Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Тия дни ми се налага да го посетя и засега имам само един отзив за него,който е положителен. Знам само,че има кабинет зад Тримонциум и оперира в Торакс.
Благодаря предварително   bouquet
Цитирай

Пловдив

Аз мога да кажа само хубави неща за него. Благодарение на него имам детенцето си след две години невъзможност за забременяване. Той проследи цялата ми бременност, както и раждането ми, което бе секцио по спешност поради прееклампсия. Много добър хирург-изключително бързо възстановяване от операцията и почти нямам белег от операцията. Другото, което ми направи впечатление е че не е комерсиален. Много спокоен лекар, вдъхващ у пациентите доверие.
Цитирай

eli-di много мерси за отговора!
Чакам и други момичета да се включат...
Цитирай

Пловдив

Мога да кажа много добър специалист,спокоен и всичко ти обяснява!Знам,че води и нормални раждания в Торакс!Ако го избереш,няма да згрешиш!
Цитирай

Чудесно!Рдвам се,че се насочих към него.Всъщност моя приятелка ми го препоръча.Благодаря за отговорите и на теб Галка!
Цитирай

Пловдив

Д-р Троянчев е невероятен  лекар! Проследи цялата ми бременност,а след това родих при него в Торакс. Двете ми зълви и те раждаха при него. Всички сме много доволни и продължаваме да ходим при него на прегледи.

Цитирай

Sofia

Само добри отзиви!
Цитирай

Пловдив

И от мен!  Peace Той следи бременността ми и мисля да раждам с него в Торакс, живот и здраве!  Smile
Цитирай

Не съм ходила при него, но една позната ходи при него и е доволна  Wink
Цитирай

Пловдив

Един от най-добрите ехографисти, диагностици и оператори в града Peace
Цитирай

USA

Само хубави неща за д-р Троянчев!   bouquet
Дано вече си се убедила лично.  Smile
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.