А какво е сексът?

  • 2 615
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370
За да бъде сексът качествен-важното е членЪТ да е пълен. И в преносния, и в буквалния смисъл на думата. Mr. Green
Така че-взЕми го понапълни твоя, както е посъветвала Лиска.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 179
Ето ти дефиниция за секс:

- sexual activity: activities associated with sexual intercourse; "they had sex in the back seat"
either of the two categories (male or female) into which most organisms are divided;
- all of the feelings resulting from the urge to gratify sexual impulses; "he wanted a better sex life"; "the film contained no sex or violence"
- arouse: stimulate sexually; "This movie usually arouses the male audience"
- the properties that distinguish organisms on the basis of their reproductive roles; "she didn't want to know the sex of the foetus"

Ако ти е трудно да си преведеш, ще помагаме.
Дано съм помогнала в ограмотяването. Но за бога какъв е този Филип, който така размъти водата на иначе интелектуалната публика...

# 17
  • Мнения: 17 546
Но за Бога какъв е този Филип, който така размъти водата на иначе интелектуалната публика...
Кретен пълен някакъв си...тът, тъп та вдлъбнат чак! Ма моля ти се Mr. Green

# 18
  • Мнения: 804
... Но за бога какъв е този Филип, който така размъти водата на иначе интелектуалната публика...
Беше ме срам да питам, ама сега и аз се присъединявам към въпроса.

# 19
  • Мнения: 17 546
... Но за бога какъв е този Филип, който така размъти водата на иначе интелектуалната публика...
Беше ме срам да питам, ама сега и аз се присъединявам към въпроса.
http://ostrov.ntv.bg/index.php?navPage=couples&subPage=view&id=4

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Страхотно! Заприличахме на тийн форум!

# 21
  • Мнения: 3 425
Предавания от този сорт вълнуват предимно
хората на социална помощ в Германия, но и
занимаващите се с медийни науки. Останах с
впечатлението, че в България масово се следи
всяко подобно предаване. Жалко. Чиста чалга.


Причината е,че са новост в Бг...не може да е от високата стойност на предаванията  Sick

# 22
  • Мнения: 184
Liska и Wolf са ти казали най-точно това, което и аз си помислих.

# 23
  • Мнения: 494
  Прочетох само постинга на авторката, за което се извинявам, но ще кажа мнението си,защото снощи, на един много весел имен ден спорихме на същата тема. Само да отбележа,че нямам конкретно отношение към въпросния хубостник, провокирал толкова много авторката, защото още след 15-тата минута на първата серия на "Острова..."се отказах да си губя времето с това...хм...предаване. Обаче темата е готина.Та...според мен...Секс е всичко, което кара мъжете и жените да се възбуждат сексуално и да чувстват импулс да удовлетворят по някакъв начин тази възбуда, както и всякакъв тип последващи действия в тази посока...Не разбирам и не приемам разграничението между проникване и всичко останало. Не говорим за предпочитания или качество, а по принцип, нали?

# 24
  • Мнения: 2 891
Страхотно! Заприличахме на тийн форум!

Вечно млади сме  Whistling

# 25
  • Мнения: 4 447
Членът е пълен.  Rolling Eyes Край и аз вече изневерих. Напълних чужд член.

И тук не става дума за кифладжията Филип, а за неговите разбирания (и споделят ли се те от някой друг).
Тезата, че това, което са правили не било секс. Исках да проверя аз ли съм назад с мат'ряла, ли що ....

Д.И.Р., не превеждай за мен, преведи за другите  Mr. Green

# 26
Според мен щом двама души си доставят удоволствие си е чист секс! Тоя Филип е много смотан щом ги говори тези тъпотии. Все пак живеем в 21 век и секса не е това, което е бил преди 100 години. Хората правят тройки, оргий, а тоя тъпак мисли като баба ми.

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 179
И тук не става дума за кифладжията Филип, а за неговите разбирания (и споделят ли се те от някой друг).


Може и да се споделят рабиранията на кифладжията Филип от други кифладжии, но кво те бОли тебе това?  Laughing

# 28
  • Мнения: 33
Сексът е по-постното наименование на много неща: чукане (с извинение, още съм нова във форума и незнам каква е границата), правене на любов, удволетворяване на нагон и т.н. Удоволствието не е задължително... секс се прави поне по 10 причини.

# 29
  • Мнения: 3 425
За неутрално мнение се чете в речник!

Иначе всеки си има собствена представа!



Общи условия

Активация на акаунт