Препоръчайте ми хубав руж.

  • 12 387
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
От доста време не съм си купувала руж, все ми подаряват някакви перли за лице. Искам да си взема хубав руж, споделете от кой сте доволни, има ли разнообразие на цветове, цени, трябва ли да има блясък и тн, че с тия перли за лице, те са много блестящи, не знам дали се отнася и за ружовете.  Thinking Скоро гледах ружове на IsaDora, видяха ми се добри, но още се чудя и чакам да споделите мнения.    bouquet

# 1
  • Мнения: 5 173
ИсаДора е хубава Шведска козметика. Имах спирала и бях много доволна от нея. Ружът също би трябвало да е хубав

# 2
  • Мнения: 2 489
Виж на Боржуа ружовете има много голямо разнообразие от цветове.Може да погледнеш и на Лумене, Пупа имат блестящи.

# 3
  • Мнения: 14 486
аз съм от маниачките на тема руж - буржоа са най-добри според мен като съотношение цена и качество. имат и голям избор на цветове. от лореал например не съм била доволна.

# 4
  • Мнения: 2 936
аз съм от маниачките на тема руж - буржоа са най-добри според мен като съотношение цена и качество. имат и голям избор на цветове.

аз използвам само на Буржоа  Peace може и да има ,и други по-хубави...

# 5
  • София
  • Мнения: 5 289
И аз съм доволна от Буржоа. Peace

# 6
  • Мнения: 224
И аз много харесвам Bourjois. Имат богат избор и можеш да си избереш какво ще ти подхожда. Само трябва да се внимава с кутийката, защото е фина и лесно се чупи. Това е единственият минус според мен.

# 7
  • Мнения: 5 173
може ли 1 снимка?

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 1 890
 В комплект с четчицата ли върви ? Вътре в кутийката ли се слага ?

# 10
  • Мнения: 2 489
Да има и четка вътре.

# 11
  • Мнения: 1 645
С такава малка четчица как си слагате руж,разнася ли се хубаво...аз не мога да си представя.
Моята четка е голяма и с дълга дръжка...средно между четка за пудра и четка за руж.



Инак ружа за мен трябва да е блестящ. И от перлите бях доволна,но сега ползвам този:
http://www.clinique.com/templates/products/sp_shaded.tmpl?CATEGO … DUCT_ID=PROD11517

Много е хубав и съм доволна.Харесвам ружове от повече цветове които се смесват.

# 12
  • Мнения: 1 043
клиник ми харесва много , а от буржуа всичките ми приятелки са доволни и ми го хвалят само  Peace

# 13
  • Мнения: 5 173
Това ли е? Аз си мислих, че са сенки Flutter Blush hahaha

# 14
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
На мен ме харесвай Ейвънските ружове

Общи условия

Активация на акаунт