На шопинг в Букурещ

  • 42 268
  • 80
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 663
Ще се организираме ли или....

# 31
  • Мнения: 97
Може ли малко повече информация за местоположението на ИКЕА,лесно ли се намира в Букурещ?

# 32
  • Мнения: 395
Може ли малко повече информация за местоположението на ИКЕА,лесно ли се намира в Букурещ?

За да намериш лесно ИКЕА трябва да тръгнеш към летище Отопени. Пада са малко преди летището от дясната ти страна. До него са МЕТРО, Carrefour, има и разни други големи магазини, единият от който(точно до Карфур) е страхотен магазин за мебели и интериор.

# 33
  • Мнения: 97
Много благодаря.

# 34
Хей здрасти!
От няколко часатършувам из интернет за начини да се стигне от София до Букурещ. Автобустите са малко скъпички, а таз работа с влаковете не ми се вижда читава...
Та, ако на някой му остане място в колата за две работещи момичета, дали не може да ни метне до букурещ, пък ние спонсорираме за горивото?
Кога тръгвате?
мерси на всички за инфото, btw Simple Smile

# 35
  • Мнения: 13 512
Може ли малко повече информация за местоположението на ИКЕА,лесно ли се намира в Букурещ?

За да намериш лесно ИКЕА трябва да тръгнеш към летище Отопени. Пада са малко преди летището от дясната ти страна. До него са МЕТРО, Carrefour, има и разни други големи магазини, единият от който(точно до Карфур) е страхотен магазин за мебели и интериор.
Метро е след ИКЕА. От влиззанито в града хващаш посока  Aerogari,летището Baneasa е залепено за ИКЕА.  Намира се в противоположния край на Букурещ. Днес сутринта в 5 часа стигнахме за 40 мин. оттам  до изхода на Букурещ, така че си направете сметка за мин. 1,5 ч. за стигането до там.

# 36
  • Мнения: 51
Хей, момичета ако решите да направите нещо за екскурзия аз сам ЗА.  Peace
А ако Ви трява нещо инфо или друго за автобуси и дестинации питайте. Аз сам в Русе и с каквото мога ще помагам.  Hug
Пък дет се вика и само за кафе да дойдете пак става.  Laughing

# 37
  • Мнения: 123
Simple Smile Само да кажа, че навигацията отказва да работи в Букурещ  Joy . Виж в крайните квартали хваща някоя друга улица, ама иначе само вика wrong way, wrong way....
[/quote]
Е явно вашата навигация нещо не е наред,защото с нашата нямаме проблем нито в центъра нито кадето и да е  Wink ,така че няма проблеми ако си имаш вкарана карта на румъния или  европа.

# 38
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Момичета, дайте малко информация за хотели и заведения. Ще ходим за два дни, къде да отседнем и да хапнем? И още нещо как пътува 7 годишно дете - трябва ли някакъв документ ?

Последна редакция: пн, 04 фев 2008, 20:21 от Джемма

# 39
  • Мнения: 13 512
Момичета, дайте малко информация за хотели и заведения. Ще ходим за два дни, къде да отседнем и да хапнем?
Ресторантите са ужасни- досега не съм виждала хубав рестораннт. Тип гаден соц, менюта- само на румънски.

# 40
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Въй, недей така... Е къде хапвате като ходите там? И още нещо, монда- знаеш ли за детето трябва ли паспорт? Май няма да имам време да го извадя, четох някъде че за деца не вадят бърза поръчка. newsm78

# 41
  • Мнения: 13 512
задължително трябва паспорт, как иначе?!

# 42
  • Мнения: 1 207
Една приятелка извади на 1 год. си син за един ден за 34лв. Wink И аз даже се учудих,но факт.

# 43
  • Мнения: 13 512
A за храненето- в моловете се храним. Има десетки ресторанти-  бързо хранене и не само.

# 44
  • Мнения: 395
Аз на истински ресторант само веднъж съм яла....ама няма и да повторя де. За две порции пържоли,салати и вода платихме 75 евро  Rolling Eyes . Вярно, че беше някакъв готски ресторант, на платформа, в някакво езеро, в някакъв парк ( ама колко добре го обясних). От качеството не съм очарована...даже ядох така с лека физиономиика  Crossing Arms . Наистина в случай, че сте там е най-добре май от моловете, разни бързи закуски, имат  и добри италиански ресторанти.

Общи условия

Активация на акаунт