Синът ми е чистач в детската градина

  • 5 363
  • 74
  •   1
Отговори
  • Мнения: 430
Госпожата карала децата да чистят тоалетната,с прахосмукачка стаята и да мият чиниите си понеже лелката идвала чак на обядТова за вас нормално ли е -тя спи до обяд а децата на 6 год вместо да играят или учат -да чистят   #Cussing out

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Не е нормално Naughty
Нормално е да си събират и подреждат играчките, ама да чистят тоалетната и с прахосмукачка? #Crazy
Предучилищна група ли са?
Отивай при директорката и разпитай!

# 2
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Е как ще мият тоалетната  Shocked В нашата градина гледам в предучилищната ги карат да си оправят леглата след спане и да изтупат покривката след хранене, какви тоалетни, какви чинии... Не е нормално.

# 3
  • София
  • Мнения: 62 595
Молим? Децата да чистят тоалетна и да мият чинии?
Ако е вярно, то е недопустимо.  Не е за вярване, обаче. Сигурна ли си, че детето нещо не се е оплело между нещо инцидентно като отсервиране или някоя заплаха от учителката или нещо измислено?

# 4
  • Мнения: 5 103
Как ще е нормално, бих дигнала огромен скандал.

# 5
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 738
Не може да бъде  Shocked

# 6
  • Мнения: 71
Това е абсолютно ненормално!!! Директорката знае ли?
Нашата госпожа беше накара сина ми (на 4г. е) да лази под леглата да вади някакви играчки и той си беше скъсал панталона. Аз и направих забележка, защото тези играчки дори не ги е хвърлил той там. Но да чистят тоалетни!!! Това според мен минава всякакви граници #Crazy

# 7
  • Мнения: 4 841
Съжалявам, но не вярвам на нито дума от написаното.  Naughty



# 8
za koja detska gradina stawa wupros?

# 9
  • Карлово
  • Мнения: 4 616
Недопостимо.
Да не би да ги карат да си пускат водата след ходене в тоалетната?

# 10
  • Мнения: 430
Не вярвам да лъже или си измисля даже изброява децата кое къде ще чисти и аз го карам да ми помага у нас но това да е ежедневие в градината УЖАС

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 179
Щом извършва подобни услуги детето в ДГ, разбери се с госпожата за надница..  Wink
Не знам, аз бих вдигнала голяяям шум около такава история...

# 12
Знае ли някой за коя детска градина става въпрос?

# 13
  • София
  • Мнения: 62 595
Говорила ли си с учителките по въпроса? Те какво обяснение дават? А с други родители говорила ли си?

# 14
  • Мнения: 3 157
И аз не мога да го приема това...ако изобщо е вярно

Общи условия

Активация на акаунт