Какви дражета пиете за коса? От кои сте имали ефект?

  • 224 791
  • 750
  •   1
Отговори

Анкета

По темата...

Опции:

* Може да изберете максимум 2 опции.

# 120
  • Мнения: 1 236
И аз тук да се включа.Миналата година пих Мерц-цял курс от 3 месеца и на косата кой знае какъв ефект не видях, но ноктите ми бяха станали твърди, та чак за отвертка можех да ги ползвам Laughing.
От зимата насам съм с доста сериозен косопад и сега довършвам пак трета кутийка Мерц без абсолютн #Cussing outо никакъв ефект.Явно организмът ми тотално с е е скапал Sick Та , миналата седмица ходих на дерматолог и тя ми предписа пълна терапия с продукти на Ducray-шампоан и серуми за мазане Chronostim.Включително и капсули за пиене Anacaps.До тук не видях никой да е писал за тях newsm78.За сега не съм ги почнала, остават ми няколко дни от Мерца-ще направя и пауза , пък после като ги започна ще докладвам.
Ми6Ми6,Анакапс на Дюкре са възможно най-доброто решение на проблема ти.Пила съм какво ли не,Фито,Пантогар,Приорин...дрън-дрън.От Анакапса се вижда резултат още втората седмица,спира косопада и запо4ват да поникват бебешки коси4ки Flutter.Пила съм го 3 пъти по 3 месеца(с по4ивки от два месеца между приемите)и съм поше4е от о4арована.Определено го препоръ4вам,още пове4е 4е се продава и на блистери и така не се усеща 4е е толкова скъп! Peace

# 121
  • Мнения: 1 531
да, това е добра политика на някои аптеки въпреки разпоредбите. аз от площад велчова завера съм си взимала и артивит на пликчета. но най-изгодно като цена наистина излиза да си вземеш цялата кутия.

# 122
  • Мнения: 66
Момичета, аз както съм писала сега си допивам третата опаковка Мерц и според вас колко време е хубаво да почивам преди да започна Анакапс-а?Мерси предварително за отговорите Heart Eyes!

# 123
  • Мнения: 1 531
около 20 дена

# 124
  • Мнения: 66
Аз толкова и м ислех да направя, мерси за отзивчивостта! Hug

# 125
  • Мнения: 190
Анакапс-а на Дюкре е страхотен,важно е да се знае ,че се пие минимум 3 месеца и се вземат по 2 хапчета сутрин по време на закуската с 200 мл.вода.Казвам го от опит ,наистина има ефект.Може да си вземете и шампоана Анафаза на Дюкре.

# 126
  • Мнения: 66
Анакапс-а на Дюкре е страхотен,важно е да се знае ,че се пие минимум 3 месеца и се вземат по 2 хапчета сутрин по време на закуската с 200 мл.вода.Казвам го от опит ,наистина има ефект.Може да си вземете и шампоана Анафаза на Дюкре.

Мерси за мнението Grinning!Да, точно така са ми изписали и на мен да ги пия капсулите, по 2 и с мнооого вода.А
относно шампоана дерматоложка ми изписа "Ultra doux", тъй като имам проблем и със скалпа и шампоана трябваше да е възможно най-щадящия, но да не оспамвам темата Embarassed.

# 127
  • Мнения: 66
аз пия калмацин ама видим ефект още няма косата ми си пада както и преди,но забелязах че и апетита ми се е увеличил, но не знам дали е от него или от рибеното масло.... след калмацина мисля  да пия Ревалид или Пантогар ама ще видим. А цената на Ревалид 90 капсули каква е? Пантогар по-колко капсули са в кутия и на каква цена?  Hug на всички мамита успех с преборването на косопада

# 128
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Току що си взех Анакапс-а. Аптекарката много ми го похвали, каза, че единствено той я е спасил от ужасен косопад, причинен от стрес / както е и при мен/
От утре го започвам и ще докладвам за резултати. Не мисля да изчаквам да мине време от другите таблетки, които пих досега пьк да видим  Rolling Eyes

# 129
  • Мнения: 1 259
Това което пия аз не го виждам в анкетата, затова пиша...става въпрос за герикапс, вече 3-та година ги използвам, като спазвам указанията, понякога ги заменям с Геритамин, което и отбелязах...

# 130
  • Мнения: 80
Здравейте и аз да се включа по въпроса с косопада- през лятото ужасно много ми капе косата. Всяко лято. Просто не знам как след това все пак имам коса #Cussing out Пила съм какво ли не- мерц, ревалид, калмацин. Ползвам и ампулите на виши/миналата година ми действаха, тази не/. Сега пия пак релавид- вече трета опаковка, като че ли има ефект, но ползвам и себорал форте. Интересното е, че когато ми капе косата- ноктите ми не се чупят и "разделят" и обратното- когато имам хубава коса, нямам нокти.  Shocked Ще пробвам някои от изброените от вас дражета и ще докладвам.

# 131
  • Мнения: 2 631
be.free, защо не се присъединиш към темата за "Тайната на дългата и гъста коса", където си подхранваме косите с тривитаминол и други масла....  Flutter МОже да имат ефект и върху теб...

# 132
  • Мнения: 1 669
Пиех Мерц около 3 месеца. Ефект за косата наистина имаше, но не и за ноктите. Там не усетих никаква промяна.

# 133
  • Мнения: 2 414
Днес си взех хранителната добавка на Фито,но има много странен аромат. Shocked
Някой,който я е ползвал може ли да каже дали е нормално? Rolling Eyes

# 134
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Мерц Peace

Общи условия

Активация на акаунт