Пухкав сняг и весели пързалки очакват БУРГАЗлийчетата малки

  • 11 110
  • 297
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 164
Наздраве-наздраве,и винцето свърши  Laughing Мъката ми е голяма явноскъсаха ме на изпит

# 31
  • Мнения: 4 546
  bouquet
утре пак ще търся  Tired
то да каже човек, че не съм ходила, пък аз просто съм супер зле с ориентацията  Embarassed

# 32
  • Мнения: 1 280
Наздраве-наздраве,и винцето свърши  Laughing Мъката ми е голяма явноскъсаха ме на изпит
           

      Защото не си го поляла преди това  Mr. Green Другия път първо винцето и после на изпит  Naughty  Laughing А пък и таз мъка е поправима де, иначе как ще разбереш какво е туй студенстски неволи, стискам палци за следващия   Hug

# 33
  • Мнения: 82
Малиии с какъв темп сте се нахвърлили на новата тема!
Честито в последния момент на именниците!
Маги,не се тревожи ще го вземеш изпита,ама наистина първо го полей!

# 34
  • Мнения: 143
Маги, късно виждам, че си нямала компания за пиенето. И аз тази вечер си пийнах червено винце самичка, че мъжа ми хич не ми прави компания на виното  Crazy
За среща и аз съм навита, че нещо ми се ходи на диско (този път няма да пропусна дискотеката  Mr. Green)
Миме, ти къде се губиш? Какво правите? Как е Николай? Да се похваля за зъбите на Валери - вече два  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 701
Да се похваля за зъбите на Валери - вече два  Mr. Green

Зъбльо! Crossing Arms  Sunglasses

И аз съм с винце пред компа, ама до сега ме беше срам да си призная! Wink


# 36
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
herelina - ето ти още един ориентир за Йори, в същия блок се намира и т.нар Пенсионерски магазин /или магазин Сидония  Grinning/ .... А срещу книговезницата също има детски магазин /храни, козметика, памперси и малко дрешки/, но се казва Ивко  Peace и там има известен асортимент от храните ... но в Йори е по удобно за пазаруване  Peace


Този път ще гледам да не пропусна купона  Mr. Green, че последните два пъти все ми се разминаваше  ooooh!

Маги и аз стискам палци за следващия изпит, както и за поправката на този  Wink

# 37
  • Мнения: 164
Еее, ама то голяма компания се заформи с питиета пред компа.
Другия път ще знам,като ми свърши винцето - кой ще ме черпи Joy

А за изпита- поливам здраво,пък да видим какво ще стане Peace И държавен изпит ме очаква на лято- значи доста алкохол ще се лее. Laughing

# 38
# 39
  • Мнения: 5 713
Галче, сурови тиквени семки има със сигурност в Била. То суровата ядка е най-полезна. Не знам какво точно гони, знам, че действа.
А ти нали знаеш, че аз бих преддпочела това пред някое лекарство. Още повече, че изследванията са били отрицаттелни.

# 40
  • Мнения: 995
Добро утро!

Днес ще водя малката на Куклен театър. Нямам идея дали ще и хареса.

Имам питане: подготвям документи за ясла/градина, ГПто ми каза, че талона за проведени профилактични прегледи трябва да получа от градината, а не от нея. Вярно ли е, щото таквоз нещо не са ми дали?

# 41
  • Мнения: 1 030
от градината ти дават едни формуляри, които Джи Пи-то трябва да попълни

# 42
  • у нас
  • Мнения: 5 715
Добро утро!

Днес ще водя малката на Куклен театър. Нямам идея дали ще и хареса.



И аз смятах да ходим на куклен театър днес, но ми казаха, че тази седмица давали Ян Бибиян и ми се стори, че няма да му е интересно на детето. Хайде дай отзиви като се върнете какво гледахте и как беше  Simple Smile

# 43
  • Мнения: 863
Момичета ,спешно ми трябва лекар УНГ в Бургас, който да работи в събота.Малчо е с отит ,личната лекарка му изписа антибиотик,който не иска да приема ,просто отказва,а явно го болят ушичките,защото доста плака снощи... Личната не си вдига телефона,а имаме час за първично интервю при хомеопат чак в сряда,обадих се ,не могат да го приемат по-рано. Не зная какво да правя,единственото ,което измислих ,е да го закарам на УНГ,но изобщо не знам кой работи в събота.
Благодаря ви предварително  bouquet

# 44
  • Мнения: 46
Момичета ,спешно ми трябва лекар УНГ в Бургас, който да работи в събота.Малчо е с отит ,личната лекарка му изписа антибиотик,който не иска да приема ,просто отказва,а явно го болят ушичките,защото доста плака снощи... Личната не си вдига телефона,а имаме час за първично интервю при хомеопат чак в сряда,обадих се ,не могат да го приемат по-рано. Не зная какво да правя,единственото ,което измислих ,е да го закарам на УНГ,но изобщо не знам кой работи в събота.
Благодаря ви предварително  bouquet

  в поликлиника Бургас с/у хотел космос работят Ламбов и Аврамов,дори в сабота знам че идва някакъв доктор от софия(унг).пробваи там дали има часове. baby_neutral

Общи условия

Активация на акаунт