Какви дражета пиете за коса? От кои сте имали ефект?

  • 225 084
  • 750
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 9 162
Препоръчаха ми това, уникални резултати имало
сега смятам да си го поръчам

http://www.biocyte-keratine.com/produit/keratine-forte-1000mg/

# 721
  • София
  • Мнения: 512
Пия анакапс втора опаковка, т.е. Месец и половина вече. Започна да дава резултат, силно се надявам, да се оттърва съвсем от косопада, защото при мен е кошмар вече няколко години. Реших, че ще изпия 3 опаковки. После, ако е необходимо, да продължа, според вас с кое да ги заменя?

# 722
  • Мнения: 2 726
Ако мислиш, че е необходимо изпий и четвърта опаковка Анакапс. Аз така направих и миналата и тази година Peace

# 723
  • Мнения: 145
Здравейте! За още по-добър резултат от Анакапс-а, моята дерматоложка ми изписа и лосиона за скалп. Мисля, че нещата в момента при мен са значително по-добре отпреди 2 месеца.

# 724
  • Мнения: 2
Аз пия Мерц дражета и съм много доволна. Косата спря да пада толкова, ноктите ми спряха да се чупят и станаха много дълги, и спряха да ми излизат пъпки, което ме учуди най-много. Пия ги в комбинация с цинк - биотин на або фарма и съм много доволна.

# 725
  • Мнения: 21 270
Момичета,аз започнах трета подред опаковка цинк с биотин  Peace

# 726
  • Мнения: 18 547
Аз пък я приключи третата опаковка и сега трябва да си взема нова.  Simple Smile Не знам дали си въобразявам или не обаче ми се струва, че косата ми доста бързо порастна при положение, че преди няма и 2 месеца е подстригах малко повечко.

# 727
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Само аз ли не усещам ефект от цинк + биотин на Абофарма newsm78 Явно трябва по-продължителен прием...

# 728
  • Мнения: 18 547
Ами аз мога да кажа, за Цинк и биотин,че опраделено има ефект върху косопада със сигурност. Когато имах преди години съм го пила. В момента нямам косопад, но откакто го пия не падат почти никакви косми, като оставим тези, които са в границите на нормалното. Сутрин при ресане-най-много 5 максимум. При къпане много малко.Естесвено не вярвам товада е резултат само от хапчетата,а и от цялостната грижа и спирането най-вече на топлинната обработка. Simple Smile
Иначе като цяло чудеса не виждам, но косата ми изглежда по-добре когато го пия. Три месеца са достатъчни, но аз ще го пия още 3 този път,защото смятам, че трябва малко повечко да се пие като време за да има по-голям ефект. И приорин съм пила-и той много ми помогна, но не виждам голяма разлика от него и цинка и биотина, макар да е много по-скъп.
Бисквитке ти колко време го пиеш? Как си забелязваш косата? С каква цел го пиеш?

# 729
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Ами...една опаковка за  месец ли беше? Май повече не съм пила, след привършването й...при мен има почти перманентен косопад - къде по-засилен, къде по-слаб, всичко е наред по изследвания, не си тормозя много косата, с изключение на боядисването Confused ползвам почти постоянно противокосопадни продукти, с помощта на които положението е по-добро.

# 730
  • Мнения: 18 547
Цитат
Ами...една опаковка за  месец ли беше? Май повече не съм пила, след привършването й...при мен има почти перманентен косопад - къде по-засилен, къде по-слаб, всичко е наред по изследвания, не си тормозя много косата, с изключение на боядисването Confused ползвам почти постоянно противокосопадни продукти, с помощта на които положението е по-добро.

Да, едната опаковка съдържа 30 хапчета за 1 месец. Можеш да продължиш да ги взимаш, защото 1 месец е прекалено малко да видиш ефект. Така ще имаш повече време да прецениш и наблюдаваш как ти се отразява и дали ти повлияват по някакъв начин.
Щом като изследванията са ти наред от какво друго може да е косопада ми е чудно  newsm78 да не би от боята?

# 731
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Не знам вече Tired и различни бои пробвах - все същото; а те са щадящи, боядисвам се на 2 месеца веднъж, правя маслени маски, пия в момента GNC добавки, ползвам лосиони против косопад....и въпреки това, по една топка коса оставям в банята Confused

# 732
  • Мнения: 25 732
Не знам вече Tired и различни бои пробвах - все същото; а те са щадящи, боядисвам се на 2 месеца веднъж, правя маслени маски, пия в момента GNC добавки, ползвам лосиони против косопад....и въпреки това, по една топка коса оставям в банята Confused
Не се притеснявай,аз последните 6 месеца пия нон стоп добавки за коса,и в момента имам лек косопад.3месеца пих едни на nature bounty,много добър ефект,косата ми придоби страхотен блясък,в момента пия комплекс за кожа нокти и коса на spring valley,и от тях съм доволна имам нови растежи приличам на таралеж.но от седмица някъде наблюдавам,не много силен косопад,най вече при миене...явно косата си иска да се  обнови.

# 733
  • Мнения: 21 270
Днес започвам третата опакова на цинк+биотин

# 734
  • Мнения: 18 547
Лисичке ти какъв ефект забелязваш при теб? Абсолютно вярно е'че косата се обновява както е казала So lucky* просто някой път каквото и да пиеш няма ефект и в един момент косопада от само себе си спира и косата започва да се подновява. So lucky * може ли линк към добавките,които споменаваш и откъде ги взе?Друго което могс да препоръчам е отвара от коприва потив косопад,за обем,подхранване и блясък-много помага наистина.

Общи условия

Активация на акаунт