Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора

Моми4ета препоръ4айте ми добър автобронзант за лице. Ясно, 4е боклуците на Ейвън и пр. не вършат работа.........., кажете ми някоя марка. След  това, което съм ползвала, винаги ставам оранжева, по принцип кожата ми е светла и леко розовее.
Цитирай

Франция

Аз ползвам на Galénic и съм много доволна
Цитирай

София

ползвах точно на Ейвън, но преди 4-5г и бях доволна
Стига да не е престоял. Като престои известно време и не става за нищо.
Цитирай
Ама кафяво ли ти прави лицето? Щото е важно какъв ти е твоя цвят кожа.. Ти бяла ли си или по-матова?  Razz И колко пари4ки е горе-долу?
Цитирай

Госта бях аз Embarassed  Very Happy
Цитирай

Аз ползвам
Paula's Choice
Almost The Real Thing Self Tanning Gel и съм страшно доволна!
Цитирай

lala land

На Loreal са хубави.
Цитирай

София

Клиник!!! Страхотен е! А и Кларинс върши хубава работа също. Ако търсиш нещо с по- разумна цена, както вече са споменали- Лореал.
Цитирай

UK, Harlow/София

На мен ми пратиха от Англия 5 флакона на различни фирми.Все се каня да се намажа,но не се решавам,не остава време.Дадах единия на моя приятелка и като я видях ахнах.Не ,че и беше лошо,но тя е мноооого бяла и така намазана приличаше на мулатка.Общо взето все едно беше ходила на солариум.Но имаше места на които беше по-бяла.За 4 дни се отми всичко.Вашите по колко дни държат?Малко е странно да те види някой изведнъж черна,а след няколко дни пак бяла Neutral
Цитирай
А този Loreal колко си го вземате? И дали ще е хубав- не искамда ме прави оранжева
Цитирай

Пловдив Белащица

Исках да ви питам - като се мажеш с това чудо веднага ли ставаш тъмен - щото аз имам някви от Англия на Л'Ореал, Кларинс и още некви, ама като се мажа не виждам разлика. Е аз ги пробвах лятото де. Може ли просто да са с моя цвят за това даняма разлика?
Цитирай

София

wassilena, модерните антобронзанти (добрите) ги правят леко пигментирани, за да можеш да прецениш колко да го наслойш до желания тон. Кларинс е прекрасен автобронзант- просто го ползвай няколко дни подред, за да се получи по- тъмен цвят! Има автобронзанти, които са предварително леко тонирани и дават и малко цвят още при намазването, но пък цапат дрехите повече. Също така трябва да провериш да не са ти пратили автобронзанти за мнооого бледи кожи- тук в Англия имат и такива разновидности по ясни причини  Wink
Цитирай

Пловдив Белащица

Благодаря за отговора - аз като незнам, що така става - то ще им мине годността още малко.
мога ли да те питам нещо друго - как се оправяш със сроковете на годност на козметиката в Англия. До сега не ми е попаднал един крем дето да има крайна дата за използване?
Цитирай
Според новите европейски стандарти на стоките със срок на годност над 30 месеца няма да бъде означен срока на годност, а само датата на производство и срока на годност след отварянето /за някои продукти като кремове например/.
Така започнаха да пристигат новите продукти на Ейвъна ако сте обърнали внимание - обясниха ми че това е причината.
Цитирай

И на Нивеа е много приятен автобронзанта, след първото намазване нищо не си личи, трябват 4-5 според цвета който искаш да докараш.
Става съвсем като ествествен тен. Цяла зима го ползвах само за лице, сега ще почна и тялото да мажа.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 19 отговора