Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Мили мами, синът ми е на 1г и 6 м и във вторник вечерта глътна болтче от играчка, в сряда му направиха снимка, намираше се в стомаха. казаха ми че до 24-48 часа трябва да излезе, а не е, което много ме притеснява, давама му картофено пюре, каша, киви. Моля мамите които са прижевявали подобни ситуации да пишат, след колко време децата са изакавали предметите.
Цитирай

Варна

Споко,по страшното е при гълтането да не се задави.Щом го е глътнал скоро ще го изкара Smile
Цитирай

Ще го изака!Ние така чакахме копче. Laughing
Цитирай

София

Ще го изака. А може и вече да го е изкарал, а ти да си пропуснала. Дъщеря ми така я дебнахме цяла седмица за една стотинка, ама така и не я открихме в гърнето. Факт е, че я нямаше нито в стомаха й, нито по червата /гледаха я на видеозон/. Как се е промъкнала тая стотинка покрай зоркото полицейско наблюдение, на което бяхме подложили всичките й екскременти, не знам.
Цитирай

София

Споко,бе мамче!Аз глътнах навремето зъбна коронка барабар с пломбата и остър болт,който стърчеше отдолу.Излезна си като стой та гледай.
Ще го изака.
Цитирай

в Надежда-та

Няма къде да иде, ще то изкара Peace
Цитирай

Русе

чоколина беше подлудила форума преди 2 години, когато Мони глътна  3 батерии, дано сега се включи да те успокои. всичко си излиза, но от притеснение вероятно не си намирате място.
малко търпение ви трябва, това е. ще излезе болтчето
Цитирай

Мелбърн, Австралия

Ще излезе, малко е и не е проблем Smile

Важното е че не се е задавил !

Хе, тез 3 батерии цяла седмица ги чакахме да излязат, то си беше за побъркване  Crazy Laughing Crazy

Цитирай

София

Когато имахме съмнения, че дъщеря ми е глътнала кламер (пластмасов), в Пирогов ни казаха, че може да излезе до 1 седмица.
Цитирай

Днес му е 4 ден и все още няма резултат, обхванал ме е голям страх. знае ли някоя от вас ако не го изака, само операция ли е решението.
Цитирай

Мелбърн, Австралия

Vss какво стана, изакахте ли го  Thinking
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.