стерилизиране и преваряване на водата - докога

  • 3 242
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 193
Стерилизирах  и преварявах  до годинката.

# 16
  • Мнения: 3 929
Стерилизирах шишетата някъде до към 6 - 7 месец. А водата спрях да преварявам към 7-8 месец.

# 17
  • Мнения: 491
Все още стерилизирам,не преварявам от 2 месеца давам Девин розов етикет

# 18
  • Мнения: 773
Водата преварявам. Не стерилизирам, защото кърмя. Но и да стерилизираш, когато бебето почне да си слага всичко в устата вече няма смисъл.

# 19
  • Мнения: 1 334
Смятам да изварявам шишета до 6м, а водата ще си я преварявам сигурно до годинка. Но аз кипвам водата в термо кана и това ми е преваряването.

# 20
  • Мнения: 102
Не стерилизирам вече,просто защото тя вече лапа всичко каквото и попадне.Също така не преварявам водата от около 3 месеца-ползвам кана "Брита"

# 21
  • Мнения: 560
Приключих със стерилизирането вече.Вода ще варя още,но не знам до кога.
Ми залъгалката и пада по 20 пъти на ден на земята.Ако я стерилизирам всеки път трябва да изперкам.

# 22
  • Мнения: 4 965
Стерилизирала съм точно 2 пъти - след купуването на всички шишета, биберони и т.н. и после, когато с мъжа ми изкарахме много тежък грип /децата бяха на 4 месеца/.
Водата не съм я преварявала - ползвах кана "Брита", а за затопляне - термокана.

# 23
  • Мнения: 636
Стерилизирах до 6-я месец, но тя ползваше само залъгалка, защото беше на кърма, а вода не пиеше. Сега пие съвсем малко вода, която преварявам, но спокойно бих и дала и Девин с розов етикет или някоя от другите води, предназначени за бебета.

# 24
  • Мнения: 1 981
Не стерилизирам, откакто започна да пълзи и лапа всичко по пътя си! До скоро му преварявах водата, но от седмица пие ДЕВИН - изворна!

# 25
  • Мнения: 27 524
Не съм започвала изобщо  Grinning

# 26
  • Мнения: 159
докато почне да лапа всичко Peace
не стерилизирам,не изварявам Peace
Абсолютно вярно!!!  Peace

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
стерилизирам всичко след всяко хранене и преварявам водата винаги
Peace

# 28
  • SOFIA
  • Мнения: 158
Аз стерелизирах  до  7 -8 месец . А водата преварявах до 1 год. Сега сме на чешмяна вода  с кана "Брита".

# 29
  • Мнения: 454
Стерилизирах до 7 месец, водатя също там някъде. В момента шишетата и бибите ги мия само и давам бебешка вода.

Общи условия

Активация на акаунт