Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 48 отговора

София

От доста време не съм си купувала руж, все ми подаряват някакви перли за лице. Искам да си взема хубав руж, споделете от кой сте доволни, има ли разнообразие на цветове, цени, трябва ли да има блясък и тн, че с тия перли за лице, те са много блестящи, не знам дали се отнася и за ружовете.  Thinking Скоро гледах ружове на IsaDora, видяха ми се добри, но още се чудя и чакам да споделите мнения.    bouquet
Цитирай

ИсаДора е хубава Шведска козметика. Имах спирала и бях много доволна от нея. Ружът също би трябвало да е хубав
Цитирай

Виж на Боржуа ружовете има много голямо разнообразие от цветове.Може да погледнеш и на Лумене, Пупа имат блестящи.
Цитирай

аз съм от маниачките на тема руж - буржоа са най-добри според мен като съотношение цена и качество. имат и голям избор на цветове. от лореал например не съм била доволна.
Цитирай

аз съм от маниачките на тема руж - буржоа са най-добри според мен като съотношение цена и качество. имат и голям избор на цветове.

аз използвам само на Буржоа  Peace може и да има ,и други по-хубави...

Цитирай

София

И аз съм доволна от Буржоа. Peace
Цитирай

София

И аз много харесвам Bourjois. Имат богат избор и можеш да си избереш какво ще ти подхожда. Само трябва да се внимава с кутийката, защото е фина и лесно се чупи. Това е единственият минус според мен.
Цитирай

може ли 1 снимка?
Цитирай

Ето
Цитирай

София

В комплект с четчицата ли върви ? Вътре в кутийката ли се слага ?
Цитирай

Да има и четка вътре.
Цитирай

Холандия

С такава малка четчица как си слагате руж,разнася ли се хубаво...аз не мога да си представя.
Моята четка е голяма и с дълга дръжка...средно между четка за пудра и четка за руж.

Инак ружа за мен трябва да е блестящ. И от перлите бях доволна,но сега ползвам този:
http://www.clinique.com/templates/products/sp_shaded.tmpl?CATEGO … DUCT_ID=PROD11517

Много е хубав и съм доволна.Харесвам ружове от повече цветове които се смесват.
Цитирай

Асеновград

клиник ми харесва много , а от буржуа всичките ми приятелки са доволни и ми го хвалят само  Peace
Цитирай

Това ли е? Аз си мислих, че са сенки Flutter Blush hahaha
Цитирай

Sofia, BG

На мен ме харесвай Ейвънските ружове
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 48 отговора