 1 месец/. Предписани ми бяха от лекар-дерматолог 

Вземат се сутрин и вечер по 1 таблетка.
Пих ги 2 месеца .

Тези ме заинтригуваха,но аз нямам проблеми с кожата та се чудя.  newsm78
Интересуваме дали по принцип са добри за подхранване?
И дали няма да ми стимулират пък апетита? Embarassed
Цитирай

При мен има ефект от Пантогар, косопада изчезна  newsm44 Пих го 3 месеца и използвах шампоана Анастим

А от Дермабион не знам дали ми се отвори апетит, но още на третия ден иначе чистото ми лице се обрина newsm61 и естествено го спрях
Цитирай

плами, Дермабион съдържат медициска мая (Faex medicinalis ) и от там са някои ефекти- http://www.framar.bg/product_review.php?id=05004541&from=0&a … %C0%C1%CB.+%2A+60

Цитирай

Пангар или Ревалид да си взема?
Цитирай

Пантогар  Peace
Цитирай

Момичета, може и да знаете но от известно време има промоция на Анакапс-а, на Дюкре.Плащаш 2 кутийки (средно 66 лв.),а получаваш 3!
Цитирай

Ревалид - доволна съм.
Цитирай

Пантогар  Peace
Аз си взех днес и реших да пия 3 месеца по 3 на ден и после 3 месеца по 2 таблетки,удачно ли е?
Цитирай

да  Peace
Цитирай

Моите не ги видях-"Ултраподхранване на косата" на GNC!
Цитирай

мамчета да ви питам. синът е на 13год. и му пада косата. цял ден се тъпче с хамбургери и други подобни. вечер само хапва салата и плодове. личната лекарка е все заета . да му взема витамини, но от кои? или шампоан? дайте идеи!
Цитирай

bella_vn мисля,че консултацията с лекар не бива да се отлага. Naughty
Цитирай

Моите не ги видях-"Ултраподхранване на косата" на GNC!

Ами да, темичката е доста стара вече, а и в началото бяха малко опции. Не мога да знам и да запиша всички видове хапове за коса, но ще се радвам да споделиш с нас малко повече за твоите хапчета  Hug
Цитирай

kloie джи пи-то каза фитовал,масло от акула ако не подейства консултация с психолог. за фитовал шамп. каза че не са проблем неговите 13год.
Цитирай

От 2 месеца ползвам шампоан и таблетки Фитовал. Сякаш чак сега започна да намалява падането на косата. Есента започна като обикновен сезонен косопад, вярно е че таблетките ги пия когато се сетя х 2 на ден/не всеки ден/. Имам за още 3-4 дни и се чудя какви да си купя.
А и доколкото знам косата свиква с определен шампоан и трябва да се сменят. Поне така пише във учебника на Капанов.
Цитирай

Ревалид, Мерц, Phyto, Рене Фуртерер.

От всички имаше ефект, но Ревалид трудно ми понасяше на стомаха. От Мерц-а ми пораснаха страхотни нокти, каквито никога не съм имала.  Фито-то са от естествени съставки и затова са по-безвредни.
Цитирай

Поръчах на една приятелка да ми донесе Приорин от Германия.
От януари ще го започна, надявам се да има ефект!

Също така ме посъветваха да престана да си реша косата под душа, а да я оправям само с пръсти и определено виждам разликата в обема на валмата коса, заминаваща в канала....  bouquet
Цитирай

Също така ме посъветваха да престана да си реша косата под душа, а да я оправям само с пръсти и определено виждам разликата в обема на валмата коса, заминаваща в канала....  bouquet

Косата не бива да се реше мокра.  Peace
Цитирай

Някой ползвал ли е COMPLIDERMOL 5 alfa cp,днес ми ги изписа дерматолога,но ми каза,че не са само витамини ,а имат и някакви други сьставки Thinking
Цитирай

Здравейте, аз ползвам таблетките на Ducray и съм супер доволна. От един месец ги пия и направо не мога да си позная косата. Имам тънък косъм и много дълга коса и все ми е изглеждала малко като проскубана. Сега направо лъсна и е много хубава. Продължавам сега да ги пия още два месеца.
Цитирай

Здравейте, аз ползвам таблетките на Ducray и съм супер доволна. От един месец ги пия и направо не мога да си позная косата. Имам тънък косъм и много дълга коса и все ми е изглеждала малко като проскубана. Сега направо лъсна и е много хубава. Продължавам сега да ги пия още два месеца.

Съжалявам, не ми се връща назад из темата  Blush. Може ли с 2 изречения малко подробности за тези таблетки  Praynig, като включиш в тях и инфо за цената и начина им на пиене  Peace. Аз също съм с тънък косъм и скоро не съм пила таблетки за косата...
 bouquet
Цитирай

фитовал Peace
Цитирай

tatianka,
останах за малко без работа  Laughing и се разрових за нужната ми информация за Ducray  Peace.
Сега се ровя в нета да си избера дражета измежду Фитовал, Калмацин и Биотин, и вижте на каква статия попаднах за Биотина, дано да е полезна на тези, които се спрат на него:
http://www.bb-team.org/articles/1686/

Последно мисля, че отивам за Фитовал!
« Последна редакция: Ср., 04 Февр. 2009, 11:57 от kafe »
Цитирай