Козметика essence

  • 70 791
  • 439
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 501
Магазинчето на Солунска май го няма вече. Можете ли да ми кажете къде другаде по центъра мога да намеря козметиката?
Интересува ме специално гланцът със силикон  Flutter

# 46
Здравейте момичета! Аз съм от фирмата представител за България на Essence. Първо искам да ви благодаря за интереса и добрите отзиви! Каквито и въпроси да имате съм на разположение

# 47
  • Мнения: 2 414
Съжалявам,че вдигам толкова стара тема,но няма смисъл от нова. Peace
Сега разглеждах сайта на марката и си харесах поне 5-6 неща от серията Sun Club. Crazy Някой да е виждал нещата от въпросната серия в София. Praynig Praynig Praynig
http://www.essence.eu/bg/produkti/slnchev-klub.html

# 48
  • Мнения: 779
 къде имат рафтове?около плиска,..славейков-в бонжур?! newsm78

# 49
  • София
  • Мнения: 426
http://beautycosmetic.biz/index.php?cPath=87_23_30_31_83&sor … &filter_id=52 ето тук има много продукти от тази марка

# 50
  • Мнения: 2 414
Ще повдигна малко темата.
Някой знае ли къде в София има добре зареден магазин с козметиката?

# 51
  • Мнения: 557
Ами приди да направят ремонта в Бонжур на Славейков -иначе аз си взимам от една аптека в Борово.
Имам червило не е лошо и скоро си взех комплект за оформяне на вежди с четчица и шаблончета доста по-добре е отколкото да си ги рисуваш с молив. Peace

# 52
  • Мнения: 120
Ще повдигна малко темата.
Някой знае ли къде в София има добре зареден магазин с козметиката?


Добър магазин за козметика?

ТЪРСЕТЕ В АПТЕКИТЕ


 smile3521

# 53
  • Мнения: 2 414
Ами приди да направят ремонта в Бонжур на Славейков -иначе аз си взимам от една аптека в Борово.
Имам червило не е лошо и скоро си взех комплект за оформяне на вежди с четчица и шаблончета доста по-добре е отколкото да си ги рисуваш с молив. Peace
Май се сещам за коя аптека говориш. Peace

# 54
  • Мнения: 557
Ами приди да направят ремонта в Бонжур на Славейков -иначе аз си взимам от една аптека в Борово.
Имам червило не е лошо и скоро си взех комплект за оформяне на вежди с четчица и шаблончета доста по-добре е отколкото да си ги рисуваш с молив. Peace
Май се сещам за коя аптека говориш. Peace

На ъгъла на Топли дол и Родопски извор е ако не се лъжа  Thinking .

# 55
  • Мнения: 120
Ами приди да направят ремонта в Бонжур на Славейков -иначе аз си взимам от една аптека в Борово.
Имам червило не е лошо и скоро си взех комплект за оформяне на вежди с четчица и шаблончета доста по-добре е отколкото да си ги рисуваш с молив. Peace
Май се сещам за коя аптека говориш. Peace

На ъгъла на Топли дол и Родопски извор е ако не се лъжа  Thinking .

Шегувам се Simple Smile))
Аптеките са за витаминчета !
 Peace

# 56
  • Мнения: 1 645
Наистина евтина козметика,в Холандия варират от 1 до към най много 6-7 евро.Но това не значи,че не струват.Съвсем случайно изпробвах техен продукт и оттам се тръгна,всеки път като влезна в магазина се отбивам до техния стелаж,разглеждам доста време и винаги си купувам по нещо. Фондъотен,спирала и лакове не съм си купувала,за тях не мога да кажа...но не е изключено да ги пробвам и тях.Купувам си червила,имам почти всичките цветове,много са приятни,със страхотен блясък,без да са прекалено мазни,правят и най сухите устни меки и траят...моливи за устни,очи и вежди (с четчица)-хубави цветове и трайни,не се размазват...пудра + бронзираща,сенки,ружове и хайлайтър-хубави,нямам забележка.Хайлайтъра е с хубав блясък,много го харесвам.Имам и четка за пудра и острилка...от всичко съм много доволна и си спестявам много пари Peace

# 57
  • Мнения: 776
И аз се интересувам къде в София ( центърът, по-специално Peace ) могат да бъдат намерени? Praynig Доволна съм от тяхната козметика Flutter, сравнително качествени и на добра цена Hug Харесах си хайлайтъра от новата колекция в едно списание, но не би - не мога да открия никъде продукти Crossing Arms

# 58
  • Мнения: 743
Преди имаха почти всичко в аптеките на Кауфланд. Но от скоро нещо ги няма. Търся в магазините за козметика, но ми прави впечатление, че са с доста по-високи цени. Аз лично съм много доволна от тази козметика, харесва ми и е подходяща за мен. Ще се радвам, ако дмата, която писа че работи във фирмата представител да се включи и да каже къде да търсим продуктите им.

# 59
  • Мнения: 274
В Пловдив има техни продукти в дрогерията срещу главния вход на ВСИ /Аграрен университет/ , бившата аптека Илка. Ползвала съм само гланц за устни и съм доволна, има много хубав блясък, а стува само 4лв.

Общи условия

Активация на акаунт