Извънматочна ?????

  • 9 968
  • 99
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 395
Честито   bouquet  bouquet  bouquet Лека, безпроблемна и красива бременност  Hug Hug Hug

# 76
  • София
  • Мнения: 1 946
Редовно четях, но не писах, въпреки че на няколко пъти много ми се искаше... но просто нямаше с какво да помогна или да дам някое полезно мнение. Сега толкова се радвам, че бременността ти е нормална т.е. маточна... И как може изобщо да мислиш за кухо яйце?!  Naughty  Всичко ще е наред. На това бебче си му е писано да се роди. Пожелавам ти най-леката бременност, защото след всичко изживяно дотук, смятам, че ти е достатъчно. Занапред само положителни емоции. Полезни са и за точката!  Hug

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 41
ЧЕСТИТО Simple SmileМного се радвам за теб.Цял ден си мисля какво са ти казали и нямах търпение да се пебира и да седна на компа.Пожелавам ти щастлива и спокойна бременност.Целувки Laughing

# 78
Следа отдавна какво става с теб много се радвам че всичко е наред.
Сигурна съм че всичко ще мине супер леко и без проблеми.  Hug Hug  bouquet  bouquet

# 79
  • София
  • Мнения: 1 220
Честито  Hug Hug Hug    Лека и безпроблемна   bouquet

# 80
Честито и от мен!!! Много ,много се радвам, че нещата завършиха позитивно и очакваш бебе Simple Smile Извънматочната бременност е изпитание и травма, която не пожелавам на никого , така че  поздравления , че всичко се разви добре!!!! Имаш моите поздравления и  за твърдостта и смелостта, с които посрещна този проблем:)

# 81
  • Мнения: 218
Chivas,мила,прочисти си малко ЛС,нямаш вече лимит.  bouquet

# 82
  • София
  • Мнения: 1 946
Chivas, защо не пишеш? Всичко е наред, нали?  Praynig

# 83
  • Мнения: 99
Мила Saxophone,
Много мило ми стана като видях въпосчтото ти. Просто ми напомни, че съвсем непознати хора мислят за мен. Благодаря!
За съжаление нещата отново не са наред. Не знам дали така ще е през цялата бременност и дали изобщо ще износя бебо.
Онзи ден се появи слабо зацапване. Не беше менструация но все пак беше кафява кръв. Беше мъничко затова реших да не се панирам. Бях чела, че се случва често и не е толкова опасно. На следващия ден обаче (вчера) не беше просто зацапване, а придоби по-червеникав цвят. Общо взето наподобяваше на последен ден от цикъл. Отгоре на всичко започнаха и болки в корема, като менструални. Обадих се на доктора и той каза, че няма безопасно кървене да идвам в София да ме гледа. Отново беше брутален "Можеш сама да изхвърлиш плода и да не се наложи кюртаж".
Един приятел веднага ме докара и сега чакам да стане 12 за да ме прегледат.
Лошото е че коремът ми вече е твърд и дискомфорта се увеличава. Спирам да предполагам каква е причината. Ще ми я кажат скоро. Ако и този път нещата се оправят се чудя още какво ме чака до края? Ще пиша когато ситуацията е избистрена. Целувам ви и ви прегръщам! Хубав уикенд!

# 84
  • София
  • Мнения: 1 248
Желая ти много късмет, chivas!!! Praynig

# 85
  • Мнения: 202
chivas -дано задържиш бебето, но дори да се случи най-лошото, твоето здраве в момента е на първо място, стискам палци най-после да се радваш на спокойствие и вътрешен мир Praynig Peace

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 260
Моля се всичко да завърши благополучно и най- накрая да спрат тревогите ти  Praynig
Прегръщам те силно

# 87
  • София
  • Мнения: 1 946
На твое място бих се разсърдила малко на света, заради изпитанията на които ме подлага... После бих очаквала от него да ме залее с дъжд от щастливи моменти и да ме остави да се наслаждавам на дните, изпълнени с детски смях и обичащи хора. Мисля, че след толкова неприятности, всеки го заслужава.
Пожелавам ти всичко тревожно вече да приключи и скоро да започнат красивите мигове.  Hug

# 88
Chiavas, как си?какво се случва?дано всичко да е наред!!! Praynig

# 89
  • Мнения: 99
Здравейте момичета,Драмата приключи. С три думи : кухо яйце, шейново, кюртаж.
Останалото са емоции.
Преди дни между мен и една от модераторките ни се заформи спор. Тя твърдеше, че тук нямали място постинги от типа на "Какво значи втора бледа черта", че другите маминки се разстройвали като чуели, че някоя е забременяла. Това не го разбрах наистина. Мислех, че всички се радваме когато на някого се случи чудото. Надявах се да ви дам кураж, че в моята ситуация при мен се е случило. Е не се получи. Но сега мисля, че имам право да пиша тук - влязох в черната хроника.
Тези дни разбрах, че съм по-силна отколкото си мислех, че независимо от всичко ще продължа да се боря. Разбрах, че надеждата е по-силна от болката и, че не всички са добронамерени както ни се иска да вярваме.
Аз няма да ви отегчавам повече с присъствето си във форума. Така ще ми е по-лесно да го превъзмогна, а и няма да натоварвам и другите. Целувам ви и ви желая много, ама много късмет.

Общи условия

Активация на акаунт