Какви дражета пиете за коса? От кои сте имали ефект?

  • 225 145
  • 750
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 685
Герикапс пия,но почнах от скоро и не знам как ще ми подеиства на мен лично.Вземам ленено семе всеки ден ,смляно, с нектар.Надявам се всичко това да помогне за подобряване на косата и кожата.

# 46
  • Мнения: 4 784
Цинк. Ефектът беше видимо положителен - коса, кожа, нокти. 3 пъти на ден поне 3 месеца.

# 47
  • София
  • Мнения: 10 858
Герикапс пия,но почнах от скоро и не знам как ще ми подеиства на мен лично.Вземам ленено семе всеки ден ,смляно, с нектар.Надявам се всичко това да помогне за подобряване на косата и кожата.

Определено за ВИДИМ резултат в/у коса, кожа и нокти вземай ленено семе или масло. Резултата е невероятен, повярвай ми!  Peace

# 48
Пия Пантогар от около две седмици.Ефекта който съм забелязала до сега е в ноктите-белите пенънца които имах вече са почти незабележими  Flutter Вярно че е скъп но си заслужава не само по моя преценка Simple Smile
А когато имах бирена мая я пиех заедно с Пантогар,скоро мисля пак да започна.

# 49
  • Мнения: 82
вече две седмици пия хранителна добавка за коса на клоран . В аптеката ми я препоръчаха но все още не мога да дам отзиви. Мисля да продължа поне три месеца. Ако някой може да даде отзиви ще бъда благодарна . Ще дам малко инфо: продава се в аптеките кадето продават продукти на клоран , в опаковката ива 60 капсули от които 30 бяли и 30 зелени , пият се сутрин по една от двата цвята , цената е около 30 лева.

# 50
  • Мнения: 2 631
вече две седмици пия хранителна добавка за коса на клоран . В аптеката ми я препоръчаха но все още не мога да дам отзиви. Мисля да продължа поне три месеца. Ако някой може да даде отзиви ще бъда благодарна . Ще дам малко инфо: продава се в аптеките кадето продават продукти на клоран , в опаковката ива 60 капсули от които 30 бяли и 30 зелени , пият се сутрин по една от двата цвята , цената е около 30 лева.

Бреййй, в съседната тема се чудихме откъде да изкопчим инфо...
Дай още нещо, каквото и да се сетиш  Hug

# 51
  • Мнения: 965
Кафе, здравей тук и от мен   bouquet

До този момент съм пила Герикапс и съм доволна от него.
Сега съм на рибено масло, даже на втората опаковка - тоест, всяка кутийка съдържа 200 малки перлички, пият се 3 пъти по 2 на ден и според мен са много полези не само за косата.

Това ленено семе ми буди любопитството, за което Вивиан пише, но все още не съм се решила. Пък и то в комбинация с рибеното масло едва ли е добра идея... да не пренаситя ми е мисълта?!

Вивиан, ти от колко време взимаш ленено семе и какъв е точно принципът? Видим ефект кога забеляза...  Peace


Забравих само да ви кажа, че освен рибеното масло, пия от два месеца насам някъде и Келп - това са кафяви водорасли. В кутийката са 50 таблетки, съответно се пият по 1 таблетка на ден и стигат за месец и половина. Сега съм на втората опаковка и съм доволна от тях. Пише, че спомагало за добрия вид на косата, ноктите и зъбите, също така и за изгарянето на мазнини. Хубаво е. Цената му е между 6 и 7 лв. - на Walmark  Peace

Последна редакция: сб, 19 яну 2008, 12:23 от Anelia85

# 52
  • Мнения: 79
Ползвала съм Ревалид. Не мога да кажа, че съм много доволна. а и напълнях

# 53
  • Мнения: 2 631
Ползвала съм Ревалид. Не мога да кажа, че съм много доволна. а и напълнях

Апетита ли ти се увеличи??  newsm78

# 54
  • Мнения: 3 050
В поне две теми се обсъжда, че от Ревалид се пълнее заради медицинската (бирена) мая която съдържа в състава си Peace До сега не помня някой да не се еоплакал от това Peace

# 55
  • Мнения: 79
Да, постоянно исках нещо да си хапвам, особено сладко. Аз по принцип млечен шоколад почти не ям, докато през тези два месеца и половина ядях по цял шоколад, всякакви вафлички и бисквитки...

# 56
  • Мнения: 2 631
Аз почнах Ревалида на 21 януари, но покачване на апетита не съм усетила...  Thinking
И в състава на хапчето нищо не видях за маята  newsm78

# 57
  • Мнения: 79
 Ами незнам какво да ти кажа, дано на твоя организъм не се отрази така, все пак всичко е индивидуално. Успех и дано гривата ти стане по-буйна от всякога  Simple Smile

# 58
  • Мнения: 317
Аз съм пила Ревалид за проблеми с ноктите първия път. Имаше ефект определено. Беше ми го предписал лекар. Втория път го пих за косата, много ми падаше след раждането(както и на много от вас). Този път го комбинирах с ампулите на Виши против косопад и отново имаше резултат. Успех!

# 59
здравейте аз не съм" маминка" но живо се интересувам от коса!много обичам моята и затова я глезя с най различни продукти.в момента пия капсули за коса на д-р ВАЙНДРИХ HAAR-VITAL-KAPSELN.някой взимал ли е тази хранителна добавка

Общи условия

Активация на акаунт