Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Момичета, здравейте
Моля ви, дайте ми съвет, не мога да ги преборя. Пих ципрофлоксацин, слагах и флажил сещички и пак има в значително количество. Първият път пих аугментин, с него ги премахнахме, но кога са се появили пак не е ясно. Защото при мен тази инфекция протича безсимптомно. Последно контролна микробиология правихме пролетта на 2007, когато беше чиста. И декември пак на контролна микробиология ги открихме. Това ме шокира, защото може и няколко месеца да съм си ги имала без да разбера. И това всъщност дали ги прави по устойчиви и затруднява ли лечението според вас? Извинявайте ако е малко объркано, но се разстроих много като си видях резултатите. Довечера ще говоря с моята докторка и дотогава направо ще лудна.
Цитирай

София

Не се занимавай повече с това. Не пий лекарства. Засилвай си имунитета - лимони, мед, прополис, чай, шипки, зрънца бъз и ще се справиш.
Цитирай
Лали, благодаря ти много за съвета, това е нещо, за което не се бях сетила, не знаех. че има връзка. Искам да те попитам още нещо в тази насока, неонатоложката на сина ми ми препоръча стрептококцинум, хомеопатично лекарство, ти какво мислиш? И другото, което ме притеснява, един месец вече пропуснахме овулацията
заради лечението, а сега съм под действието на лекарствата които съм пила и имам овулация, след това достатъчно дълга лутеална фаза, хубава маточна лигавица, добре се удебелява и искахме да изпозлваме момента. Защото това няма да продължи дълго, сигурно още месец-два. А сега като ги има "гадините" вие тук във форума подробно ми обяснихте, че първо трябва да ги премахна и тогава да правим бебе. Става един омагьосан кръг...
Цитирай

София

Стрептококцинум може. Laughing
Т-Колева, човек си прави някакво изследване, откриват се някакви коки, които по принцип е нормално да ги има, но в по-малко количество. Предприема някакво лечение.
И приключва. Защото пиенете на антибиотик понижава имунитета, коките се размножават, организмът не може да се справи и по-нататъшно лечение по класическата схема е безпредметно.
Коките са нормални за организма. При срив на имунитета те стават повече и това трябва да се преодолее - само с повишаване на имунитета.
Цитирай
Лали, още веднъж много ти благодаря. Сега нещата изглеждат по приемливи за мен, че предния път моята докторка спомена за венозен антибиотик, който доколкото разбрах се слага в болница и ... и цяла сутрин едни картини рисува моето въображение... Smile
Цитирай

България - София

Трябва да подберат точния антибиотик, на който не са резистентни стрептокотите. И аз съм за засилване на имунитета ,защото моя племенник ги пребори с някакви такива добавки. На него му се бяха загнездили в ушичките и през един месец пиеше антибиотици, детето.
Цитирай

при мен изчезнаха с 7 дневно слагане на свещички Далацин Т и едномесечен прием на хранителна добавка Лактофлор с фибри  и повече да чукна на дърво не са се появявали Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.