Мнения за 35-то СОУ "Добри Войников"-София

  • 105 952
  • 319
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 175
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=258702.0
Не зная от какво е продиктувана промяната, но не я препоръчвам. На мои близки синът учи там, много са недоволни както от дисциплината, така и от качеството на обучение. Тук беше пусната тема на майче с количка, която едва не беше уцелена от хвърлен предмет от прозорец на това училище /ако я намеря, ще я добавя/.

Сменихме  града и жилището, което купих е точно срещу училището..Това ми е съществена причина, за да съм спокойна че ще може да се прибира само..

Влади, изчетох я цялата тема, но ми е много объркана и стара..Та затова търся по-актуално инфо..

# 61
Аз уча в това училище,нъпреки ,че съм дете,за мен 35 училище е великолепно!Аз и сестра ми сме учили в 35 соу,на мен ми харесва много!В първи клас има целодневно обучение по немски език или по английски,разира се с другите предмети като математика,околен свят,български,игри...Имате и избор ако искате и половин ден с английски език!Аз вече завърши 4 ти клас,много бях доволна,стягаха ни много,и ето ние бяхме почти всички с пълен шест!В пети клас вече става по сложно,има нови езици,основен е руският,пък оттам нататък имате избори,каквито децата поискат.Който иска може да ходи на баскетбол.Освен изпити има организирани састезания-по математика,по немски,по англински...


Ще се радвам,ако ще се запишат още деца в това прекасно училище Hug

Успех и...помислете си добре  newsm78

# 62
Аз и сестра ми учихме там!И двете сме много доволни!Мойта госпожа е Лазарова,ПЕРФЕКНА Е!Малко ме притесняваше че ще бъде строга,но е такава добра госпожа,окуражаваше ни винаги,когато не разбирахме неща,не ни се караше,тя почваше да обяснява всичко отначало на определени хора,а другите питам неща които не разбират и тя винаги обясняваше по най-добрия начин,ще кажа  на всички,че ние бяхме с нея най-добрия клас,пролича и на матурите, и на тестовете,много и благодаря,тя е страхотна учителка!!!!Незнам как да ви го докажа но и мама и аз сме много доволи,да не говорим,че направиха ремонт,и направиха класните стаи,невероятни!Такова училище само в сънищата ще иматe!Знам,че няма да повярвата на дете на 12 години,но мойто мнение е такова,Лазарова -страотна госпожа,а училището-сънище!!В първи клас има целодневно обучение по немски език или по английски,разира се с другите предмети като математика,околен свят,български,игри...Имате и избор ако искате и половин ден с английски език!Аз вече завърши 4 ти клас,много бях доволна,стягаха ни много,и ето ние бяхме почти всички с пълен шест!В пети клас вече става по сложно,има нови езици,основен е руският,пък оттам нататък имате избори,каквито децата поискат.Който иска може да ходи на баскетбол.Освен изпити има организирани састезания-по математика,по немски,по англински...

# 63
Тази година съм заек в това училище  passifier passifier passifier . На няколко пъти звънях в канцеларията да питам в колко часа започваме утре, но никой не вдига  Rage Може ли някой да ми каже в колко часа сме утре ? Благодаря предварително   bouquet

# 64
  • Мнения: 2 175
Утре в 9.00 е откриването..Wink

# 65
  • Мнения: 150
Magarence,
не очаквай нещо кой знае какво, но аз не мога да посоча което и да е българско училище като еталон.При коя учителка го записа?Пиши ми на лс.

# 66
  • Viena
  • Мнения: 3 579
днес елитното училище осъмна изрисувано с страшни псувни и обиди по адрес на
директорката и по средата на тържеството пуснаха димка.без думи

# 67
за първа година уча в това даскало и ви го препоръчвам
много е готино
аз на първо желание бях писала 9фег но се радвам че не ме приеха там и влязох в 35то
просто имах огромин късмет явно
ПРЕПОРЪЧВАМ ВИ ГО 1000X
  :bouquet Hug

# 68
аз съм учила до 7ми клас в 35то, двамата ми братя също, майка ми също. Училището е с големи традиции и мога да кажа, че /поне до скоро/ беше едно от най-реномираните у-ща в София.
Според мен няма да сбъркаш, ако го запишеш там.  Peace

Да, така БЕШЕ. Но явно нещата са се променили доста.
Минавам всеки ден покрай това училище - гиманзисти има непрекъснато - или са на двора, или са в околните кафенета, и сутрин, и следобяд. Малките деца се чувстват неуютно сред дънгалаците, които пушат цигари и пият бира в двора на училището. А покрай гимназистите винаги има и други елементи.
   само да ти кажа,че се пише дангалак-с "А"

# 69
  • София
  • Мнения: 1 444
Завърших го когато беше руска гимназия. Това е училище с дългогодишни традиции, добри преподаватели, изобщо на едно добро ниво.Казват, че е от най-елитните училища в момента.Не зная кой е директор в момента, но до скоро беше Бозарова, моята начална учителка, преподавала ми по-късно по литература.Ако все още тя е директор, гарантирам че децата ви ще са в сигурни ръце.

# 70
  • София
  • Мнения: 13 131
Честито ви униформи!

Знаете ли някакви подробности? Пред мен е листче, на което пише в кой магазин се поръчват. Дали са за всеки ден или само за празници? Мен ме интересува за най-големите ученици, но предполагам, че правилата са еднакви.

# 71
  • Мнения: 2 175
Незнам, добре че ме подсети..Wink
 иаз имам някъде листчето, ама бях забравила..Wink)

# 72
  • Viena
  • Мнения: 3 579
Аз не съм чувала за униформи.

# 73
  • Мнения: 2
Тази година ще съм заек в 35-то с френски. И аз разбрах за униформитее, но предполагам, че ще ги носим само на някои празници. Все пак да попитам, някакви отзиви за училището, учителите?   Simple Smile

# 74
  • София
  • Мнения: 13 131
Тази година ще съм заек в 35-то с френски. И аз разбрах за униформитее, но предполагам, че ще ги носим само на някои празници. Все пак да попитам, някакви отзиви за училището, учителите?   Simple Smile

Засега учениците се бунтуват и никой не купува униформи. Безобразно е - елече + ризка за 140 лева  Shocked. Забравили са се! Освен това кройката на мъжкото и женското елече била еднаква  Mr. Green.

За учителите - има всякакви. В общи линии по литература са изискващи, но справедливи и учениците ги уважават и учат с желание. По математика - не много добри. По руски - доста изискващи(още си мислят, че е руско училище). Като цяло - трудно пишат шестици  Sad. Мога само да ти пожелая късмет и да учиш с удоволствие езика!

Общи условия

Активация на акаунт