Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 439 отговора

Купих си продукти на тази козметика и останах доволна.Реших да отворя тази тема за да споделим мнението си за тях за тези които ни харесват или не ни харесват с цел да се предпазим от бъдещи неуспешни покупки.Аз си купих ето това http://www.essence-cosmetics.com/mai/promo_en_mai_2007/face.html Бронзиращата пудра с четката.Настина е невероятна.Препоръчвам ви да я пробвате.
Цитирай

София

До сега не съм я ползвала,но при първа възможност ще си купя нещо,и ще се разпиша.А може ли да кажете и цените на въпросните продукти които сте си закупили?  bouquet
Цитирай

Четката струва 6,90 и си харесах силикон за уста който струваше 4,50.Ако те интересува нещо ще проверя колко струва.
Цитирай

София

Ако не те затруднява ме интересуват сенките и лаковете Love
Цитирай

София

Знам ги като марка, но не съм си купувала нищо, даже не знам къде се продават.  Thinking
Цитирай

Ако не те затруднява ме интересуват сенките и лаковете Love
лаковете които ги има тук са три вида едните са си обикновени лакове на тях пише 3в1 има едни бързо съхнещи които са най евтини мисля че бяха2,75 и има няколко вида за френски маникюр основи и к-ти за френски маникюр те са най скъпи тях ги видях че са 8,80,А за сенките ще проверя и ще ти пиша допълнително има единични двойни и четворки като цветове,Аз си ги купувам от Младост 1А от едно магазинче там имаше стелаж техен и го разгледах
Цитирай

Момичета,не се заблуждавайте и не купувайте такива боклуци.Тук(Германия) съм виждала по 50 цента техни лакове и пудри,а качеството им е под всякаква критика,купуват се главно от тийнеиджъри.По телевизията ги показаха като най-евтината козметина.За мен Golden Rose е с много по-добро качество от Essence
Цитирай

ми те тук са на цените на Голден роуз но лично аз съм доволна от качеството им и не мисля че са тинейджърски ФДТ пудрата глосовете силикона за обем са ми любими
Цитирай

BE, 2260

Много ми харесват червилата им. Онези блестящите. Не отстъпват като качество на по-скъпи марки и определено са над нивото на Голдън Роуз.
Цитирай

София

Аз си ги купувам от Младост 1А от едно магазинче там имаше стелаж техен и го разгледах
[/quote]
Благодаря ти.А би ли ми казала къде се намира магазинчето защото и аз съм от Младост.
Цитирай

В Младост 1а до училището.Ако искаш нещо по-подробно да ти обясня ми пиши на лични.
Цитирай

Orange County

а в центъра, борово или гоце делчев или лозенец да знаете магазин?
Цитирай

ЕЕЕЕ ти вече се бъзикаш  LaughingХубаво би било да обикаляме толкова,но аз лично знам само за Младост,защото живея тук.Мисля,че можеш да си поръчаш и онлайн . 35 35 35
Цитирай

В центъра ги има на Солунска. PeaceОт Славейков като тръгнеш в посока към Христо Ботев. Smile
Има ги и в подлеза на булевард България и Гоце Делчев. Wink
Цитирай

Orange County

В центъра ги има на Солунска. PeaceОт Славейков като тръгнеш в посока към Христо Ботев. Smile
Има ги и в подлеза на булевард България и Гоце Делчев. Wink

много благодаря! това на българия ми е супер удобно!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 439 отговора