Какви дражета пиете за коса? От кои сте имали ефект?

  • 225 151
  • 750
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 050
Как така ампули пиеш  Shocked -на Фито ампулите са за външна употреба, а хапчетата за пиене Peace

# 76
  • Мнения: 5 686
А някой пил ли е соев летицин? .В него се съдържали фосфолипиди, които влияят добре на косата и кожата.Вижте и тук:
http://www.solae.com/company/benefitsofsoy/soylecithin.html

# 77
  • Мнения: 39
Пих Пантогар преди година и останах много доволна.Сега отново ги започвам  Peace

# 78
  • Мнения: 596
Пила съм Калмацин и Герикапс- видим ефект, като че ли, нямаше.  Rolling Eyes

# 79
  • Мнения: 3 260
Имах сериозен косопад, единственото, което ме спаси, беше биотин в комбинация със Себорал форте. Откъм блясък - рибеното масло дава много добър ефект  Heart Eyes

# 80
  • Мнения: 3 260
От изброените в анкетата съм пила Мерц, Виадерм и Геритамин и не видях ефект от нито едното. Съжалявам, че пиша втори пост  Blush

# 81
  • Мнения: 1 368
Един глас за Приорин - най-доброто средство с/у косопад, което съм използвала досега. newsm10

# 82
  • Мнения: 250
От Мерц ( в сравнение с други) бях чувала, че се напълнява. Вярно ли е?

# 83
  • Мнения: 1 187
Аз пия Герикапс и съм доволна.  Peace

# 84
  • София
  • Мнения: 4 397
Аз съм пила Мерс преди 2г. бях доволна.

# 85
  • Мнения: 3 932
Центрум форте, с видим ефект от втората седмица (по препоръка на фризьорката ми).

# 86
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Е явно аз съм някакъв кърък пила съм МЕРЦ, Геритамин, Ревалит, Фитовал и Пантогар и не видях никакъв ефект. Сега ще пробвам и Биотина дано помогне. От хапчета полза не видях само от Хидро АДЗЕ-то видях, ама изисква редовно мазане. Е явно лесно хубост не става.

# 87
  • Мнения: 440
Още един глас за "Приорин"-а  newsm10

# 88
  • Мнения: 251
Пия Геритамин и отвреме на време се мажа с хининова вода. Много съм доволна от тази комбинация!

# 89
  • Мнения: 251
Аз пия Герикапс и съм доволна.  Peace
А тези Герикапс не са ли със същите съставки като Геритамина? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт