Пухкав сняг и весели пързалки очакват БУРГАЗлийчетата малки

  • 11 109
  • 297
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Бургас
  • Мнения: 6 311
Капки Отипакс за уши имате ли изписани   newsm78 , на нас 2  пъти са ни изписвали.

Предполагам,че в Св.София ще има дежурен поне детски лекар .

# 47
  • Мнения: 451
В Оксиком - в изгрев има УНГ! Чувам добри отзиви за там!

Някой може ли да ми обясни къде точно се намира новия детски кът  - някъде до новта поща, ама къде точно newsm78

# 48
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Засякохме се с КАТКА на кукления театър!Имаше доста деца и на моя юнак му хареса!Бързам да ги похваля(Катка+нейното детенце),че геройски удържаха фронта и седяха до края:)))) Wink

# 49
  • Мнения: 995
Засякохме се с КАТКА на кукления театър!Имаше доста деца и на моя юнак му хареса!Бързам да ги похваля(Катка+нейното детенце),че геройски удържаха фронта и седяха до края:)))) Wink
Да бе, мойта щерка ме  изуми, изгледа цялата постановка, макар че е за по-големи- "Ян Бибиян".
На мен също много ми хареса, но е мнооого студено в залата.
Синара, доколкото разбрах следващият уикенд ще играят "Червената шапчица" . Идеална е за нашите. Ао имам възможност пак ще я заведа, а може и да отидем заедно.

# 50
  • Бургас
  • Мнения: 6 311
От колко часа са тези постановки ? Само събота ли са ?

# 51
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
събота и неделя от11ч!И аз се изумих,че няма отопление!В крайна сметка е предвидено за малки деца,а то и на мен ми стана студено!
п.п.
днес даже "изкярихме"витамини Марсианци!Раздаваха ги след края на пиеската!

# 52
  • у нас
  • Мнения: 5 715

Синара, доколкото разбрах следващият уикенд ще играят "Червената шапчица" . Идеална е за нашите. Ао имам възможност пак ще я заведа, а може и да отидем заедно.

Става, стига да е хубаво времето. А постановката колко време е?

# 53
  • Мнения: 995

Синара, доколкото разбрах следващият уикенд ще играят "Червената шапчица" . Идеална е за нашите. Ао имам възможност пак ще я заведа, а може и да отидем заедно.

Става, стига да е хубаво времето. А постановката колко време е?
тази беше 50 минути.

# 54
# 55
  • Мнения: 1 280
          Това за кукления театър е много добра идея. Николай съм го водила веднъж, октомври някъде беше, ревна на входа още и си тръгнахме. Сега може да пробваме дали ще му хареса този път, така че ако ходите другата седмица свиркайте  Grinning Само дано да се оправим до тогава, че пак сме болни и двамата, за 2месеца и половина това ни е трето разболяване  Sick Вече ми писна, само гадости  Sad

# 56
# 57
  • Мнения: 5 713
Ей, да пожелаем на kloie леко раждане. Гледам 1 ден й останал. Simple Smile

# 58
  • Мнения: 65
Къде се намира този детски театър ? В Операта ли ?До сега не съм водила детето си ,пък и само от една година съм в Бургас !

# 59
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 534
оф само да заспииии

Общи условия

Активация на акаунт