Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте на всички!
Заради посещението на Путин вчера около НДК не можеше да се минава и имаше гигантско задръстване по Патриарха.
искам да ви помоля да споделите личен опит как се придвижвате в центъра днес? блокирано ли е движението на пешеходци?

аз трябва да излизам с бебето, а нямам адресна регистрация в центъра. Дали ще ме пуснат да се върна обратно?  newsm78 или ще трябва да си търся временно убежище до 18,30ч.
Цитирай

София

Здравейте на всички!
Заради посещението на Путин вчера около НДК не можеше да се минава и имаше гигантско задръстване по Патриарха.
искам да ви помоля да споделите личен опит как се придвижвате в центъра днес? блокирано ли е движението на пешеходци?

аз трябва да излизам с бебето, а нямам адресна регистрация в центъра. Дали ще ме пуснат да се върна обратно?  newsm78 или ще трябва да си търся временно убежище до 18,30ч.
Вчера около НДК всичко беше блокирано, чак до НАнсен стигнах, че да изляза на патриарха и Витошка. Било е заради концерта. Днес, ако погледнеш внимателно, май вашият район ще е блокиран и с ограничен достъп.
Цитирай

София

точно за ограничения достъп питам.
дали са искали някакви документи? ще се опитам по Гурко да стигна до Съдебната палата
Цитирай

София

Аз работя на Патриарха. Разнасям си един документ от фирмата, че съм служител на този адрес и т.н. Никой не ми го е искал.

Колите си минават без проблем, само дето се всява паника.
Вчера също цял ден се движеха. Задръстването стана към 5-6 часа. Пуснаха сфетофарите да мигат жълто и така си отвисяхме час и нещо в колата около НДК. Колежката обаче каза, че към 7 часа вече не е имала проблем. Предполагам, че и днес ще бъде същото.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.